dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

472 317 zł40 m² 11 702,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jedno z wielu wyjątkowych mieszkań. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,36 metra kwadratowego, zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł70 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz idealnej inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosy

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł54 m² 10 072,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! okazja, nowa niższa cena! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe na Gdańskich Stogach. Nieruchomość znajduje się na drugim, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

780 517 zł43 m² 18 160 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała inwestycja blisko Zatoki Gdańskiej. Do Mola i Mariny około 700 metrów. Sala fitness. Udogodnienia: zamknięte osiedle położone w sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Słupsk,pomorskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży dwupokojowe, 52 m2 mieszkanie na parterze z ogródkiem przy ulicy Mierosławskiego w Słupsku. -komfortowa lokalizacja -doskonałe połączenie -bliski dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

4 760 000 zł113 m² 42 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy i przestronny apartament usytuowany jest w kameralnym i nowoczesnym budynku. Jest częścią uznanej i szlachetnej inwestycji Nowe Orłowo. Jej ostatni etap to budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Gdańsk jasień Na sprzedaż oferuję słoneczną kawalerkę o powierzchni 34,72 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku o niskiej zabudowie. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybacka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, znajduje się w bloku czteropiętrowym na 2 piętrze. Pełna własność. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe , komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie w Rumi przy ulicy Husarskiej 29. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, duży taras. Wystawa zachodnia apartamentu zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Słupsk,pomorskie

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwu pokojowy na ul. Zamiejskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym zamkniętym osiedlu na parterze. Słoneczny salon z przemyślnie odseparowaną kuchnią. Harmonijnie dopasowana strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem bardzo słoneczne mieszkanie, wyposażone we wszystko co potrzeba. Dobre dla od 2 do 4 osób. 2 osobne w pełni umeblowane pokoje zamykane na klucz. Można wstawić także własne meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

4 500 000 zł83 m² 54 479,40 zł/m²

 

Piętro:14/36

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

874 308 zł71 m² 12 279,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania piękny, przestronny apartament z dużym tarasem gotowy do odbioru! Budynek, w którym położony będzie apartament to luksusowy apartamentowiec zlokalizowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gdańsk niedźwiednik | inwestycja | blisko lasu | parter | Na sprzedaż dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,00 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze, 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

497 540 zł62 m² 8 043 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się okolicy, nie daleko od centrum miasta. Piękne budynki w skandynawskim stylu otoczone zielenią, z daleka od ruchliwej ulicy. Na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł27 m² 84,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w Gdańsku Przymorze przy ulicy Szczecińskiej, w nowoczesnym kompleksie zbudowanym przez dewelopera: inpro. Mieszkanie o pow. 27,07 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słupsk,pomorskie

459 000 zł76 m² 6 011 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Cenisz sobie komfort mieszkania w wyremontowanych, nowoczesnych wnętrzach? Ważna jest dla Ciebie dobra lokalizacja, swobodne parkowanie auta i spokojne otoczenie? Jeśli tak, to mieszkanie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Malbork,pomorskie

280 000 zł48 m² 5 846 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Grudziądzkiej w Malborku. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

417 000 zł45 m² 9 360,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie osób szukających nieruchomości z potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Kartuskiej w dzielnicy Siedlce, bezpośrednio sąsiadującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 249 000 zł68 m² 18 236,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,49 m2 zlokalizowane 60 m od brzegu Motławy z bezpośrednim widokiem na Stare Miasto. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł75 m² 9 034,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75.16m2, położone w spokojnej i cichej dzielnicy Dolnego Wrzeszcza. Lokal mieszkalny położony na parterze urokliwej, wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Portowa

Jastarnia,pomorskie

1 300 000 zł62 m² 20 930,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o przeznaczeniu usługowym na parterze od ulicy. Idealne na biuro w samym centrum miasta. Główne atuty inwestycji: - prestiżowa lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

684 000 zł69 m² 9 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowy 3-pokojowy apartament w Sercu małego Trójmiasta Kaszubskiego nieopodal aquacentrum w Rumii przy ul. Kosynierów - gotowe do zamieszkania. Spełnij swoje marzenie o doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Gdynia,pomorskie

619 000 zł54 m² 11 555 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura nieruchomości w Gdyni w dzielnicy Witomino. Do sprzedania mamy ustawne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Sopot,pomorskie

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okres najmu do 30.06.2024 Dwupokojowe mieszkanie po świeżo zakończonym generalnym remoncie. Wykończone z wyczuciem stylu w sopockim klimacie. Drewniana podłoga, urokliwa stolarka okienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matki Polki

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł60 m² 10 632,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,1 m2, położonego w centrum Wrzeszcza przy ulicy Matki Polki w Gdańsku. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

657 299 zł60 m² 10 975,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje osiedle inne niż wszystkie; zielone, nowoczesne i komfortowe. Inwestycja ta otwiera nowy rozdział w życiu tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczykowa

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym bloku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystko wymienione: nowe okna, drzwi: wewnętrzne erkado, wejściowe kmt Acoustic, rolety antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 500-lecia

Malbork,pomorskie

205 000 zł43 m² 4 767 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz niezależności i niewygórowanych kosztów utrzymania. A może myślisz o inwestycji np. pod wynajem? Szukasz własnych czterech kątów? Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Puck,pomorskie

774 175 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie idealne pod inwestycję - blisko morza, do Mola i Mariny około 700 metrów (droga wzdłuż alei lipowej). Udogodnienia: - osiedle oferuje bogaty pakiet udogodnień: sala fitness, części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł61 m² 11 380,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję super apartament w cichej okolicy z antresolą i Fotowoltaiką! To kameralne apartamenty inwestycyjne położone na urokliwej Wyspie Sobieszewskiej. Piękna piaszczysta plaża oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

462 141 zł44 m² 10 602 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko teraz niższa cena. Ogródek. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Jasień, położonym w Gdańsku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budapesztańska

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł39 m² 79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The house nieruchomości przedstawia We do speak English Unikalna oferta najmu! Zapraszamy na spotkanie w nowocześnie urządzonym mieszkaniu, zlokalizowanym w spokojnej, rodzinnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

2 130 900 zł93 m² 22 989,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze stuletniej, szlachetnej, sopockiej kamienicy. Doskonała lokalizacja, bardzo blisko plaży, terenów zielonych Parku Północnego, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł36 m² 13 417,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży: spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu Mieszkalnego w Gdańsku Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł104 m² 12 490,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz dużego mieszkania dla siebie I swojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

3 200 zł76 m² 42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże (76 m2) 3-pokojowe mieszkanie na najwyższym piętrze apartamentowca w samym Centrum Gdyni. Wygodna lokalizacja pomiędzy dworcem a skwerem i plażą. Gdyńskie atrium to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Letnica

Gdańsk,pomorskie

590 750 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! sprzedam 2 pokoje z Balkonem - ostatnie w tym budynku z promocyjnym Harmonogramem 20/80% Doskonałe na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł48 m² 12 762,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48.5m2 na Zaspie przy ulicy Burzyńskiego. Mieszkanie składa się z: - salonu z loggią, - sypialni, - oddzielnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

513 337 zł42 m² 12 107 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Dostępne są inne metraże! oferta dotyczy lokalu nr a3_2m02 Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ale także tych, którzy nie chcą rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

276 500 zł36 m² 7 602,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz bez prowizji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij