dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

475 000 zł57 m² 8 284 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja w odległości kilku minut od Zatoki Puckiej. Osiedle składać się będzie z trzech 2-piętrowych budynków. Każdy z dostępem do hali garażowej oraz cichobieżnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siega

Gdynia,pomorskie

668 000 zł53 m² 12 532,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta W mio casa nieruchomości! serdecznie zapraszam do objerzenia wyjątkowej nieruchomości W gdyni! charakterystyka: mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 53,3 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Matemblewo o powierzchni całkowitej 63 m2. Mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Potokowa Park w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swarzewska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 055,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Chyloni o powierzchni 54,18m2, w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym bloku na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Gościcino,pomorskie

205 000 zł32 m² 6 366,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprawdź ratę przy kredycie na 2% Zapewniamy klientom kompleksową obsługę kredytu na 2% oraz kredytu bez wkładu własnego. Pomożemy skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. W ramach obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Gdynia,pomorskie

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Vision nieruchomości Na wynajem jasne, 3 pokojowe mieszkanie, na 2 piętrze w Gdyni przy ulicy Górnej 14. Mieszkanie składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki, garderoby, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 270,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie W pasie nadmorskim - lokal zlokalizowany na 6 piętrze w budynku z windą. Gdańsk Żabianka. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w tym roku. Wymiana instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł40 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zjawiskowy apartament blisko plaży oraz centrum na nowym prestiżowym osiedlu "zajezdnia Wrzeszcz" o powierzchni 40 m2. Atuty: - doskonała lokalizacja - w okolicy przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowe mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku, ul. Wielkopolska 51 (osiedle Quercus). Wolne od 12.2023 lub od zaraz. Pełne wyposażenie: - salon: rozkładana sofa, szafki, tv, - aneks kuchenny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Gdynia,pomorskie

520 000 zł42 m² 12 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ścianie lasu o pow.42,5m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w prestiżowej okolicy Gdańska! To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i nowoczesnego miejsca do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 175 000 zł96 m² 12 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 ( częściowo wykończone tj salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem : jedno mieszkanie, dwa mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na Sprzedaż Nowe Wykończone Mieszkanie przy ulicy Hokejowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: salonu Sypialni Łazienki Przedpokoju Mieszkanie Wykończone - podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji "rajska 8" dewelopera Apollo Rida zlokalizowanej w samym sercu Gdańska u zbiegu ulic Heweliusza i Rajskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dębowa

Sopot,pomorskie

2 200 zł83 m² 26,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 83 m2 znajduje się na wysokim parterze przedwojennej kamienicy przy ul. Dębowej 9 w Sopocie. Składa się z kuchni, 3 pokojów niezależnych oraz 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

1 494 044 zł91 m² 16 476 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezydencja Plac Kaszubski to projekt o kameralnym charakterze, gwarantujący komfort i poczucie bezpieczeństwa. To miejsce, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie 90,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum przymorza. Na mieszkanie składają się 2 osobne, nieprzechodnie pokoje, jasna kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie w stanie dobrym. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

529 000 zł32 m² 16 656,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament nadmorski Z tarasem! Czas zainwestować w swoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne mieszkanie na poddaszu kameralnej, oliwskiej kamienicy. W budynku znajdują się jedynie 4 mieszkania. W podwórzu budynku zlokalizowane jest miejsce do parkowania. Niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł47 m² 10 439,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszam do obejrzenia przestronnego mieszkania zlokalizowanego w centrum Wrzeszcza! Świetnie sprawdzi się dla rodziny jak również pod względem inwestycyjnym! Mieszkanie o powierzchni 46.84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

598 000 zł45 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: budynek usytuowany jest w doskonałej lokalizacji. Pełna infrastruktura, dająca wygodę życia: szkoły, przedszkola, basen, boiska sportowe, a także sieć handlowo- usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł79 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Trzecie, ostatnie piętro. 3 sypialnie, salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym, taras (okna wschód/południe/zachód). Blok z roku 2022, mieszkanie wykończone pod klucz przez developera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 890 000 zł73 m² 25 890,40 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bardzo atrakcyjny apartament, o pow. 73 m2 w prestiżowej, kameralnej kamienicy, zlokalizowanej w drugiej linii zabudowy(bez hałasu), w samym centrum Sopotu! Kamienica valor jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 990 zł34 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje mieszkanie na wynajem w urokliwej lokalizacji Gdańska Oliwa! 1200 m do Dworca Kolejowego, ta malownicza dzielnica oferuje wypoczynek, dostęp do kultury, miejsce relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zapolskiej

Gdynia,pomorskie

949 000 zł113 m² 8 398,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe miejsce dla Twojej rodziny na osiedlu Camellia. Osiedle Camellia znajduje się przy ul. Gabrieli Zapolskiej w Rumii, z dala od ruchliwych ulic. W okolicy dostępne są różnorodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nagórskiego

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł63 m² 11 093,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Trójmieście. Atuty nieruchomości: -świetna lokalizacja -dwustronna ekspozycja (bardzo słoneczne mieszkanie) -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Działdowska

Gdynia,pomorskie

896 000 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Odbiór 04.2024r. Cesja umowy. Nowoczesna i topowa inwestycja z 2024r. w Gdyni na Leszczynkach, morska Park, deweloper Semeko. Na terenie osiedla będzie pięknie zagospodarowane patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Borkowo

Borkowo,pomorskie

409 000 zł42 m² 9 691,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz przestronnego 2-pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - bliskość obwodnicy, - nowe Budownictwo, - lokalne sklepy i usługi. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i atrakcyjnej części Gdańska. Bliskość terenów zielonych, parków, oraz dogodny dostęp do komunikacji publicznej sprawiają, że to miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Stoku

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł66 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Na Stoku w Gdańsku. Mieszkanie ma powierzchnię 66 metrów z balkonem. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 490 zł48 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na kameralnym osiedlu Bursztynowa Zatoka na gdańskiej Letnicy. Mieszkanie: apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

820 000 zł43 m² 19 025,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urokliwe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Sopotu, zaledwie 400 metrów od jednej z najpiękniejszych plaż na Bałtyku. Szczegóły mieszkania: powierzchnia mieszkania wynosi 43,1 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł40 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku przy ulicy Obrońców Wybrzeża 5a, inwestycja Spektrum. - mieszkanie 40 m kw (dwa pokoje) plus komórka ok.2 m kw, - naziemne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł53 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie z ogrodem wkomponowane w malowniczą okolicę. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami Gdańska z uwagi na fakt zlokalizowania nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

450 000 zł47 m² 9 594,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - widok na las - dwustronna ekspozycja okien - oddzielna kuchnia - pojemna garderoba - dużo miejsc parkingowych - odnowiona klatka schodowa i elewacja budynku - nowa instalacja elektryczna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

2 590 000 zł105 m² 24 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupoziomowe o minimalistycznym wystroju w samym sercu Gdańska, z niepowtarzalnym widokiem na malowniczą marinę na Motławie, zachwyca swoją nowoczesną estetyką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Pomorskiej. Lokal umeblowany i wyposażony w niezbędne meble (możliwość doposażenia). Preferowany najem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

1 250 000 zł74 m² 16 896,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania przestronne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2 piętrze w spokojnej dzielnicy Sopotu. Apartament całkowicie umeblowany i wyposażony. Składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonecznego Poranka

Banino,pomorskie

860 000 zł140 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie gotowe do zamieszkana, posadowione w zabudowie szeregowej, 5 pokojowy, z możliwością wydzielenia 6 pokoju, bezczynszowy, z 3 miejscami postojowymi osobną klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł75 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie w Gdańsku - Śródmieście mieszkanie W dobrej lokalizacji, w centrum, w okolicy terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wielka Wieś

Wielka Wieś,pomorskie

230 000 zł64 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 64 m2 na pierwszym pietrze w bloku czterorodzinnym, we wsi Wielka Wieś gmina Główczyce. Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie od podstaw tj. instalacja.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij