dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

Rynek pierwotny

655 372 zł55,54 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,54 m | 2 balkony | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52 m² 11 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańsk Orunia Górna - Osiedle Zen (murapol) Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na cenionym Murapol Osiedle Zen - inwestycji łączącej spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 401 zł57,06 m² 8 524,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament nad Zatoką Pucką Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck. Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,60 m² 17 521,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł32,35 m² 3 863,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulna kawalerka po generalnym remoncie Trzebieszyno, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł250,45 m² 28 748,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1920

Piętro kamienicy złożone Z 5 apartamentów W sercu sopotu Cicha ulica w sercu Sopotu Dolnego | Po remoncie | Zabytkowa kamienica | 5 w pełni wyposażonych apartamentów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55,10 m² 17 967,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08 m , zlokalizowane w Gdańsku Letnicy. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku z cichobieżną windą. Zachodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 900 zł32,33 m² 12 060,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł53,02 m² 4 338 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie M4 - Idealne miejsce dla rodziny w Miastku na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł48,24 m² 10 572,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż w Lęborku - ul. Warszawska, 48,24 m Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł117,20 m² 16 638 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w samym sercu Gdańska, przy ul. Seredyńskiego. Ten dwupoziomowy apartament o powierzchni 117m2 zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł66,50 m² 9 022,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Nieruchomości: na sprzedaż przestronny i słoneczny 2-pokojowy apartament o powierzchni 66,5 m , mieszczący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ul. Bosmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 600 zł62,41 m² 19 990,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hot oferta! dostęna tylko W naszym biurze! atuty: - okolica Parku Oliwskiego - w pobliżu pełna baza handlowo- usługowa - blisko do skm, tramwaju i przystanków autobusowych - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Hot oferta! tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m . Atuty: - świetna lokalizacja - Pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42 m² 11 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m na 2 piętrze przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 zł117,90 m² 104,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal o powierzchni ok. 118 m , mieszczący się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Gdańska Wrzeszcza, na ul. Waryńskiego. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł29 m² 23 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy lokal o powierzchni 29 m2, wykończony w awangardowym, nowoczesnym stylu z wykorzystaniem sklejki. Gwarantujemy niepowtarzalny design! Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 000 zł32,82 m² 12 309,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zacznij zarabiać pasywnie dzięki nieruchomości którą można oddać w zarządzanie krótkoterminowe z przewidywaną stopą zwrotu 6% w skali roku. Na sprzedaż mieszkanie kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł139,70 m² 5 869,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł35,26 m² 9 018,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,26 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku na kameralnym osiedlu. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,17 m² 13 398,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! hot oferta - tylko W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku - idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł65,60 m² 11 295,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w Gdyni przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Lokal o dużym potencjale inwestycyjnym, idealny zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 774 zł85,14 m² 19 600,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na ostatnim piętrze Ostatnie piętro | Taras | Kameralna inwestycja | Blisko plaży | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają komfortowego apartamentu nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.61 m2, położone na 2 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł36 m² 11 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka Z dostępem do strefy relaksu na dachu. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej części Gdańska. W najbliższym otoczeniu dostępna jest pełna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie! Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na 3.piętrze apartamentowca. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł33,17 m² 58,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy hubalczyków W słupsku! Szukasz komfortowego miejsca do życia w mieście, które łączy funkcjonalne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł43,70 m² 16 453,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Solano - mały kack - nowoczesne osiedle - wygodne I pełne światła Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym i dużym balkonem typu loggia oraz miejscem w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 900 zł39,27 m² 11 940,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł77,70 m² 23 037,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w sercu Gdańska Oliwy - wysoki standard, garaż, ogródek, dwie piwnice. Na sprzedaż oferuję eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na I piętrze w budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Układ i stan mieszkania Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 266 zł42,49 m² 10 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

475 640 zł25,85 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończona kawalerka w inwestycji Śląska 12, dewelopera Atal. Jest to lokal użytkowy sprzedawany z pcc Każdy z apartamentów jest w pełni wyposażony - meble.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł97,20 m² 1 183,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1600

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronny lokal mieszkalny w pałacu w Jerzkowicach! atuty Duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG) Powierzchnia: 67,93 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł26 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26 m położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pucku zaledwie 50 metrów od Zatoki Puckiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł69,10 m² 12 301,01 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w osiemnastopiętrowym wieżowcu na gdańskim Przymorzu, czyli jednej z najlepiej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. 3-pokojowe mieszkanie na gdańskim Śródmieściu. Atuty: w bliskiej okolicy: - starówka, - zielone miejsca, - infrastruktura handlowo-usługowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł57,27 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie w inwestycji. Odbiór październik 2025 mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 57,27 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku Wyspa Spichrzów - Mieszkanie idealne pod wynajem lub jako klimatyczny second home - Elastyczna przestrzeń z potencjałem na 2 lub 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł58,10 m² 11 531,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,10m2 położone przy jeziorze Karczemnym w Kartuzach. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja, piękny widok, duże możliwości aranżacyjne,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij