dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 690 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 560 390 zł78,65 m² 19 839,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers Hunt. Panthers Sell. Dostępne w Panthers Estate. Inwestycja Kobieli 4 to kameralny, nowoczesny projekt składający się z dwóch budynków, w których znajduje się niespełna 60.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł93,93 m² 20 547,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 94 m - Osiedle Rozstaje, gdańsk Zaspa Lokalizacja: osiedle Rozstaje, gdańsk - Zaspa Rok budowy: 2011 Powierzchnia: 94 m Liczba pokoi: 4 (3 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 438 zł50,39 m² 13 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja inwestycyjna W gdańsku Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto! Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesną architekturę i realny.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł45,80 m² 23 995,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji City Park - Gdańsk Powierzchnia: 45,8 m | Balkon: 7,8 m | Miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska Na sprzedaż oferujemy elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 545 000 zł68 m² 22 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

opis: mieszkanie wykończone pod klucz W wysokim standardzie! ogród 68 M2 mieszkanie Z ogrodem na 1-szym piętrze Inwestycja mixed-use z częścią mieszkalną i gastronomiczną, która.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł62,31 m² 11 539,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las! Idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł97,57 m² 6 661,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal mieszkalny w nowej inwestycji deweloperskiej w Debrznie, w budynku dwulokalowym (bliźniak). To propozycja dla osób, które chcą mieszkać jak w domu, ale korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 090 zł45,01 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 45,01m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (22,86m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 091 zł55,76 m² 15 765,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Kartuska 66, gdańsk Siedlce Atuty: - trzecie piętro, trzy pokoje, balkon z widokiem na zieleń - Wysokość pomieszczeń 2,7 m -.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m zlokalizowane na 2. piętrze budynku z windą na Gdyńskim Obłużu. Lokal idealny dla rodzin, osób szukających przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 960 zł104,80 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 776 zł72,32 m² 9 192,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Puck. Apartament na trzecim piętrze o powierzchni 72,32m2m2 składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł38,31 m² 18 141,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł68,50 m² 6 277,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta: na sprzedaż, ciepłe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe (68,51 m ) w zadbanej, kameralnej kamienicy w Nowym Dworze Gdańskim. Istnieje również możliwość wynajmu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł43,53 m² 18 263,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament o powierzchni 43,53m2 ulokowany w niskich, kameralnych budynkach. Posiada balkon i ogródek oraz ogólnodostępny basen zapewniając idealne miejsce do relaksu. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł66,90 m² 12 227,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nietypowego, funkcjonalnego układu z oddzielną sypialnią, przestronną strefą dzienną i dużym potencjałem aranżacyjnym. Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104,62 m² 24 851,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z jadalnią na werandzie zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcza- dolnego. Jest już dostępne. Na powierzchnię ok.48 m2 składaja się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 735 000 zł68,41 m² 25 361,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie parterowe po kapitalnym remoncie, zlokalizowane zaledwie 200 m do morza i plaży oraz 400 m od Monte Casino to idealna okazja inwestycyjna pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 520 000 zł159,91 m² 22 012,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament o powierzchni 160 m w sercu Gdyni - Rezydencja Plac Kaszubski, blisko morza. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament w ekskluzywnej inwestycji Rezydencja Plac.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł86,30 m² 23 754,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Oliwa Park w Gdańsku. Teren osiedla ogrodzony, duża przestrzeń pomiędzy budynkami. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 600 zł26,39 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Monte Cassino to najważniejsza turystyczna Aleja spacerowa Sopotu, to tutaj znajduje się większość znanych restauracji, klubów nocnych i kawiarni, kino, teatr i galerie z wystawami.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,29 m² 14 481,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji nad morzem w miejscowości Sztutowo przy ul. Polnej 1e. Lokal o pow. 37,29m2 znajduje się na parterze nowo wybudowanego budynku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,52 m² 9 253,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena wyłączność Oferta skierowana dla osób które chcą mieszkać w dzielnicy Gdynia Cisowa a zarazem w spokojnej części miasta.Lokalizacja oferuje łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,80 m² 15 132,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie W centrum gdańska! atuty nieruchomości: -współdzielczo własnościowe prawo do lokalu (nie potrzebna zgoda z mswia dla cudzoziemców), - świetna lokalizacja! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł30,10 m² 15 946,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 30,1 m2 z oddzielną kuchnią | Widok na las | Sopot, ul. Mickiewicza 61 Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,1 m2, położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł40,50 m² 15 975,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 40,50 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny apartament z ogrodem - Gdynia Redłowo, ul. Miłosza Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 97,81 m położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł38,14 m² 7 338,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji z piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38m z piwnicą gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł33 m² 4 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż możliwość odstąpienia partycypacji w przytulnym, jasnym i bardzo funkcjonalnym mieszkaniu w systemie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, zlokalizowanym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł95 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch bezczynszowych mieszkań znajdująca się w jednopiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł60,60 m² 2 788,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe do remontu Wyczechy Lokalizacja: wyczechy Powierzchnia: 60,6 m Piętro: 1 Cena: 129 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł84 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 84m2 w Gdyni na vdziałkach Leśnych przy ul.Śląskiej. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 12 101,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałym doświetleniem i świetną komunikacją? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63,41 m² 10 077,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Rumia, ul. Gdańska | 63,41 m Oferuję na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Rumi, przy ul. Gdańskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,74 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe 40,74m2 z ogródkiem 15m2 Możliwość zrobienia 3 pokoju. Odbiór planowany na I kwartał 2027 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł68,50 m² 18 671,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz nieruchomości w samym sercu Gdańska, która łączy prestiżową lokalizację, komfort życia oraz ogromny potencjał inwestycyjny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Agencja Harmony Homes &.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł41,10 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany na 14 piętrze eleganckiego apartamentowca Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij