dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie,położone w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, blisko komunikacja miejska.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w pełni, gotowe do zamieszkania.Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

757 000 zł60 m² 12 699,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż stylowe, bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,61 m2, położone w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej, na Osiedlu Lazurowym. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

770 000 zł67 m² 11 444,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem 300 m Leśna Zatoka, rumia Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,28 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Sopot,pomorskie

5 500 zł98 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na wynajem długoterminowy, znajdujące się w Sopocie przy spokojnej i klimatycznej uliczce Władysława IV. To lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamkowa

Tczew,pomorskie

800 000 zł64 m² 12 519,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowoczesny przestronny apartament 2-pokojowy w doskonałej lokalizacji przy bulwarze nad Wisłą. Apartament wykończony jest na wysoki standart, do zamieszkania. Kuchnia w pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Kwidzyn,pomorskie

390 000 zł56 m² 6 939,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z charakterem - Kwidzyn, ul. Staszica Szukasz mieszkania, do którego po prostu chce się wracać? Miejsca, które łączy funkcjonalność z przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Tczew,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie, a każde z dzieci zyska własny kąt? Marzysz o porannej kawie na balkonie z widokiem na spokojną okolicę, bez sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Gdynia,pomorskie

704 000 zł66 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania znajdującego się na parterze w przedwojennej kamienicy w gdyńskiej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku na sympatycznym osiedlu "olszewskiego" w Pruszczu Gdańskim. Ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji - kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwarta

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | balkon | Suchanino | Gdańsk Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Otwartej w Gdańsku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sambora

Kartuzy,pomorskie

317 000 zł35 m² 9 057,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kameralne, dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem w Gdańsku przy ul. Magellana w dzielnicy Piecki Migowo. Mieszkanie zostało odebrane od dewelopera, wykończone i urządzone, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

614 000 zł51 m² 12 086,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,8 m , położone na 8 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal posiada wygodny funkcjonalny pomieszczeń i duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł30 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - Gdańsk Przymorze, ul. Słupska 27 (przy skm Przymorze) Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, jeszcze niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 29,73 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Tczew,pomorskie

479 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Suchostrzygi, przy ul. Topolowej. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Tczewie, ceniona za świetną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

3 552 948 zł123 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 42m2 Gdynia Redłowo. Mieszkanie jest na 4 piętrze dziesięcio piętrowego bloku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - narożne, słoneczne mieszkanie (płd - wsch) - nowe budownictwo z cichobieżną windą - zamknięte osiedle z monitoringiem - duży balkon od południa - w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł38 m² 13 335,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Grubby 18 - osiedle Vivaldiego, deweloper Dekpol. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku bez windy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sopot,pomorskie

2 500 000 zł107 m² 23 452,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w sercu Sopotu - ul. Królowej Jadwigi! Unikalna lokalizacja + miejsce parkingowe na wewnętrznym podwórku! Centrum Sopotu, ulica Królowej Jadwigi - mniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

16 000 zł138 m² 115,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

798 000 zł53 m² 15 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52,8 m w sercu Gdańska Lokalizacja: Śródmieście, Gdańsk Piętro: Parter Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stegna

Stegna,pomorskie

349 000 zł56 m² 6 288,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 położone w niewielkiej miejscowości Stegienka Osada tuż obok Stegny (2km). Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

960 000 zł60 m² 16 107,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament w inwestycji Kępa Redłowska dewelopera Eco-Classic atuty - całodobowa ochrona, - kameralna, prestiżowa inwestycja, - wysokość pomieszczeń to 270 cm - sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Władysławowo,pomorskie

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Umeblowany bezczynszowy apartament o pow.85m2 zlokalizowany w domu 4 lokalowym. -rok budowy 1998, - położony na ogrodzonej działce o pow.1044m2 -Wydzielone działki do wyłącznego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe 80 m gotowe do zamieszkania od zaraz, Gdańsk Ujeścisko, ul. Kołodzieja Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł65 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem! o powierzchni użytkowej 71.6 m2, całkowitej 100m2 ( po podłodze), na 2 piętrze w budynku rodzinnego. Na nieruchomość składają się 2 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Dębki,pomorskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedna Z lepszych lokalizacji W dębkach-blisko morza, a jednocześnie cicho I spokojnie! Na sprzedaż apartament o powierzchni 50 m2 z 20-metrowym tarasem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 699 000 zł83 m² 20 469,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Zaspa. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość morza, terenów zielonych oraz wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

3 200 zł70 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,20 m , położone na 2. piętrze budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 249 000 zł74 m² 30 187,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie w otoczeniu Parku im. Ronalda Reagana, zaledwie 200m od piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Gdynia,pomorskie

2 900 zł34 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,58 m , położone w nowym budynku z 2025 roku. Budynek znajduje się w dzielnicy Działki Leśne - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

915 000 zł49 m² 18 496,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w inwestycji Portovo w Gdańsku w wyjątkowym miejscu łączącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

624 000 zł33 m² 18 937,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie w dzielnicy Jasień na osiedlu Lawendowe Wzgórze w Gdańsku. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, niedaleko są przystanki autobusowe, którymi bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż świetnie skomunikowane, idealne pod inwestycję 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Strzeleckiej w Gdańsku. To oferta lokalu, który cały czas pracuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serdecznikowa

Gdynia,pomorskie

645 000 zł63 m² 10 303,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,6m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze budynku w Gdyni Dąbrowie. To doskonała propozycja dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij