dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 53,43 m2 (przekazanie kluczy II kwartał 2026). Inwestycja cechuje się wysokim standardem wykonania, eleganckie klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,72 m² 10 267,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Z ogródkiem ul. Braille'a w Słupsku (os. Niepodległości). Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 77,72 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

728 800 zł81 m² 8 997,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na 2. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku Villa Prestige - inwestycji renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,96 m² 6 750,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Mamy dla Państwa w ofercie 4 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 62,96 m2 na os.1000-lecia w Wejherowie! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wejherowa! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43 m² 12 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 43 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Gdańsk Stogi. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59 m² 16 864,41 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, wyjątkowo jasne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł80 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej miejscowości Ustka przy ul. Polnej. Opis nieruchomości: - 4 pokoje, kuchnia, przedpokój i 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł27 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulny, nowoczesny apartament w dzielnicy Gdańsk Śródmieście, przy ul. Mostek 2 Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, ekspozycja z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł37,77 m² 7 280,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie bezczynszowe 32,52 m - Starogard Gdański, ul. Tadeusza Kościuszki - po remoncie, pełne wyposażenie w cenie Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł93,16 m² 8 587,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta kierowana jest do osób szukających komfortowego, funkcjonalnego i przestronnego apartamentu położonego w centrum miasta. Kompletna infrastruktura okolicy umożliwia dostęp do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,82 m² 10 145,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w Ustce o powierzchni 46,82 m , położone na 2. piętrze przy ul. Grunwaldzkiej 12 (vis a vis Mariny). Przemyślany układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł47,62 m² 22 028,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z ogródkiem, miejscem parkingowym, komórka lokatorską lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ul. Beniowskiewgo na osiedlu "idea"- jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł70,09 m² 9 259,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Gdańsk, nowy Port ul. Oliwska 78 Najważniejsze informacje: * Budynek z 1988 roku, wykonany z cegły, dach pokryty dachówką ceramiczną * 70,09 m | 4 pokoje | 4 piętro * Piwnica * Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

756 800 zł68,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone w Wejherowie. Lokal składa się z trzech pokoi dwóch komfortowych sypialni oraz jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł55,48 m² 12 615,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie na najbardziej zielonym osiedlu w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja: osiedle Komarowo: na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł43,45 m² 12 543,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie w Redzie przy ulicy Krokusowej, które zachwyca swoją funkcjonalnością i lokalizacją. Znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,37 m² 12 383,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania w sercu Redy przy ulicy Krokusowej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 48,35 m2 składająca się z trzech pokoi, w tym dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł60,90 m² 10 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe na 1 piętrze w niskim budynku. Lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na osiedlu prywatna siłownia, sklepy i usługi. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł66,97 m² 15 678,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,97 m z ogródkiem, położone w budynku z 2018 roku przy ul. Morenowe Wzgórze 5 w Gdańsku, dzielnica Piecki-Migowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 043 748 zł112,54 m² 18 160,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 243 zł69,27 m² 20 098,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,27 m , usytuowane na dziesiątym piętrze, z ekspozycją północno-wschodnią, która zapewnia wnętrzom łagodne, naturalne światło. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 891 zł61,59 m² 17 647,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53 m² 10 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z ładnym widokiem, gotowe do wprowadzenia. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 1. piętrze (mieszkanie środkowe, nie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł61,25 m² 10 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na czerwiec. W ofercie 4 pokojowe mieszkanie. Kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko Lidl, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,60 m² 7 192,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,6 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tczewa, przy ul. Saperskiej. Lokal wymaga remontu, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł46 m² 14 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*oferta prywatna* *nie interesuje mnie współpraca Z biurami nieruchomości* Sprzedam piękne 3 -pokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Przymorze *tylko 1 km do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,25 m² 16 150,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie znajdują się na Wyspie Sobieszewskiej przy ul. Turystycznej szczegóły: powierzchnia: 36,45 m2 Piętro: pierwsze Liczba pokoi: 2 Salon z aneksem kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł60 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na czwartym piętrze, na Osiedlu Przyjaźni Bardzo dogodna lokalizacja Osiedle Przyjaźni: - pieszy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł43,46 m² 27 588 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament zlokalizowany na prestiżowym i eleganckim osiedlu Garnizon w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Nieruchomość jest z rynku wtórnego. Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł75,90 m² 12 503,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 75,9m2., na trzecim piętrze III-piętrowego budynku z 2008r. na Osiedlu Pogodnym, przy ul. Anny Jagiellonki 48. Mieszkanie bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio sprzedam atrakcyjny 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Pucka przy Placu Obrońców Wybrzeża. Lokalizacja Rynek, marina, plaża, molo oddalone zaledwie 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł34,40 m² 6 683,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mam na sprzedaż kawalerkę (mieszkanie jednopokojowe) znajdującą się przy ulicy Osiedlowej 3 w centrum Starogardu Gdańskiego. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

469 000 zł33,10 m² 14 169,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie położone w Lęborku przy ul. Krzywoustego (opodal zus-u) o powierzchni użytkowej 55,64m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego w Wejherowie. Nieruchomość stanowi.