dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

opis: piękny widok na zatokę! wysoki standard! Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,45 m , położone na 7. piętrze w inwestycji przy ul. Magellana.

Szczegóły ogłoszenia

1 158 962 zł87,14 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie prawie 90 m2 | blisko morza | blisko komunikacji i skm ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł52,76 m² 24 601,97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciche, funkcjonalne, umeblowane i wyposażone, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 52,76.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,50 m² 52,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,50m2 w Borkowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku cztero-piętrowym, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 62 m 2 , z dużym balkonem położone w gminnej miejscowości Główczyce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,28 m² 12 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nowa hot oferta W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - słoneczna południowa ekspozycja okien - świetna lokalizacja - bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 690 zł52,64 m² 6 966 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 52,64 m2 - Gniew | Kameralna zabudowa, blisko natury i Zamku Krzyżackiego Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł74,50 m² 4 859,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku oferuje na sprzedaż nieruchomość położoną w Wejherowie. Miasto stanowi element Małego Trójmiasta Kaszubskiego i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 046 zł56,44 m² 19 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe od dewelopera z poszerzonym standardzie wykończenia, który obejmuje: wyszpachlowane i pomalowane na biało ściany i sufity terakota i panele na.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł92,18 m² 20 503,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne, ponad 92-metrowe mieszkanie położone na drugim piętrze eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Górnego Sopotu. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35 m² 11 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w niezwykle atrakcyjnej cenie; doskonała propozycja inwestycyjna lub jako pierwsze mieszkanie; ustawny układ pomieszczeń; duży potencjał aranżacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł41,43 m² 14 965 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie na pograniczu części Gdyni Chwarzno-Wiczlino o pow.41,43m2 Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku 3 piętrowym wyposażonym w windę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 974 zł38,71 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie w powierzchni 38,71m2 na 1 piętrze sześciopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej. Wydanie mieszkania planowane na 4 kwartał 2025 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł55,22 m² 16 262,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sopot | 55 m | 3-stronna ekspozycja | Top lokalizacja centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,50 m² 12 504,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż 57,5 m | 4 piętro | Gdańsk Morena | ul. prof. Z. Czubińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 4 piętrze w dzielnicy Piecki Migowo (morena),.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie blisko morza - Gdynia Redłowo, idealne pod wynajem - ul. Powstania Śląskiego Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,90 m² 8 331,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bardzo dobrze zlokalizowane, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe w odległości 60 m. od bloku, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72,31 m² 5 794,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie o powierzchni 72,31 m 2 , położone w ścisłym centrum miasta Lębork przy ul. Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł84,76 m² 12 977,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: - w pełni urządzone mieszkanie; - 3 min pieszo do przystanku autobusowego; - 7 minut szkoła oraz przedszkole; - 20 min autem na plażę; - 15 min autem do centrum Gdyni; - supermarket LIDL 1km;.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł120 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Waterlane w Gdańsku. Nieruchomość o powierzchni 120 m2 została funkcjonalnie podzielona na dwa niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 287 zł70,84 m² 13 103,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne i przestronne mieszkanie z antresolą i tarasem widokowym na dachu budynku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł78,80 m² 10 774,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania wraz z ogrodem oraz garażem, zlokalizowanego przy ulicy Wyczółkowskiego w Gdańsku, dzielnicy Siedlce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,20 m² 5 432,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 53m2 na sprzedaż - Różyny, ul. Łąkowa Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w miejscowości Różyny przy ul. Łąkowej. Do lokalu przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł38,76 m² 116,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i mariny; * Monitoring i kontrola dostępu zwiększające bezpieczeństwo; * Wysoki standard części wspólnych; * Nowoczesna, prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 400 zł41,43 m² 23 157,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoja inwestycja lub apartament wakacyjny W centrum gdańska Bezpośrednio od dewelopera Bez pcc Bez prowizji *** Wysoki standard wykończenia i wyposażenia (normy hotelowe, rękojmia) *** Cena.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Gdyni na ul. Skwer Kościuszki 17/19 Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 1 piętrze. Oferta skierowana dla ludzi pracujących, mogących udokumentować swoje zarobki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym budynku w Rumi! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł46,39 m² 9 247,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ,.