dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł36,59 m² 10 904,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy spokój, bliskość natury i szybki dojazd do Trójmiasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł44,37 m² 16 204,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - gotowe do zamieszkania, - funkcjonalny rozkład, - klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok, - dodatkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 220 190 zł96,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament niedaleko plaży Taras ponad 41 m | Ostatnie piętro | Słoneczna ekspozycja | Komfortowy, 4-pokojowy apartament | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 436,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: samo centrum Moreny wygodny metraż, 3 pokoje z oddzielną kuchnią żłobek, przedszkole, szkoła tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 000 zł64,20 m² 9 984,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu mieszkanie na kameralnym osiedlu w południowej części Gdańska - Ujeścisko. Wokół osiedla niska zabudowa. Mieszkanie bardzo słoneczne. Z balkonu boczny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł47,90 m² 12 713,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, - ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia z oknem, - duży zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 280 zł67,94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 67,94 m | balkon | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 735 zł35,73 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowa kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 32m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 620 zł44,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 500 zł58,01 m² 12 041,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,01m , obejmujące: przedpokój, 2 pokoje, salon, łazienkę, wc oraz balkon. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedaż mieszkania w Starogardzie Gdańskim przy ul. Juranda ze Spychowa-Nowa cena! 369000zł Powierzchnia całkowita: 69,1 m | Piętro: 4 Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł41,59 m² 10 459,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: *nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera robyg; *kameralna, niska zabudowa otoczona 2 ha lasem dostępnym tylko dla mieszkańców; *dwa naturalne zbiorniki wodne oraz liczne tereny zielone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł65,78 m² 70,69 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu długoterminowego oferujemy przestronne mieszkanie 3 pokojowe, o pow. ok 66 m2 z fenomenalnym widokiem na Zatokę Gdańską! Mieszkanie z dwoma dużymi balkonami typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,34 m² 14 119,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

wakacyjny Cena: 499 000 zł netto Apartament w Łebie na sprzedaż inwestycja z dochodem lub apartament nad morzem Na sprzedaż apartament w Łebie z dużym balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł31,90 m² 8 746,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,9 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w budynku przy ul. Jedności Narodu w Tczewie. Lokal składa się z : -jasnego salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł115,68 m² 25 847,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Apartament W najbarziej pożądanej lokalizacji W sopocie dolnym Apartamentowiec z halą garażową | Balkon | W pełni wyposażona nieruchomość | Second home | Ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł44,10 m² 13 129,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży oferujemy słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, z zabudowanym balkonem, położone na parterze bloku mieszkalnego z 1997 roku. Mieszkanie znajduje się na cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł81,30 m² 14 132,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Apartament z widokiem, który inspiruje - Gdynia, apartamenty na Polanie. Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą i przestrzenią. Ten 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł86,40 m² 14 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na kameralnym, zielonym osiedlu Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,4 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 600 zł25,31 m² 11 916,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70,20 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,20 m , położone na 2. piętrze budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,10 m² 13 547,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z wielkiej płyty w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37,94 m² 10 938,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko W onyx home! nowość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż pięknie wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,94 m2 zlokalizowane w Bolszewie przy ul. Nagietkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł25,81 m² 21 890,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka W brzeźnie- idealna inwestycja. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk Brzeźno, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, szczególnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,66 m² 13 797,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - 300 metrów spacerem do pętli tramwajowej - 10 minut samochodem do Forum Gdańsk - 13 minut samochodem do gumed lokalizacja: wyjątkowe, kameralne położenie inwestycji oraz świetnie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32,97 m² 13 315,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nowoczesne osiedle z prywatnym lasem bliskość obwodnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,60 m² 10 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,60 m , położone w Rumi przy ul. Towarowej. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł104 m² 85,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

5 pokojowy apartament w inwestycji Doki z widokiem na Stocznie Cesarska w dzielnicy Młode Miasto. Do dyspozycji najemcy jest: - salon z aneksem kuchennym, - cztery sypialnie, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł59,60 m² 10 654,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Atuty: > pętla autobusowa tuż przy budynku; > szybki dojazd do centrum Gdynia oraz skm; > bliskość obwodnicy Trójmiasta; > w pobliżu centrum handlowe Witawa Shopping Centre; > duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , idealne dla jednej osoby lub pary, w spokojnej okolicy blisko centrum Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,27 m² 8 976,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cena do rozmów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.27 m2 na Orunii Górnej przy ul. Uranowej. Atuty: * Duży balkon, * Możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb, *.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27,89 m² 13 624,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowy lokal niemieszkalny w miejscowości Jastrzębia Góra. Nieruchomość świetnie sprawdzi się jako dochodowa inwestycja w wynajmie krótkoterminowym lub jako "second home".

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,10 m² 19 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Nowe 4-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Żabianka, ul. Subisława - 58,28 m - parter. Bliskość plaży, komunikacji miejskiej, uczelni. Idealna propozycja dla inwestora który chce ulokować kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł43,70 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Doskonała lokalizacja | Prestiżowe osiedle Garnizon | Umeblowane i gotowe do zamieszkania Mieszkanie 2 pokojowe, o ponadstandardowej wysokości 2,8 m, znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Freedom nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 59 w Gdańsku, dzielnica Morena. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 266 777 zł128,23 m² 25 475,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle Z certyfikatem breeam Atrium | Gdańsk Oliwa | Stan deweloperski | Dwa balkony | 4 sypialnie | Ekspozycja wschodnio-północna ***** opis inwestycji: lokalizacja samego osiedla.