dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 692 ogłoszenia

597 500 zł32,65 m² 18 300,15 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

To mieszkanie o powierzchni 32,65 m to coś więcej niż liczby - to styl życia. Idealna równowaga między dynamiką centrum a komfortem, który daje wytchnienie każdego dnia. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 000 zł58,12 m² 11 975,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | znakomicie skomunikowane | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 696.057 zł. Powierzchnia: 56,59 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1, stan: deweloperski, ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,60 m² 11 188,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - układ pomieszczeń - dwa niezależne pokoje i oddzielna, duża kuchnia - pkp 5min od mieszkania - eksresowy dojazd do Gdańska! - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł28 m² 11 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór lipiec 2026. Kawalerka w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 27,68 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł29,67 m² 19 548,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament inwestycyjny na wynajem Gdańsk Przymorze Na sprzedaż 2 ostatnie apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym obiekcie hotelowym na Gdańskim Przymorzu. Lokale o powierzchni 29,67.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł85 m² 6 341,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze o powierzchni 56,77 m2 w odświeżonej kamienicy w Rumi. Budynek przeszedł remont elewacji oraz dachu, co znacząco podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł44 m² 11 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 3-pokojowy apartament 44 m - inwestycja Morska Przystań, 15 min pieszo do plaży w miejscowości Jastrzębia Góra. Na sprzedaż dwukondygnacyjne apartamenty w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 120 zł34,80 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Miastku - komfort, nowoczesność i bezpieczeństwo! Brak prowizji oraz podatku pcc! Przewidywany zwrot z inwestycji na poziomie 10% w skali.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł62 m² 18 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł41,07 m² 12 539,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,07 m , położone w spokojnej miejscowości Kowale, w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł61,50 m² 20 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Artystyczny apartament W gdańskiej kamienicy - pełen pięknego detalu I przemyślanych rozwiązań W pełni umeblowany | Wysokość pomieszczeń aż 3,8 m | Pełny dziennego światła |.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł67,22 m² 13 225,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 przestronne pokoje z tarasem II 2 miejsca w hali garażowej II komórka lokatorska II winda Nowe osiedle, ogrom zieleni, doskonale skomunikowane zarówno z Centrum Gdańska, jak i z.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,50 m² 6 280,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy atrakcyjne, ustawne mieszkanie o powierzchni 60,50.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł124,90 m² 5 500,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,90 m2, położone na II piętrze zabytkowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł120 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze atuty: - prestiżowa lokalizacja w samym sercu Parku Oliwskiego - przestronne wnętrza- open space - wysoki standard - ostatnie piętro i wysokie sufity - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 066 zł42,55 m² 25 829,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowy, uroczy Apartament inwestycyjny o charakterze mieszkalnym gotowy do wprowadzenia. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w centrum Gdańska. To idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł63 m² 13 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż 63 m w świetnej lokalizacji Gdańska! lokalizacja: ulica Ametystowa to miejsce, które łączy doskonałą komunikację z centrum Gdańska z bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 525 zł25,65 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nadmotławie apartments - apartament nad wodą W sercu gdańsku Wyjątkowe miejsce, w którym historia spotyka się z nowoczesnością. Nadmotławie Apartments to prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 611 zł63,13 m² 25 829,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Gotowe i wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne klasy premium w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o najmie krótko i długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,62 m² 7 488,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,62 m , położone na I piętrze w czteropiętrowym budynku. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł88 m² 13 056,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym sercu Śródmieście przy ul. Sukienniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł37,70 m² 28 912,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i dopracowane w detalach mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na cenionym osiedlu Zielony Południk przy ul. Jagiełły w Gdańsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe, jeszcze nieużywane, pachnące świeżością - dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,18 m2 położone na II piętrze bloku z windą na nowym osiedlu green park w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł69,42 m² 11 091,90 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 69,42 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji Reda Light Tower. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł36,83 m² 13 087,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,10 m² 12 824,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** komfortowe 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem, garażem I dużą piwnicą (łączna powierzchnia 118 m2 ) *** spokojna okolica *** wylot na półwysep helski*** lokalizacja: reda to kaszubskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, nieszablonowe mieszkanie o powierzchni 105 m po podłodze (63,74 m powierzchni użytkowej), zlokalizowane w samym sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł29 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Atuty :.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł115 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z garażem w Leśnicach pod Lęborkiem - idealne dla rodziny, gotowe do zamieszkania Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 150 zł60 m² 22 719,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie idealne pod inwestycję lub dla rodziny! oferta również dla obcokrajowców bez pozwolenia! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,80 m2(całkowita powierzchnia 115.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł42,98 m² 6 512,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! termin wydania lipiec 2026 R. Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,98m 2 , położone w Lęborku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł99,88 m² 22 927,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartment premium na 3 piętrze, 4pok. o pow. 99m2 z tarasem na dachu 111m2 z wyjątkowym widokiem na gdynię oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M4 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,07 m² 57,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie świeżo wyremontowane - zostań pierwszym najemcą! W ofercie 3 pokojowe mieszkanie z balkonem wykonane w wysokim standardzie przy ul. Mariana Kołodzieja 42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł55,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 55,30 m | balkon 7,08 m | 1 piętro | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł60,54 m² 72,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem plac unii, gdynia centrum lokalizacja prestiż I wygoda - Plac Unii jedna z najbardziej cenionych inwestycji w centrum Gdyni - nowoczesny budynek inspirowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 000 zł48,67 m² 11 670,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł67,21 m² 12 780,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w dzielnicy Gdańsk Chełm, kameralna zabudowa, atrakcyjne położenie i komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdańsk zaspa ulica Pilotów - wynajem - Na wynajem mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane w sercu gdańskiej Zaspy (zaspa-Młyniec) przy ulicy Pilotów 12, położone na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,97 m² 12 389,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Idealne mieszkanie dla rodziny - parter, ogród i duże możliwości aranżacyjne! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 41,97 m , usytuowane na parterze, z dostępem do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij