dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

799 000 zł55 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja tylko U nas! Oferujmy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym Centrum / Śródmieściu Gdyni - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

389 000 zł39 m² 9 926 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2 pokoje | piwnica | 3 piętro | Wejherowo Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, położone na 3 piętrze w budynku na Osiedlu Kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

5 999 zł68 m² 88,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty: - przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 68 m - 3 oddzielne sypialnie - każda z pojemną szafą - Duży, jasny salon z jadalnią i wyjściem na balkon (lodżia) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

4 999 zł55 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: na skróty : Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu - niepowtarzalny, 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Baltea. : dla kogo? : Dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł41 m² 12 689,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 40.9 m2 przy ul. Głębokiej z pięknym widokiem na Żuławy. Aktualnie w skład mieszkania wchodzą: - salon (24,20 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

497 000 zł41 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Gdańska - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie

549 000 zł57 m² 9 591,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne I funkcjonalne 3 pokoje Z balkonem Dwupoziomowe | Balkon | Ogrodzone osiedle | Miejsca ogólnodostępne za szlabanem | Nowe budownictwo | Stan deweloperski do własnej aranżacji *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł29 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykorzystane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 29 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Przymorze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 049 000 zł97 m² 10 814,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 96,34 m2 podzielony na 2 niezależne mieszkania | Gdynia Mały Kack | Większy Apartament 56,47 m2 | Mniejszy Apartament 39,87 m2 opis: na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł26 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Przestrzeń pozwala na pełną swobodę urządzenia wnętrza zgodnie z własnym gustem. Mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

534 000 zł39 m² 13 834,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

1 600 332 zł43 m² 37 173,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 43,05 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł48 m² 13 900,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Zaspa. To właśnie lokalizacja jest niebywałym atutem tej oferty. Wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

2 250 000 zł79 m² 28 481 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79 m położone w prestiżowej inwestycji Osiedle Nadmorze przy ul. Krasickiego w Gdańsku - Brzeźnie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Gdynia,pomorskie

8 000 000 zł116 m² 68 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Penthouse Z elemtentem wyjątkowości oraz spektakularnym tarasem widokowym Penthouse | Top quality | Frontowy widok na zatokę | Bliskość plaży | Najwyższa jakość | Taras 40m2 | Prestiż Unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybickiego

Gdynia,pomorskie

8 000 000 zł115 m² 69 565,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marzanny

Rumia,pomorskie

723 800 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Idealne miejsce do życia dla pary lub rodziny 2+1 Te komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone jest w kameralnym budynku, w spokojnej części Rumi gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Junony

Gdańsk,pomorskie

838 000 zł65 m² 12 892,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronnego mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się, rodzinnej dzielnicy Gdańska - Osowie, na najbardziej znanym osiedlu Ogrody Diany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Gdańsk,pomorskie

885 000 zł73 m² 12 057,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do spaceru wirtualnego 360 Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z niczym niezakłóconym widokiem na wody Zatoki Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł27 m² 21 548,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 196 000 zł107 m² 11 177,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Marzysz o dużym, wygodnym mieszkaniu z pełnym dostępem do miejskich udogodnień, a jednocześnie pragniesz spokojnej, bezpiecznej okolicy i przestrzeni dla dzieci? To dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sopot,pomorskie

3 800 zł40 m² 95,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w eleganckim apartamentowcu 300 metrów od plaży. Mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 znajduje się na wysokim parterze ekskluzywnego apartamentowca Patio Mare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

3 999 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

335 000 zł22 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

lokal położony w spokojnej dzielnicy 500 m od centrum, 900 od morza, 300 m od zalewu. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, wyposażonym w lodówkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wejherowo,pomorskie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

1 499 900 zł59 m² 25 293,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz mieszkania w Sopocie które gwarantuje pewny zarobek a jednocześnie chcesz wykorzystywać je na własne cele wakacyjne mam idealną propozycję dla Ciebie. Na inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Sopot,pomorskie

1 310 000 zł51 m² 25 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Eleganckie 3 pokoje W sercu sopotu. Cicha ulica w sercu Sopotu Dolnego | Po remoncie w 2020 roku | Zabytkowa kamienica | 2 niezależne sypialnie ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęgowo,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frąckowskiego

Słupsk,pomorskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Frąckowskiego na 4 piętrze: - salon - kanapa, tv, półkotapczan na 160 cm, stół, krzesła, - pokój 12 m2 wraz z meblami dziecięcymi. - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł38 m² 17 154,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij