dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 690 ogłoszeń

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.68m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się w inwestycji Albatross Towers. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe / nowa letnica Przedstawiamy ofertę mieszkania znajdującego się na terenie inwestycji "nowa Letnica" wybudowanej przez dewelopera Robyg. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł101,30 m² 19 545,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie na sprzedaż W centrum sopotu Piękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,38 m² 10 095,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atuty nieruchomości: kameralny, niski budynek, spokojna i dobrze zorganizowana okolica, funkcjonalny metraż, dobra komunikacja z innymi dzielnicami Gdańska, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł26 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

 

 

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Południowym w Gdańsku - idealne dla osób, które chcą żyć wygodnie, spokojnie i jednocześnie blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł73,32 m² 32 596,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szukasz mieszkania w wyjątkowej, nadmorskiej lokalizacji na Półwyspie Helskim? Marzysz o codziennych spacerach po plaży, wypoczynku wśród sosnowych lasów i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł65 m² 11 369,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z komfortowym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 65 m , położonym na trzecim piętrze inwestycji dewelopera Margo przy ul. Aleksandry.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł111 m² 9 909,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1911

Wyjątkowa oferta sprzedaży dochodowego mieszkania inwestycyjnego zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych najemnie części Gdańska - Wrzeszczu, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108,13 m² 11 550,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność typu biuro/ kancelaria. Ogromne możliwości inwestycyjne! lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,20 m² 62,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie na dziewiątym piętrze budynku na gdańskiej Zaspie. Znakomita lokalizacja - w pobliżu wiele sklepów - blisko do plaży i terenów spacerowych - łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 277 zł43,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 43,93m2 zlokalizowane przy samej Motławie. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców Wewnętrzna siłownia, lobby z portierem,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,64 m² 8 742,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

1 piętro | balkon | miejsce parkingowe Victoria Park 2 pokoje | 45,64 m2 + strych 28 m2 | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień, a jednocześnie łatwe do.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,50 m² 12 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować nadmorski apartament o powierzchni 49 m2. Nowoczesne, rozkładowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie jest wykończone, z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,40 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Reda Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m , położone na kameralnym osiedlu w spokojnej części Redy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,68 m² 16 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie na parterze w 7 piętrowym budynku oddanym do użytku we wrześniu 2024 roku dewelopera Horizon. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecamy do sprzedaży cichy,słoneczny apartament położony na kameralnym, cichym Osiedlu Leśnym, przy ul. Leśnej, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przez okna z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł35,60 m² 18 258,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są adresy, które dają więcej niż miejsce do życia. Dają jakość codzienności. Ten apartament w inwestycji to propozycja dla osób, które cenią czas, wygodę i lokalizację, która realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 775 zł49,47 m² 17 056,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru w prestiżowej części Gdańska. Lokalizacja Gdańskie Śródmieście to serce historii i nowoczesności. Inwestycja przy ulicy Mostek.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł42,30 m² 23 593 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie: dwupoziomowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 42,3 m2 (+ poddasze ok 50 m2 po podłodze). W skład mieszkania wchodzą: poziom I: (25 m2) - salon z kuchnią 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł59,60 m² 14 916,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena! Słoneczne mieszkanie w sercu Gdańska idealne do zamieszkania lub pod inwestycję | Gdańsk Śródmieście, ul. Długie Ogrody. Zapraszamy do oglądania 4 pok. mieszkania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 000 zł32,39 m² 12 071,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny 600 m od plaży | gotowy pod wynajem Jastrzębia Góra Apartament inwestycyjny Stan: wykończony / gotowy do odbioru Zarabiaj na nieruchomości nad morzem Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł80 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł69,71 m² 32 850,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w Brabanku z widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: frontowy apartament z widokiem na Bazylikę Mariacką i Muzeum II Wojny Światowej, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł48,60 m² 29 938,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych miejscowości nadmorskich - Jurata. Lokalizacja Jurata to ekskluzywna, kameralna miejscowość nazywana też perłą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł64,70 m² 2 766,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 64,7 m plus udział w gruncie. Nieruchomość położona w spokojnej, malowniczej okolicy wśród lasów, jezior, łąk i pól. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł55 m² 27 254,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: prestiżowa lokalizacja Spektakularny widok na Olivia Star Nowoczesna inwestycja Mezzo cenionego dewelopera Eurostyl Duży taras 55 m2 8. piętro - widok na panoramę miasta, las oliwski, zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w uroczym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł174 m² 38 505,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament Z bezpośrednim dojściem do morza Widok na park I Doskonała lokalizacja | Kameralna, niska zabudowa | Bezpośrednie wyjście na plażę | bliskość atrakcji Sopotu |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 744 zł35,12 m² 12 663,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,43 m2 w Jastrzębiej Górze, 3 minuty jazdy od Morza Bałtyckiego lub 15-minutowego spaceru (900 metrów). W okolicy dominuje niska.

Szczegóły ogłoszenia

672 600 zł33,63 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! piękny apartament 50 M od morza, z miejscem W hali garażowej I komórką! lokalizacja: apartament znajduje się przy ul. Hryniewieckiego. Jest to zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł64,79 m² 23 136,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciche, ustawne, rozkładowe, w stanie deweloperskim, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł15,88 m² 16 309,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - lokal niemieszkalny w hotelu Apartamenty Residence w Jastrzębiej Górze Atuty: do 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175,50 m² 6 552,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Zrealizuj swoje marzenie o przestronnej, komfortowej przestrzeni - wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Hubalczyków, ul. Bogdanowicza Przestronność, elegancja, nowoczesność - te słowa najlepiej oddają.

Szczegóły ogłoszenia

701 960 zł61,04 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Duże 2-pokojowe mieszkanie | 61,04 m | południe | garderoba | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, położone na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,11 m , zlokalizowane na parterze. Mieszkanie posiada prywatny ogródek o powierzchni ok. 28 m Mieszkanie wyposażone jest w ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 47 m2 | wysoki standard | balkon | garderoba | Rumia ul. Jeziorna Zamieszkaj w miejscu, które od pierwszego wejścia robi bardzo dobre wrażenie. Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 000 zł40 m² 14 275 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: ekspozycja południowo-zachodnia Osiedle to całkowicie nowa inwestycja na gdańskim Ujeścisku. Dzięki znakomitej lokalizacji i rozwiniętej infrastrukturze miejskiej w pełni wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł73 m² 21 904,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, nowoczesnego mieszkania mieszczącego się na 1 piętrze budynku z 2021 r. z windą, wybudowanego przez cenionego dewelopera.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij