dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

859 000 zł52 m² 16 519 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Gdyni, administracyjnie Wzgórze św. Maksymiliana. Lokalizacja - na wysokości przystanku skm Wzgórze św. Maksymiliana - 3 minuty pieszo. 1km do bulwaru nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerów

Rumia,pomorskie

2 200 zł45 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz (maj 2026) na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m w Rumi Janowie przy ul. Dokerów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy, ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Witam. Poszukuję mieszkania do wynajęcia na okres od połowy czerwca do końca sierpnia. Mieszkanie dla 1 osoby plus mały pies. Preferowana lokalizacja północ Gdańska, sopot. Maksymalny koszt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż mieszkania - Gdańsk Letnica, ul. Sucha Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Letnica w Gdańsku, przy ul. Suchej. Lokal oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł45 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

For Sale: luxury 45 m Apartment - bulvar Apartments | Gdańsk Przymorze Prestigious Location | Brand-New Premium Apartment | Sea and Gdańsk Bay View We present a unique, brand-new premium apartment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tęczowa

Gdańsk,pomorskie

810 950 zł49 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy kameralny charakter, nadmorską lokalizację i realny potencjał najmu - ta oferta zasługuje na uwagę. Villa Nautica to butikowy projekt obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze, w budynku 9-cio piętrowym. W ubiegłym roku było odświeżone. Mieszkanie jest częściowo umeblowane. Kuchnia i łazienka kompletnie wyposażone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowskiego

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atuty nieruchomości: - spokojna i kameralna okolica - mieszkanie dobrze doświetlone naturalnym światłem - funkcjonalny układ z możliwością własnej aranżacji - ustawne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

700 536 zł56 m² 13 666,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic - Moreny i Jasienia. To przemyślana inwestycja, która harmonijnie łączy atuty miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

750 zł48 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na - kwatery pracownicze , Centrum Gdyni ul. Plac Kaszubski. Bardzo dobra lokalizacja zarówno ze względów komunikacyjnych - łatwy dojazd komunikacją miejską do całego Trójmiasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

655 000 zł47 m² 13 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m w cenionej części Górnego Sopotu. Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym - sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokoje przy amw - idealne na start lub wynajem Po remoncie | Jasna kuchnia | Parking za szlabanem | Parter | Blisko uczelni To wyjątkowa propozycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickmana

Gdańsk,pomorskie

940 000 zł69 m² 13 615,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Gdańsk Oliwa, 69 m | Kamienica z 1923 r. Na sprzedaż klimatyczne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,04 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

940 000 zł63 m² 15 025,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność zwalnia, a komfort staje się standardem. Na sprzedaż wyjątkowy apartament przy ul. Dolne Migowo 13a w nowoczesnej inwestycji z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Gdynia,pomorskie

595 000 zł61 m² 9 742,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny, przy ul. Brzechwy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

820 000 zł69 m² 11 929 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Elegancki apartament o powierzchni 68,74 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku w Rumi, w bezpośrednim sąsiedztwie Aquaparku Reda. To przestrzeń zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

624 000 zł33 m² 18 937,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

1 199 000 zł54 m² 22 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

895 000 zł48 m² 18 560,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji seahall w Gdańsku na styku Dolnego Wrzeszcza oraz Brzeźna. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prokowska

Kartuzy,pomorskie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie przy lesie - osiedle Na Stoku , Kartuzy Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na cenionym osiedlu Na Stoku przy ul. Prokowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł52 m² 19 379,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesny apartament 51,6 m w Rezydencji Marina - 800 m od plaży | Gdańsk Brzeźno Na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 51,6 m , położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (63 m2) z balkonem i widokiem na morze oraz las - Gdynia Pogórze. W skład mieszkania wchodzą: - osobna, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - samo centrum Gdyni - ul. Starowiejska Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z: dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

667 000 zł51 m² 13 078,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Zaspę

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - ok. 750 m do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - 3 minuty jazdy samochodem na plażę w Brzeźnie - 8 minut pieszo do przystanku tramwajowego - garaż, - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

609 000 zł48 m² 12 653,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z ogrodem - Pogórze, osiedle Morskie Lokalizacja: kameralne Osiedle Morskie - tylko 8 km od centrum Gdyni, 6 km od morza Blisko znanych plaż: rewa, mechelinki, babie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł48 m² 10 841,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkaj z ogródkiem jak we własnym dom, odkrywaj Gdańsk na wyciągnięcie ręki. Marzy Ci się własny dom jednorodzinny, ale ze względów ekonomicznych nie możesz aktualnie tego zrealizować? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 577 235 zł78 m² 33 164,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! oddany do użytkowania! Podana cena 2 557 235 zł jest wartością netto + vat 23% (3 170 000 zł. brutto) Ekskluzywny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł105 m² 10 431,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105.45m2 powierzchni użytkowej w kompletnie wyremontowanej kamienicy w Górnym Wrzeszczy przy ulicy Romana Dmowskiego. Atuty: - kamienica jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Gdynia,pomorskie

2 500 zł56 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje z ogródkiem! Nieruchomość składa się z ustawnego salonu z wyjściem na taras i do ogródka, sypialni, dużej oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł47 m² 12 025,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

749 000 zł72 m² 10 349,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł43 m² 20 907 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Czwarty Żagiel, w samym centrum Przymorza. Powierzchnia 42,5 m. Usytuowanie budynku jest idealne nie tylko ze względu na.