dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceynowy

Sopot,pomorskie

5 800 zł100 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Sopocie - ul. Ceynowy, przeciwko Grand Hotelu, 150m do Morza Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu mieszkania o powierzchni 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 028 430 zł76 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zalety: doskonała lokalizacja w samym sercu Wrzeszcza, z bliskim dostępem do plaż w Brzeźnie. Świetne połączenia komunikacyjne z całym Trójmiastem. Rozwinięta sieć ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Malbork,pomorskie

260 000 zł38 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe nowoczesne mieszkanie w pełni umeblowane, idealne na start! Szukasz mieszkania które jest nowoczesne i nie wymaga żadnego dodatkowego nakładu finansowego? Ta nieruchomość spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł48 m² 12 562,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! Śliczne, nowe dwa pokoje z całym widocznym wyposażeniem, umeblowaniem plus ogródek Mieszkanie na nowym, bardzo nowoczesnym osiedlu przy ul. Jana z Kolna w Pruszczu Gdańskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

4 900 zł79 m² 61,92 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy w pełni wyposażony, 3-pokojowy apartament o pow. 79,14 m2 z balkonem typu loggia, usytuowany w eleganckiej inwestycji Modern Tower zlokalizowanej nieopodal ścisłego centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł36 m² 14 960,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie w dwupokojowym mieszkaniu będącego częścią osiedla "biotura". Lokalizacja I okolica Na sprzedaż mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

787 419 zł80 m² 9 828 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

To nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia, łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi. Sześć 4- i 5-pietrowych budynków zapewni możliwości wyboru zgodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oliwa Park to prestiżowe, niewielkie osiedle. Gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki komfort życia. Mieści się przy skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Bolesława Krzywoustego w Gdańsku Oliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

407 500 zł37 m² 11 028,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małomiejska

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł59 m² 12 932,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskiej Oruni. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1970r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

463 000 zł65 m² 7 158,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jedna z najlepiej rozwijających się i lubianych przez Gdańszczan lokalizacja Piecki - Migowo. Okolica doskonale skomunikowana, 3 km do centrum Wrzeszcza, 4 km dzielą nas od serca Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł37 m² 13 907,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach na nowej inwestycji Zielony Południk dewelopera Eurostyl. To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Parwark

Parwark,pomorskie

70 000 zł32 m² 2 194 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu mieszkanie w domu wolnostojącym bezczynszowym w miejscowości Parwark gmina Stare Pole w powiecie Malborskim. W odległym 3 km Starym Polu znajdziemy szkołę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

2 200 zł40 m² 54,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W love at home! Cena 2200 zl metraż 40,02 m2 Opiekun oferty tel. Odkryj doskonałe mieszkanie do wynajmu w dogodnym punkcie Gdyni! Całkowicie umeblowane, 40-metrowe mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

918 666 zł57 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pcc 2% dostępne inne metraże! Zaciszne osiedle otoczone przyrodą! Położone na wzgórzu z widokiem na miasto, osiedle oferuje spokój i bliskość natury. Otoczone bujną roślinnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonia Praca

Gdańsk,pomorskie

790 275 zł39 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł62 m² 12 920,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Gdańsk Łostowice. Budynek: został oddany do użytkowania w 2023 roku. Osiedle Skandinavia składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Gdynia,pomorskie

717 201 zł66 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - duży balkon - centrum Gdyni - atrakcyjne ceny mieszkań - Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolonia Praca

Gdańsk,pomorskie

1 079 971 zł66 m² 16 388 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Gdynia,pomorskie

730 944 zł68 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

577 000 zł48 m² 12 147,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gdańska, orunia Górna. Nieruchomość usytuowana w 3 piętrowym bloku z 2000 roku (nie jest to wielka płyta). Wejście na klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Gdyni, przy ulicy Kcyńskiej, na pograniczu Cisowej i Chyloni. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Lębork,pomorskie

1 600 zł44 m² 36,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! najemca nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa wynajmujący! Przedstawiamy Państwu apartament w sercu miasta, przy ul. Korczaka (opodal Urzędu Miasta i starówki). Idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 336 611 zł68 m² 19 784,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras termin realizacji: IV kwartał 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

441 000 zł33 m² 13 323,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość centrum i zaplecza handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 330 000 zł67 m² 19 850,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnej inwestycji. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

970 000 zł97 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Atuty: - położenie na pierwszym piętrze kamienicy przy Garnizonie - Widok z okien na Stary Maneż, szkołę Tańca Artistic oraz Sztukę Wyboru. - cztery duże, niezależne pokoje. - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

309 000 zł31 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł78 m² 11 141 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania blisko morza, z widokiem na 3 strony świata to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 w Gdańsku Przymorze. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - przedpokoju Do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

505 999 zł52 m² 9 785,32 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Gdynia,pomorskie

1 455 552 zł85 m² 17 110,10 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - mieszkanie na skraju morza - świetna lokalizacja - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł45 m² 18 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym przy Wyspie Spichrzów w Gdańsku, dzielnicy Śródmieście. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód, łazienka, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

488 028 zł44 m² 11 219 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna osiedle wybudowane w stylu skandynawskim świetna lokalizacja, jedynie 6 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

327 999 zł28 m² 11 849,70 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł37 m² 21 898,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie przy ulicy Długiej w Gdańsku. Nieruchomość 2-pokojowa o łącznej powierzchni 37.4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

437 999 zł55 m² 7 906,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w spokojnym zakątku Gdyni południowej, dzielnicy Dąbrowa. Kameralne budownictwo, świetni sąsiedzi, zadbany i ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

535 000 zł53 m² 10 094,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, składające się z salonu, 2 sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, obie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

877 576 zł74 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73.87m2, położone na 10-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij