dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty nieruchomości: -świetna lokalizacja w sercu Gdyni, -miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie najmu, -w pełni wyposażone mieszkanie, -funkcjonalny układ idealny dla pary, -3.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,90 m² 7 912,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m j i składa się z osobnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł35,50 m² 14 929,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pok. DO remontu, na parterze, blisko ul. Polanki, blisko lasu, przepiękny widok na zieleń lokalizacja Mieszkanie położone w spokojnej i cichej części Gdańska Oliwy, pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł57 m² 22 807,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament w sercu Gdańska - idealny do zamieszkania lub jako pewna inwestycja Na sprzedaż atrakcyjny, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji atal,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł66 m² 4 015,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie 66 m z ogrodem, garażem i piwnicą - Mianowice, okolice Redzikowa i Słupska. Lokalizacja Mianowice, gmina Redzikowo - spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł51,61 m² 5 154,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 51,61m 2 , z ogródkiem z altanką , położone w spokojnej okolicy, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł95 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament - wyjątkowy 95 m w sercu Gdyni | ul. Abrahama Z przyjemnością prezentuję luksusowy apartament, położony w samym sercu Gdyni - przy prestiżowej ulicy Abrahama, tuż obok Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł43 m² 13 488,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga możliwość zakupu W programie bez wkładu własnego Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,71 m² 11 716,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy dla Państwa w ofercie wykończone 3 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 47,71 m2 w 2 piętrowym budynku mieszkalnym! Oferta jest bardzo atrakcyjna porównując do lokali.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł57,73 m² 10 566,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż - Straszyn, 15 minut od Gdańska Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł158 m² 15 506,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58,70 m² 13 441,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 58.70 m2. Lokalizacja:Bulońska. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,50 m² 11 011,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Uwaga: nieruchomość do nabycia tylko I wyłącznie za gotówkę. Przedmiotem sprzedaży jest udział w nieruchomości. Lokal nie posiada własnej kw. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji havlove na gdańskim ujeścisku Nowe | Stylowe wykończenie | Osiedle Havlove | Miejsce parkingowe w hali garażowej + komórka lokatorska ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł29,80 m² 16 442,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku przy ulicy Mickiewicza, w doskonałej lokalizacji, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 400 zł68 m² 11 652,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł44,65 m² 25 419,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Piwnej, w samym sercu Starego Miasta. Zaledwie kilka kroków dzieli nas od największych atrakcji gdańskiej Starówki - ul. Długiej i Neptuna,.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł20,90 m² 20 574,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka w centrum Gdyni, przy ul. 3 maja. Na sprzedaż: kompaktowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym! Cena: 430.000 zł Powierzchnia: 20,9 m2 Piętro: 5 (bez windy - ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł92,23 m² 7 860,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 92,23 m2 , gdzie wydzielone zostały 3 pokoje plus przestronny salon z balkonem znajdujący się na 3 piętrze z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ulicy Turzycowej, dostępne od czerwca. Astra park to zespół ośmiu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38 m² 14 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą słonecznego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w spokojnej części Gdańska przy ul. Hokejowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 208 zł62,34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż 12 mieszkań w stanie deweloperskim - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 464 zł27,08 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | ogródek 16,54 m | parter | 1 pokój z aneksem Lokale w cenach od 292 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł63 m² 14 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie przygotowane do wynajmu gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia: 63 m Gdańsk, Zaspa Oferujemy mieszkanie podzielone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,74 m² 64,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości Mieszkanie dostępne od 14 września, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł66,40 m² 60,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w samym sercu gdańskiej Starówki, przy prestiżowej ulicy Szafarnia. Mieszkanie: przestronny apartament o powierzchni 66,4 m .

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,50 m² 12 035,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atuty: * Efektywnie zagospodarowane mieszkanie; * Cicha i spokojna okolica; * Gotowe do wprowadzenia; * Wokół pełno zieleni; * Dzielnica bardzo rozwijająca się; * Bardzo dobry dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,76 m² 7 322,26 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w kamienicy w samym centrum miasta! Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 11 m , co daje łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł56,82 m² 26 205,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna oferta komfortowy apartament nad wodą Z możliwością zakupu miejsca cumowniczego, jeden Z ostatnich 3 pokojowych apartamentów! 56,82 m | 2 sypialnie + salon z aneksem |.