dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł36,68 m² 18 211,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatni jednopokojowy apartament inwestycyjny w standardzie pod klucz. Apartamenty Remedium to unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 503 925 zł106,55 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł80 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: ustawne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,48 m2. Składa się z: -salonu - przedpokoju - sypialni - sypialni - łazienki - kuchni - strych - piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny Apartament 90m2 zlokalizowany na IV piętrze : * Salon, * Osobna widna kuchnia, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Mała garderoba, * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w starej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł45,60 m² 24 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.42,7m2 w Sopocie przy ul.Łokietka. Mieszkanie znajduję się na terenie monitorowanym i zamkniętym. Budynek z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,29 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z potencjałem położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Gdańskiej (opodal starówki, placu Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 284 zł32 m² 9 133,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z myślą o Tobie. Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, które stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł87,10 m² 9 070,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie: 3-pokojowe, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 87,1 m2. W jego skład wchodzą: - salon z wyjściem na przestronny balkon - 2 sypialnie - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 465 484 zł69,62 m² 21 049,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością udokumentowania zarobków. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

466 500 zł34,91 m² 13 362,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie | osiedle pastelowe | gdańsk łostowice kupujący nie placi prowizji! pomagamy W uzyskaniu zezwolenia od ministerstwa dla cudzoziemców! mieszkanie: nowoczesne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na wynajem - Gdańsk Zaspa, ul. Ciołkowskiego Do wynajęcia przestronne, jasne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48,90 m² 9 386,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Tczewie przy ul. Armii Krajowej. Cena: 459 000 zł Informacje podstawowe: powierzchnia użytkowa mieszkania: 48,9 m powierzchnia piwnicy: 3,7.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,49 m² 35,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe Mieszkanie 2-pokojowe z Balkonem w Lęborku - ul. Jagiellońska! Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł107,84 m² 7 409,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na - Rumia, ul. Gałczyńskiego Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronne mieszkanie położone w niskim, kameralnym budynku przy ul. Gałczyńskiego w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł39,97 m² 11 983,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Uwaga!: umowa przedwstępna podpisana. Jeśli szukają państwo podobnej nieruchomości spoza publikacji internetowej zapraszam do kontaktu:   . Na sprzedaż oferuję przytulne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie świeżo po oddaniu i remoncie! Mieszkanie położone na II piętrze w 7-piętrowym budynku. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 980 600 zł106,55 m² 27 973,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł95,99 m² 8 855,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł70,67 m² 21 211,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Cena podana w ogłoszeniu jest wartością netto - należy doliczyć 8% vat (istnieje możliwość jego odliczenia). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł64,96 m² 6 588,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 1 piętro , Słupsk, centrum, ul. Wolności, 428.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 64,96 m2 posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł57,46 m² 10 616,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej zabudowie szeregowej, położone na prestiżowym Wzgórzu Mickiewicza - w miejscu, gdzie spokój, zieleń i prywatność spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł42 m² 14 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m - funkcjonalny i wygodny układ Oddzielna kuchnia oraz dodatkowa piwnica Położone na parterze w niskim, 4-piętrowym budynku Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł89,59 m² 4 743,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na parterze z własnym ogródkiem w odrestaurowanej willi znajdującej się przy Parku Kultury i Wypoczynku, blisko Uniwersytetu Pomorskiego. Możliwość wynajmowania części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na wynajem w inwestycji Na Fali to propozycja dla osób, które pragną czerpać z życia w Sopocie pełnymi garściami. Adres - Bohaterów Monte Cassino - to najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł59,80 m² 12 357,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do całego Trójmiasta? To mieszkanie w Gdańsku Osowej przy ul. Parysa może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta W miocasa! Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,21 m , położone na pierwszym piętrze nowego osiedla Leśne Zacisze Dzierżążno (rok budowy 2025).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny. Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży! mieszkanie: na sprzedaż w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

219 999 zł45 m² 4 888,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Kościelnej w Kępicach, w województwie pomorskim. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł60,93 m² 12 768,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! Mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem, miejscem postojowym oraz pomieszczeniem gospodarczym zaledwie 600 metrów od piaszczystej. Osiedle znajduje się w malowniczej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł101,86 m² 12 261,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie jest przygotowane do własnej Aranżacji zdjęcia są poglądowe z bliźniaczego mieszkanie które wyremontowaliśmy Na sprzedaż unikatowe mieszkanie, zlokalizowane w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł76,59 m² 9 779,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie: na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, 3-pokojowe, przestronne, rozkładowe, idealne dla rodziny szukającej przestrzeni, spokoju i świetnej komunikacji, jak i na inwestycję, poożone.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł50,91 m² 10 997,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Mieszkanie wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów! W cenie znajduje się zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł46,79 m² 10 365,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Sprzedaję przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,79 m w inwestycji przy ul. Rytelskiej w Gdańsku (orunia Górna / Gdańsk Południe). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł14,50 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie posiada udział w budynku i gruncie, z wydzielonym samodzielnym wejściem. Osobne wejście do mieszkania zapewnia większą prywatność oraz niezależność - idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł97,50 m² 9 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze o powierzchni 97.5 m2 w Gdyni przy ul. Warszawskiej (działki Leśne). Atuty - 7 minut pieszo na Świętojańską, skm Wzg Św. Maksymiliana 9 minut pieszo, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 81,12 m2 - Pruszcz Gdański | Gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 81,12 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55,60 m² 12 230,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

R.E.Z.E.R.W.A.C.J.A Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46 m² 11 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż idealnie zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe. Bardzo blisko ścisłego centrum Pruszcza Gdańskiego. Cicha, spokojna, a jednocześnie bardzo dogodna lokalizacja. W najbliższym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij