dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 692 ogłoszenia

1 279 000 zł68,50 m² 18 671,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz nieruchomości w samym sercu Gdańska, która łączy prestiżową lokalizację, komfort życia oraz ogromny potencjał inwestycyjny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Agencja Harmony Homes &.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł41,10 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany na 14 piętrze eleganckiego apartamentowca Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,82 m 2 , położone w centrum nadmorskiej miejscowości Łeba przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 5-pokojowy z dwoma balkonami | 128 m | Gdańsk Oliwa Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 128,23 m , położony na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł58,50 m² 5 452,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż budżetowe, funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem, piwnicą oraz komórką lokatorską, zlokalizowane w kameralnym, sześciorodzinnym budynku przy ul. Tczewskiej w Łęgowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł64,12 m² 14 893,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Blisko parku i morza! Brak podatku pcc - oszczędzasz 2 % u notariusza Mieszkanie 3 pokojowe w stanie developerskim w nowej inwestycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł80,02 m² 18 682,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 4 pokoje z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Gdynia Śródmieście, ul. Żeromskiego Lokalizacja: awanport to inwestycja położona zaledwie 200m od morza, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł53,37 m² 4 871,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Konopnickiej, słupsk Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w doskonałej lokalizacji w Słupsku - przy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty Po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów Funkcjonalny układ - 3 niezależne pokoje Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia Jasne, ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł61,62 m² 17 526,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej, skweru Kościuszki, waterfront oraz Sea Towers. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł29,79 m² 16 280,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - 10 minut spacerem do Uniwersytetu Klinicznego gumed oraz Politechniki Gdańskiej - Idealne do najmu studentom - Gotowe do zamieszkania - Dwustronna ekspozycja okien - Świetny dojazd do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł108,96 m² 10 554,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone na wysoki standard, duży salon ok 37m2, możliwość wydzielenia 4 pokoi, garaż dwustanowiskowy, mieszkanie nowe- nikt jeszcze nie mieszkał! lokalizacja: nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł34,07 m² 13 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty: niskie opłaty łatwe w utrzymaniu Komunikacja miejska tramwaj oraz autobusy Zadaszone miejsce postojowe brak odśnieżania zimą i nagrzewania w słoneczne dni Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w 4-piętrowym budynku, w doskonałej lokalizacji Gdańska - przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z; - dwóch ustawnych pokoi - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł104,29 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam Mieszkanie na wynajem długoterminowy całoroczny bez zwierzaków. Dostępne od czerwca. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Parkowej 14 w dzielnicy Mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house Mieszkanie na wynajem o powierzchni 50,82m2, znajdujące się w Rumi w kameralnym, IV kondygnacyjnym budynku z 2023 roku, który.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj blisko morza i korzystaj z uroków jednej z najbardziej zielonych dzielnic Gdańska! Funkcjonalne mieszkanie na Stogach to idealna propozycja dla rodzin, par i osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 999 zł69 m² 7 521,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21,81 m² 16 047,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł49,76 m² 19 071,54 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania fantastyczną ofertę słonecznego mieszkania 3-pokojowego w świetnej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze apartamentowca o unikalnym położeniu -.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,57 m² 10 056,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wileńska Park | 58,5m | Projekt Architekta | Garaż, i piętro Opis: biuro Jończyk Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal o powierzchni 58,57 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 583 370 zł43,38 m² 36 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 760 zł49,72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Pułaskiego w Lęborku - Nowoczesne Mieszkania 2- i 3-Pokojowe od 43 do 63 m Osiedle Pułaskiego to największa i jedna z najnowocześniejszych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł120 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Atuty: - dwa niezależne apartamenty (z możliwością przywrócenie do jednego komfortowego) - Prestiżowa lokalizacja - Budynek o wysokim standardzie wykończenia - Doskonałe do zamieszkania oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł35,33 m² 26 040,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament premium nad morzem | Stegna | taras 8,5 m | strefa wellness i baseny Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,33 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł53,60 m² 10 541,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: świetna lokalizacja Wysoki standard wykończenia 5 minut pieszo do przystanku autobusowego i sklepu Biedronka Cicha, spokojna okolica Pełna infrastruktura handlowo usługowa Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 938 zł47,14 m² 22 124,27 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł88 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej | Gdańsk Chełm Opis oferty Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 007 zł33,65 m² 29 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W standardzie move in Z 9,5-metrowym balkonem Gdańsk Strzyża | Gotowe do wprowadzenia | Miejsce postojowe w hali garażowej | Komórka lokatorska ***** opis inwestycji: to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 080 zł33,80 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 790 483 zł111,50 m² 25 026,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium - Bulvar Apartments Gdańsk, przymorze - lokal A7.14 OPIS OFERTY Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu premium zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 638 zł27,81 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 27,81 m znajduje się na piętrze 2 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł98,56 m² 10 653,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na 3 piętrze w nowym bloku z windą o powierzchni 98 m . To komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Gdynia - Pustki Cisowskie | 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na las Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Gdyni - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł52,58 m² 16 926,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z 3 pokojowym apartamentem o powierzchni 52,58 m w inwestycji z 2009 roku - Helska Villa przy Admirała Steyera 18. Apartament idealny pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Cisza, natura i niskie koszty - Freedom Nierucho mości Oddział Słupsk - 44 m , 2 pokoje + kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50,30 m² 13 697,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze kamienicy w sercu gdańskiego Śródmieścia. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania, w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 436,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kupisz bez prowizji! Na sprzedaż jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W skład czego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m 2, zlokalizowane na IV, ostatnim piętrze w bloku w Gdyni Pogórze. Nieruchomość idealna dla większych rodzin, jaki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij