dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

309 999 zł24 m² 12 916,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka | świetna lokalizacja | niskie opłaty | piwnica Na sprzedaż jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 23,3 m , położona na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36,50 m² 16 301,37 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na sprzedaż W sercu gdańska Mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 znajdujące się na pierwszy piętrze w ośmiopiętrowym bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzą: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w Gdańsku - Jasień, przy ul. Lawendowe Wzgórze. Lokal dostępny od zaraz. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 38.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł34,74 m² 15 256,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zarabiaj już W tym sezonie apartament wykończony I umeblowany lokalizacja: sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł67,47 m² 10 360,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska, z łatwym dostępem do centrum i obwodnicy - idealne dla osób szukających równowagi między naturą a wygodą miasta. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe apartamenty z miejscami parkingowymi, balkonami oraz komórkami lokatorskimi, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 680 zł34,24 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł34,43 m² 11 614,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Wyjątkowe mieszkanie położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Szumilas w Gdańsku, które łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68 m² 19 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: - przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 68 m - 3 oddzielne sypialnie - każda z pojemną szafą - Duży, jasny salon z jadalnią i wyjściem na balkon (lodżia) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł90,66 m² 16 534,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w sercu Sopotu Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,66 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

615 380 zł31,40 m² 19 598,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna inwestycja w Gdańsku | 2 Pokoje 31,04 m | Nowe budownictwo Murapol Scarpa Na sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 31,04 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł36,02 m² 22 737,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu, położonego w prestiżowej inwestycji Pino Resort mieszczącego się na parterze z tarasem w budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł96,49 m² 4 974,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne, bardzo ładne mieszkanie położone w centrum Lęborka, przy ulicy Wybickiego (w pobliżu Parku Chrobrego, liceum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 €78,30 m² 4 776,50 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Od 270 600,00 eur, hiszpania Ta oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem, oferując apartamenty w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu, z kompletnym oświetleniem oraz pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł38,64 m² 8 669,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Trzy pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewino | 38,64.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 060 zł38,79 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Lokale w cenach od 408 465 pln do 1 138 607 pln brutto, o powierzchniach od 28,17 m do 83,11 m . Zapytaj o ofertę w sprzedaży dostępnych mamy ponad 120 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł96,57 m² 13 969,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne, jasne, 96-metrowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza, tuż obok Garnizonu. Idealna propozycja dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które szukają mieszkania nadającego.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58,20 m² 14 003,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdańsk Siedlce, ul. Malczewskiego Gotowiec inwestycyjny - aktualnie wynajmowane, generujące stały dochód! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Swpl - bez remontu, od razu do zamieszkania. Oferuję na sprzedaż przytulne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , które przeszło gruntowny remont. Jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł117,56 m² 33 599,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse w Gdańsku o powierzchni 117m2 świeżo wykończony w wysokim standardzie! Apartament zlokalizowany na terenie tzw. Młodego Miasta, przy ul. Popiełuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 000 zł71,52 m² 5 760,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta bezprowizyjna, brak podatku pcc 17a Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71,52 m , zlokalizowane na parterze kameralnej inwestycji w Łosinie (ul. Pogodna),.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł94 m² 21 223,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Gotowiec inwestycyjny w sercu Gdańska? tak, poproszę! Gdańsk Aniołki | tylko 2,5 km od Neptuna 3 niezależne apartamenty w jednym mieszkaniu - 94 m czystego potencjału! Co dostajesz? 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 715 zł49,74 m² 11 112,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie 49,74 m z balkonem na 3. piętrze, w świetnie skomunikowanej części miasta z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut. Funkcjonalny układ obejmuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 350 zł46,20 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 761 zł62,28 m² 11 653,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dojazd do całego Trójmiasta. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 760 zł34,26 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W sercu nadmorskiego kurortu Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 998 zł57,18 m² 17 471,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna enklawa u bram Śródmieścia Gdańska | 4 Pokoje (57,18 m ) z rozległym balkonem | Smart Home Zamieszkaj 5 minut jazdy od Głównego Miasta! Przedstawiamy wyjątkowe, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł74 m² 15 527,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nieruchomość inwestycyjna 2 niezależne mieszkania | Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko Morza! Atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie! tylko dla studentów! wolne od połowy września! Mieszkanie jest wolne od 15 września 2026 rok. Najem wyłącznie do końca czerwca, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 662 960 zł50,70 m² 32 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C13.1(U), taras: 24,90 m, ogródek: 30,79 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,72 m² 16 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż oferujemy jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,72 m , zlokalizowane w sercu Gdańska - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

369 925 zł25,34 m² 14 598,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu w sercu Gdańska idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia. Apartament ma swoje atuty. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,80 m² 4 147,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Dzierzgoń Mieszkanie znajduje się w Dzierzgoniu, na drugim piętrze, w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 837 zł81,37 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 81,37 m2 - Pruszcz Gdański | Gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 81,37 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł65,74 m² 6 069,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,74 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta Kościerzyna, przy ul. Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

295 000 zł26 m² 11 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej I gum-ed oraz 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 094 zł61,03 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

666 300 zł38,40 m² 17 351,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: blisko morza Stan deweloperski Do własnej aranżacji Idealnie skomunikowane Lokalizacja: żabianka-1 km do.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł36,50 m² 11 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie własnościowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu w Rumi "osiedle przy błoniach", przy ulicy Błoni Janowskich, o powierzchni 36,5 m2, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł55,92 m² 10 711,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł60,60 m² 5 940,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Malbork, ul. Sienkiewicza Na sprzedaż mieszkanie położone na pierwszym piętrze bloku przy ul. Sienkiewicza w Malborku. Lokal stanowi odrębną własność z księgą.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij