dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Władysławowo,pomorskie

489 000 zł48 m² 10 217,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! rezerwacja Apartament o powierzchni 47,86 m , położony w samym sercu Władysławowa - najczęściej odwiedzanej części polskiego wybrzeża. Dwa przytulne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka na wynajem Gdynia Redłowo / Kawalerka / Funkcjonalność / Wyposażenie / Blisko centrum i plaży / Miejsce parkingowe w cenie Do wynajęcia (nowa inwestycja) - oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Gdynia,pomorskie

595 000 zł61 m² 9 742,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny, przy ul. Brzechwy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie Z widokiem + miejsce W hali - gdańsk, ujeścisko W pełni wyposażone | Ostatnie piętro | Balkon | Miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska | Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 800 zł13 m² 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowoczesne mieszkanie W centrum sopotu lokal: na wynajem 15 metrowe mieszkanie w Centrum Sopotu. Kawalerka wyposażona w sofę rozkładaną, szafę oraz w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

679 326 zł40 m² 16 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu stylowe mieszkania z inteligentnymi rozwiązaniami, które ułatwią codzienność. Bliskość centrum, nowoczesny design i zielone przestrzenie sprawiają, że to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 549 000 zł68 m² 22 779,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - apartament 68 m na 1. piętrze trzykondygnacyjnego budynku - Ekspozycja północno-wschodnia dobre doświetlenie wnętrz - Stan deweloperski możliwość własnej aranżacji - Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł38 m² 22 292,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - nowoczesne budownictwo z tarasem widokowym, siłownią, bawialnią - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania lub najmu - lokalizacja idealna do najmu krótkoterminowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w Gdyni przy ul. Śląskiej. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Idealnie zlokalizowane - blisko Centrum Wrzeszcza. Słoneczne oraz ustawne mieszkanie trzypokojowe. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dwie przestronne sypialnie plus pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie z ogródkiem w Centrum Gdańska, nad Samą Motławą! Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Mamy idealną ofertę dla Ciebie - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

629 000 zł38 m² 16 509,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/кооперативна власність на приміщення, можливість придбання іноземцями без погодження з.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Mechelinki,pomorskie

809 600 zł46 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowe mieszkania w Mechelinkach - oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 46 m Idealne miejsce do życia lub inwestycji nad morzem Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93 m w centrum, obecnie podzielone na dwa niezależne lokale mieszkalne i wynajmowane - gotowa inwestycja przynosząca dochód od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pszenna

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł37 m² 26 782,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W sąsiedztwie starego miasta Stare miasto | Gdańsk | Wysoki standard | Dwupokojowe | Balkon | Powierzchnia 37,3 m2 | Wyposażony ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o pow. 37,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania przepiękne, nowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Gdańskim Chełmie. Mieszkanie świeżo po zakończonym remoncie, nie było jeszcze zamieszkałe. W skład oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

995 000 zł71 m² 14 053,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Stara Oliwa | 3 pokoje | Kamienica | 71m2 | Wysokie sufity | Blisko lasu Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obrońców Westerplatte, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

1 189 000 zł63 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

1 540 000 zł59 m² 25 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kontakt: szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością dzielę się naszą nową ofertą - dzisiaj mam przyjemność zaprosić Państwa do pięknego Sopotu. Tu, przy Alei Niepodległości nr 875 czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe, klimatyczne 2-pok.mieszkanie o pow.45m2 w samym sercu Sopotu przy ul Chopina, w spokojnej nadmorskiej okolicy. Bądź pierwszym najemcą! Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł32 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z balkonem, położona w spokojnej, rozwijającej się części Kowal. Mieszkanie o powierzchni 32 m , usytuowane na parterze kameralnego, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

458 900 zł36 m² 12 854,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Łostowicach w Gdańsku: nieruchomość: mieszkanie o funkcjonalnym układzie, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

1 900 zł28 m² 66,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna, jasna kawalerka Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, łazienki i przedpokoju. Przedpokój zabudowany z dwóch stron pojemnymi szafami. Łazienka z wanną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

2 990 zł52 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia, 3 pok| po gen. remoncie| Witomino Bez kosztow agencji Do wynajęcia dlugoterminowo 12mies. mieszkanie 52 m2 przy ul. Widna 3 w Gdyni Witomino. Mieszkanie świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saturna

Straszyn,pomorskie

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2010 roku o powierzchni 68,3 m2 położone na kameralnym Osiedlu Modre w Straszynie opis lokalu: lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Manganowa

Gdynia,pomorskie

840 000 zł77 m² 10 894,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wyjątkowo słoneczne mieszkanie o powierzchni 77,10 m (całkowita powierzchnia 112 m ), położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

588 387 zł42 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,33 m2 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -przedpokój dodatkowe informację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Sopot,pomorskie

3 185 000 zł88 m² 36 358,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Stylowy apartament po generalnym remoncie w sercu Sopotu - ul. Sobieskiego 3 87,6 m | 1. piętro | balkon | piwnica ok. 8 m | wysoki standard Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach, na osiedlu Pastelowym, które zostało zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych, w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu.