dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 404 ogłoszenia

840 000 zł94,70 m² 8 870,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w Orłowie | 94,7 m2 | 4 pokoje | Garaż | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,7 m2 położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 909 zł48,18 m² 17 868,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam! Oferuję Państwu na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament o powierzchni; 48,18 m2 z atrakcyjnym balkonem położony na 3 piętrze. Mieszkanie - 48,18 m , 3. piętro, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł57,96 m² 33 643,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: - najbardziej luksusowa lokalizacja Gdańska, dla wymagających. - idealny pod inwestycję. - apartament wykończony pod klucz w standardzie hotelowym, z dbałością o każdy detal. -.

 

 

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W sercu nadmorskiego kurortu Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu nowoczesny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w Krynicy Morskiej. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Z salonu jest wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 850 zł39,69 m² 17 254,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,69 m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 658 zł32,55 m² 12 155,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 732 zł67,80 m² 23 181,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Balkon | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 944 zł48,55 m² 17 774 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż przytulne i w pełni funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość jest bardzo dobrze utrzymana, po remoncie i położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,12 m² 13 435,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Wacława Kłoczkowskiego w gdańskiej dzielnicy- ujeścisko. Lokalizacja zapewnia możliwość odpoczynku od zgiełku miasta dzięki wszechobecnej.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (działki Leśne). W jego skład wchodzą: - salon - pokój - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 575 000 zł136 m² 18 933,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

To nie jest "zwykłe mieszkanie" to coś między apartamentem a domem! Ogromny potencjał aranżacyjny i inwestycyjny zaledwie 8 min od morza! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 266 zł42,49 m² 10 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27,57 m² 19 949,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 28,50 m2 nad morzem! Doskonała lokalizacja: apartament usytuowany jest blisko pięknej, szerokiej plaży w miejscowości Karwia. Dookoła spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł59,50 m² 11 075,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 611 zł63,13 m² 25 829,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Gotowe i wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne klasy premium w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o najmie krótko i długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł75,11 m² 13 979,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie: na sprzedaż jasne (ekspozycja południowy zachód), ustawne, rozkładowe i przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Morena) o powierzchni użytkowej 75,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gdynia dąbrowa! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł50,40 m² 12 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty dwustronna ekspozycja - mieszkanie jasne i słoneczne gotowe do zamieszkania, bez konieczności remontu spokojna, zielona okolica liczne miejsca postojowe ogólnodostępne idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł60,60 m² 5 941 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania nieruchomości w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,60 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł52,10 m² 18 982,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury i pełną infrastrukturą miejską? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,20 m² 15 090,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty 3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł41,70 m² 9 688,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w bardzo pożądanej lokalizacji - Tczew ul. Jarosława Dąbrowskiego obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Kupujący bez prowizji 2.

Szczegóły ogłoszenia

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: - metraż: 46 m - Dla kogo: inwestor, rodzina, osoby szukające apartamentu premium pod wynajem lub własne potrzeby - Prestiżowa lokalizacja Wyspa Spichrzów, serce Gdańska - Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł47,80 m² 11 861,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie, gdynia Karwiny, ul. Kruczkowskiego. Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,48 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 507 zł55,86 m² 9 103,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł39,19 m² 7 884,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m , położone w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Lokal posiada status spółdzielczo-własnościowego prawa do lokalu, co.

Szczegóły ogłoszenia

844 999 zł47,47 m² 17 800,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji przy al. Hallera 140 w Gdańsk, dzielnica Wrzeszcz. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 536 zł56,36 m² 13 666,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic - Moreny i Jasienia. To przemyślana inwestycja, która harmonijnie łączy atuty miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Bolesława Chrobrego. Lokal składa się z 2 przestronnych pokoi i przeszedł generalny remont - wszystko zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 123 000 zł74,90 m² 14 993,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako alternatywa do domu w Orłowie dla pary. Dobrze doświetlone ze względu na narożną wystawę okien. Mieszkanie położone na wyższym parterze. Widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

565 838 zł49 m² 11 547,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 3 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł37,04 m² 13 228,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 450 m, do dworca pkp ok. 250 m) budynek latarnia morska atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł37,37 m² 11 506,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł67 m² 9 776,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bezpośrednio - 0% prowizji, z pełnym wsparciem w uzyskaniu kredytu oraz opcją wykończenia pod klucz. Gotowe do odbioru koniec 2026 r. - bezpośrednio, bez kosztów pośrednika! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł46,11 m² 12 687,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum i pełnym zapleczem usługowym. Atuty: - świetna komunikacja - przystanek autobusowy 1 min pieszo - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł46,90 m² 16 396,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | balkon | blisko morza | Żabianka | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł89,55 m² 17 420,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestrzeń dla wymagających. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 89,55 m2 z imponującym tarasem - Gdańsk.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij