dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gdańsk południe - orunia górna. Jedyna taka oferta na rynku. Oferta wyłącznie z atutami: mieszkanie + miejsce postojowe + komórka lokatorska + siłownia. Kameralne mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł57,18 m² 5 159,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy Słupsk, ul. Gdańska 9 Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,18 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy. - pokój 1 - 19,68 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł58,47 m² 11 937,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z niesamowitym widokiem na Gdańsk. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny. Idealnie sprawdzi się zarówno jako gotowe miejsce do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł87,90 m² 5 506,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, 3 pokoje z antresolą, tarasem i miejscem parkingowym. Mieszkanie na I piętrze, o całkowitej powierzchni użytkowej 87,92 m2. Na pierwszym poziomie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 2 pokoje z dużym ogródkiem - nowoczesne osiedle blisko centrum Gdańska Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39,95 m² 8 010,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe, środkowe mieszkanie położone na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Mieszka I w Lęborku. Lokal jest po generalnym remoncie , po odświeżeniu gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65,40 m² 11 911,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

U nas Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, położone w doskonałej lokalizacji - Rumia, ul. Morska. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł21,10 m² 22 227,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7. Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 584 429 zł75,81 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,81 m z dużą loggią (11,34 m ), położone na 10. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 841 310 zł56,81 m² 32 411,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C4.7(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 033 000 zł31,55 m² 32 741,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy ekosmart Apartament z Widokiem na Zatokę - Jastarnia Szukasz nowoczesnej, energooszczędnej inwestycji nad morzem z potencjałem wynajmu i możliwością odliczenia vat? Oto gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł106 m² 19 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Kamienica, w której mieści się oferowany Apartament została wzniesiona w 1938. Wyremontowana klatka schodowa z elementami nowoczesnego wystroju, zachowano tu jednakże elementy typowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 324 800 zł57,60 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W sercu nadmorskiego kurortu Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł64,31 m² 21 691,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż stylowa, 3 pokojowa nieruchomość o powierzchni 64 m2, mieszcząca się na II piętrze, w nowoczesnym apartamentowcu, w rejonie Wyspy Spichrzów. Idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 165 zł39,83 m² 11 804,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,83 m , położone na drugim piętrze, z ekspozycją wschodnią. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,13 m ) otwiera się na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,30 m² 11 857,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna W pepper house! atuty: - blisko morza - po generalnym remocie - układ pomieszczeń - wydanie natychmiastowe - bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia charakterytsyka: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,80 m² 12 785,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 43,8 m , położone w Gdyni Chyloni, przy ul. Wiejskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł61 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Niedźwiednik 4 pokoje z widokiem na morze i las! Cena do rozsądnej negocjacji Zapraszamy do składania ofert zakupu świetnej nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie - 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

935 453 zł32,08 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem oraz piwnicą. Lokal znajduje się w wieżowcu z nową windą, w dobrej lokalizacji. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł27,19 m² 12 136,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

638 370 zł22,46 m² 28 422,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament w zabytkowej inwestycji Waterlane Vintage w gdańskim Śródmieściu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykle klimatycznego apartamentu położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga Na zdjęciach budynek w stanie wykończenia 'pod klucz' - cena dotyczy obiektu w stanie deweloperskim. I etap osiedla już w budowie - 4 budynki (8 lokali) Uwaga cena netto Przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej okolicy Gdańska, przy ul. Chmielnej. Nieruchomość o powierzchni 53 m składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,60 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty: * 2 min pieszo do przystanku autobusowego; * mieszkanie gotowe do wprowadzenia ; * prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe; * 15 min autem do ścisłego Centrum Gdańska; * 1 km do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 869 zł22,60 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa niższa cena! Apartamenty hotelowe w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego dewelopera dekpol. Lokalizacja na Wyspie Spichrzów nad Motławą, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł37 m² 15 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Gdyni - świetna lokalizacja! Kawalerka do przerobienia na dwa pokoje! Na sprzedaż jasne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62,69 m² 10 847 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atuty nieruchomości - nowoczesne mieszkanie typu Smart Home - powierzchnia użytkowa 62,69 m - antresola zapewniająca dodatkową, funkcjonalną przestrzeń - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie z widokiem na las - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Położone między dwoma jeziorami, otoczone, lasami, ścieżkami rowerowymi i promenadą, szukasz przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł62,40 m² 11 618,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Gdańskiej Morenie. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno młodej rodziny jak seniorów ze względu na pobliskie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 631 275 zł51,15 m² 31 891,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł48,30 m² 33 105,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego; kameralne osiedle strzeżone z 18 budynkami (po 6 apartamentów w każdym); wysokość pomieszczeń 290 cm; duży, 16-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,90 m² 6 408,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na jezioro - Nadole Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,90 m2 położone w bloku mieszkalnym w miejscowości Nadole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł35,76 m² 10 906,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,76 m2, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 508 zł60,54 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,54 m2, położone na trzecim piętrze w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł116,24 m² 36 132,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przepiękne mieszkanie w ścisłym centrum, widok na morze, ogromny taras! w prestiżowym budynku! Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gdyni, w otoczeniu kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł45,20 m² 12 367,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z ogródkiem przy ul. Olimpijskiej. Mieszkanie położone na parterze budynku znajdującego się na osiedlu Habenda, wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości delta oferuje od czerwca mieszkaniedo wynajmu długoterminowego (minimum rok) w budynku przy ulicy Wróblewskiego w Ustce. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż, gdynia Działki Leśne, warszawska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży aktualnie 2-pokojowego mieszkania o pow. 67 m2 położonego przy samym Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł29,50 m² 9 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,01 m² 13 605,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , składa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij