dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

589 000 zł51 m² 11 549 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie | 2 pokoje | ogrodzony parking | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęgowo,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Godebskiego

Gdynia,pomorskie

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł55 m² 12 651,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska idealne dla pary, singla lub pod inwestycję Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł38 m² 16 622,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł36 m² 15 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

| 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk oliwa | blisko lasu I ug| inwestycja | do remontu | lokalizacja: na sprzedaż oferujemy 2- pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 35,50 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł58 m² 13 883,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,55 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego kameralnego budynku z windą (rok budowy: 2020). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

556 000 zł53 m² 10 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

3 800 zł105 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Srebrniki to osiedle położone na granicy dzielnic Wrzeszcz oraz Morena, w otoczeniu licznych terenów zielonych. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nie tylko pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł27 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka | spółdzielczo-własnościowe | 8 minut do autobusu | balkon | gdańsk zaspa | Oferujemy na sprzedaż przytulne 1-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 26,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| kawalerka | gotowa do wprowadzenia | 3 minuty do autobusu | piwnica | inwestycja | gdańsk przymorze | Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30m2, zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Puck,pomorskie

679 900 zł57 m² 11 907,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| blisko plaży | cicha okolica | 3 pokoje | umeblowane | puck | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie przy ul. Przebendowskiego w Pucku. Lokal o powierzchni 57,1 m2 składa się z: - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

435 000 zł46 m² 9 539,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze w Gdyni Oksywiu. Lokal składa się z dwóch pokoi (20 m i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł33 m² 14 011,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem - Gdańsk Ujeścisko-Łostowice Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,83 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne