dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 690 ogłoszeń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Czteropokojowe mieszkanie z duszą - Wrzeszcz, idealne dla rodziny lub konesera klimatycznych wnętrz Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym sercu Wrzeszcza - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55 m² 12 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w nadmorskiej części Gdańska - Brzeźnie, zaledwie ok. 400 metrów od plaży i promenady. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł44,50 m² 44,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Dom & House na wynajem piękne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w świetnie skomunikowanej dzielnicy, blisko centrum Gdyni. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł54,10 m² 14 048,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy mieszkanie położone atrakcyjnej części Gdyni. Blisko pełna infrastruktura ul. Świętojańskiej, bulwar nadmorski, tereny rekreacyjne na Kamiennej Górze i park centralny. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł73 m² 11 780,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy 4 pokojowy kompletnie urządzony apartament z dużym balkonem , komórką oraz miejscem w hali garażowej - gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł126,90 m² 6 122,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie (segment środkowy) o powierzchni 126,90 m 2 , z ogródkiem oraz garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł34,50 m² 10 115,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrznym lub w hali.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł92 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, po remoncie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szerokiej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł37,05 m² 13 468,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i perspektywę rozwoju. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 898 zł51,07 m² 11 002,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% gwarantujemy wysoki rabat. Oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,30 m² 10 831,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Jeśli szukasz nietuzinkowej oferty to musisz zobaczyć to mieszkanie. Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 55,3 m , przy ul. Stoigniewa (gdynia -.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł49,66 m² 16 310,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja I budynek: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Sopotu tam, gdzie główna arteria miasta przechodzi w spokojniejsze, zielone uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy z dwoma prywatnymi tarasami położony w Gdańsku w dzielnicy Osowa! Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, willowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 036 zł55,26 m² 8 125,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Szukasz innej lokalizacji ? Zadzwoń i umówmy się na spotkanie - posiadam bogatą ofertę rynku pierwotnego na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł64,49 m² 17 367,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł48,64 m² 17 269,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe niezamieszkałe świeżo wykończone i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z kameralnym ogródkiem, miejscem zewnętrznym i komórką lokatorską, gdynia Mały Kack atuty.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47 m² 17 872,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - możliwość aranżacji 3 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza na osiedlu "browar Gdański". Świetny punkt komunikacyjny- dworzec pkp/skm bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, ładnie wykończone, 4-pokojowe mieszkanie na Łostowicach / Gdańsk Południe. o powierzchni użytkowej 66,98 m2. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji Nowoczesny apartamentowiec w Gdańsku - nowoczesna architektura i wnętrza autorstwa bjk Architekci i Sikora Wnętrza - szeroki wybór metraży od 42 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 444 zł64,41 m² 10 750,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,41 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -wc -przedpokój termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w blisko centrum Gdańska, doskonale skomunikowane, z pełną infrastrukturą w pobliżu ul. Antoniego Madalińskiego. Freedom Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł66,73 m² 23 962,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrium Oliva - wyjątkowy apartament o pow. 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem. Do sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni 66,73 m2, narożny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł36 m² 16 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58,88 m² 76,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem z dużym ogrodem w wysokim standardzie Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł42,39 m² 12 385 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z miejską wygodą? Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w najbardziej pożądanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł127 m² 5 897,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament z widokiem na Zatokę, żelistrzewo Cena: 749 000 zł Oferuję na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie w miejscowości Żelistrzewo, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,66 m² 18 326,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o mieszkaniu w sercu Gdyni, blisko plaży i miejskich atrakcji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu o powierzchni 65 m , położonego na 1.