dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

289 000 zł29,50 m² 9 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,01 m² 13 605,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł36,57 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł27 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: nowoczesny apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji Plaża 41 w Brzeźnie, zaledwie kilka kroków od morza i wejścia na plażę nr 41. Lokal gotowy do wprowadzenia oraz.

 

 

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu atrakcyjne 2-pokojowe środkowe mieszkanie o powierzchni 50.51 m2, położone na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: świetna lokalizacja; spokojna okolica; przestrzenność pomieszczeń możliwości aranżacyjne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł90 m² 43 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nietuzinkowa nieruchomość z widokiem na nadmorski park usytuowana w centralnej części dolnego tarasu Kurortu. Stąd na plażę spacer zajmuje zaledwie 2 min. Apartament to wygodna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł65,60 m² 11 737,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Gdańsku, w dzielnicy Osowa. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim, 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 053 000 zł78,50 m² 13 414,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Gdynia, działki Leśne 78,5 m | 3 pokoje | oddzielna jasna kuchnia | centrum miasta | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,5 m położone w samym sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68,08 m² 19 829,61 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty - piękny widok na panoramę miasta i Zatokę - lubiana lokalizacja - wysokie piętro - gotowe do zamieszkania Opis Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz dodatkowe wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 990 zł130,40 m² 23 006,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130,4 m2, położone na drugim piętrze w klimatycznej, ceglanej kamienicy z 1907 roku. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł81 m² 10 123,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł38 m² 23 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy apartament o powierzchni 38m2 położony w budynku z 2018 roku w Krynicy Morskiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, całkowicie wyposażony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł40,40 m² 7 896,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem, o powierzchni 40,40 m 2 położone w dogodnej lokalizacji Lęborka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł90,50 m² 10 486,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy | Gdańsk Wrzeszcz | Al. Legionów Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 617 886 zł58,13 m² 27 832,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy apartament inwestycyjny, w modnej inwestycji, deo Plaza Residence w samym sercu Gdańska, z widokiem na Motławę. Atuty: widok na Motławę oraz część miejską Gdańska bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 988 zł43,61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Tarasy Belvedere Nowoczesność w centrum Malborka. Deweloper Projekt Jantar z dumą prezentuje swoją flagową inwestycję Tarasy Belvedere. To prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany projekt na.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł43,40 m² 9 423,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości funkcjonalny układ 2 pokoi na powierzchni 43,40 m oddzielna, jasna kuchnia balkon przynależna piwnica o pow. 2,24.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł49 m² 12 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji dla kupującego - 0% Wchodzisz i mieszkasz - bez remontu, bez czekania Są mieszkania, które wymagają czasu, decyzji i dodatkowych pieniędzy. I są takie jak to gotowe od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie życia, a jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 137 zł34,40 m² 17 097,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferta Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,9 m , położona na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Nad Jeziorem w Sztumie. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 461 015 zł46,87 m² 31 171,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Gotowy apartament z pełnym wyposażeniem dostępny od zaraz! Korzystaj już.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjdź, zobacz, wynajmij! lokalizacja Mieszkanie położone na cichym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym nieopodal ulicy Kartuskiej- przy ulicy Malczewskiego. Umożliwia to szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,74 m² 54,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe Z dużym, słonecznym tarasem położone W słupsku przy ul. Zamiejskiej O powierzchni 64,74 m2! dostępne od zaraz! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 517 994 zł52 m² 29 192,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z W prestiżowej inwestycji brabank z wiodokiem na patio Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, jeżeli myślicie o inwestycji w apartament nad morzem lub poszukujecie idealnej lokalizacji pod second home to oferta właśnie dla Was! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł48,03 m² 18 842,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność biura. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Apartament o powierzchni 48,03m2 położony w nowoczesnym budynku w sercu Gdańska, zaledwie 200m od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,54 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty: -Czynsz najmu: 3000 zł. -100 zł netto = 123 zł brutto - miejsce parkingowe w hali garażowej -60 zł netto = 73,80 zł brutto - komórka lokatorska -opłaty administracyjne: ok. 560/730 zł.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł55 m² 17 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska- aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł76,70 m² 18 644,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie: o powierzchni 76,7 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 44,13 m2; - dwóch niezależnych pokoi - 9,19 m2 i 9,81 m2; - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 759 669 zł115,63 m² 23 866,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Atrium, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Gdańska Oliwy. Przedmiotowe mieszkanie, znajduje się na 2 piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak Skontaktuj się Millennium Nieruchomości prezentuje: 2 niezależne pokoje | 1 piętro | balkon | blisko skm | 43 m | Gdynia Wejherowska Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł61,61 m² 10 534 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska Zakoniczynie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

633 950 zł43,98 m² 14 415 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Mieszkanie z wykończeniem pod klucz z zabudowami stałymi w cenie, istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł94,35 m² 11 446,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

2-poziomowe mieszkanie z 2024 roku Rumia Janowo główne atuty- lokalizacja w prężnie rozwijającej się części miasta Rumia - Gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych - 2.