dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 692 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji położonej w zielonej, spokojnej części Starogardu Gdańskiego. - bez prowizji - bez podatku pcc - pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł95,12 m² 2 891,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości merkury oferuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 95,12 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł25,10 m² 26 095,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 25 m . Nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

560 274 zł39,18 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne 23% I Wykończone I Bezpośrednio od dewelopera I Bez prowizji W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 20,5 m do 54,5 m , które sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 977 750 zł75,15 m² 26 317,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje o komfortowej przestrzeni z dwoma balkonami zlokalizowane bezpośrednio przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55,90 m² 5 903,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 55,9.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42,20 m² 13 009,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! hot oferta tylko W pepper house! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska przy ul. Siennej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44 m² 13 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jedna Z lepszych lokalizacji W dębkach-blisko morza, a jednocześnie cicho I spokojnie! Na sprzedaż apartament o powierzchni 44 m2 z 20-metrowym tarasem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze - Osiedle Morskie, pogórze Wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 73,7 m z dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,70 m² 8 756,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Bolszewo, ul. Zamostna (osiedle Kasztanowe) Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 970 zł37,14 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł41 m² 18 390,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie 2-pokojowe, w standardzie pod klucz w doskonałej lokalizacji, spacerem do plaży w Jelitkowie. Mieszkanie: oferowane mieszkanie ma powierzchnię 41.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł39,79 m² 34 154,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkaj, wypoczywaj I zarabiaj - wyjątkowy apartament W jastarni Z widokiem na morze budynek I apartamenty Zatoka Komfortu to czterokondygnacyjny budynek, położony przy samej lini.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45,90 m² 8 474,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53,15 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie posiada trzy pokoje o metrażu 53,15m2. Najem 3000 pln przy założeniu wynajmu na minimum rok. Parametry: -2 sypialnie , - łazienka- kabina -prysznicowa z niskim brodzikiem, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł36,75 m² 17 115,65 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje, morena (piecki-Migowo) Bez podatku pcc 0% prowizji Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz miejsca na rodzinny relaks, w otoczeniu pięknych, szerokich plaż i sosnowych lasów? Może pragniesz kupić nieruchomość, która będzie doskonałą inwestycją pod wynajem? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 565 zł35,45 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z 1 sypialnią - stegna park 2 Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa, lokal nr. 12 w budynku 32h -.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł31,38 m² 34 416,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego, wyjątkowego apartamentu z widokiem na Marinę w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji Sol Marina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Energooszczędne mieszkanie z dużą działką i nowoczesnymi technologiami | Kiełpino Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł76,52 m² 49 660,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Orłowska Riwiera usytuowana jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od plaży i słynnego orłowskiego molo. Kameralny kompleks apartamentów o śródziemnomorskim charakterze w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł90,23 m² 36 019,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament przy plaży Orłowska Riviera Opis Szukasz prestiżowego adresu w Gdyni? A może idealnej inwestycji, która zarabia przez cały rok? Ten apartament w sercu Orłowa to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, komfortowy 2-pokojowy apartament, usytuowany w prestiżowej inwestycji Waterlane Island. Budynek położony jest w samym centrum Gdańska, na tętniącej życiem Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł17 m² 23 471 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Doskonale usytuowane 1-pokojowe mieszkanie w Sopocie na Przylesiu o powierzchni 17m2. W skład mieszkania wchodzi pokój, aneks kuchenny, łazienka. Standard wykończenia:na.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 370 zł48,04 m² 22 072,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji , odlicz vat nawet jako osoba fizyczne i zaoszczędź 23% apartamenty bezpośrednio od dewelopera Gotowy w pełni wyposażony lokal inwestycyjny w sercu Gdańska, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja: gdańsk Śródmieście * Pełna infrastruktura usługowo- handlowa * Komunikacja miejska (przystanki skm oraz pkm) * Dostępne od zaraz lokalizacja: nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie 25m2 położone w nadmorskiej miejscowości Stegna. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, niecałe 2 kilometry od morza. Atuty nieruchomości: osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł81,58 m² 15 310,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania w Gdańskim Wrzeszczu atuty - cicha część Wrzeszcza - wysokie sufity, otwarta przestrzeń, oryginalny charakter wnętrza - bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna propozycja 2-pokojowego mieszkania Z dwustronną ekspozycją! możliwe 3 pokoje! Możliwy zakup przez osobę z zagranicy bez zgody z ministerstwa. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 743 zł40,37 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jednopokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł97,13 m² 23 577 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone blisko plaży, na ulicy Chrobrego. Mieszkanie zajmujące całe pierwsze i ostatnie piętro kameralnej, uroczej kamienicy. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł46,39 m² 8 989,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

1 493 220 zł44,62 m² 33 465 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, apartament C9.1(U), taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł124 m² 28 225,81 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Penthouse Z panoramicznym widokiem na morze Gdynia | Redłowo | Apartamentowiec Altus | 124 m2 | Unikatowy taras | Widok na Zatokę Gdańską | Invest Komfort Prezentowany apartament to absolutny unikat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 074 264 zł113,49 m² 18 277,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Górny Sopot | Piętro 3/7 | 5 pokoi + taras 23 m | Gotowe mieszkanie Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 113,49 m na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł60 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: * 900 m do przystanku autobusowego; * 1 km do przystanku tramwajowego; * 1,5 km do przystanku stacji pkm - Gdańsk Brętowo; * 2,2 km do Galerii Morena; * 3,2 km do centrum Wrzeszcza; * 6 km do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Czy szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które będzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta nieruchomość łączy w sobie klimat przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,14m, zlokalizowanego na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Słupsku przy ul. Braci Gierymskich,.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł97,50 m² 9 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze o powierzchni 97.5 m2 w Gdyni przy ul. Warszawskiej (działki Leśne). Atuty - 7 minut pieszo na Świętojańską, skm Wzg Św. Maksymiliana 9 minut pieszo, -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij