dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Gdynia,pomorskie

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł34 m² 71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne dwa pokoje świeżo po odświeżeniu! W pełni wyposażone mieszkanie (34,02 m2) składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Sopot,pomorskie

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Sopot | funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | inwestycja Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Wejherowo,pomorskie

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł140 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Oliwy - inwestycja z potencjałem i klimatem Jeśli szukasz przestrzeni z charakterem, która może pełnić zarówno funkcję mieszkaniową, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Wiślinka,pomorskie

980 847 zł48 m² 20 299 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w nowoczesnej inwestycji. Lokal znajduje się na 4. piętrze dziewięciopiętrowego budynku wyposażonego w windę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

832 000 zł43 m² 19 462 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Investkon Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji Nowa Wałowa w Gdańsku. Prezentowane mieszkanie to dwupokojowy lokal w stanie deweloperskim, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Gdańsk,pomorskie

748 000 zł54 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska Brzeźno, ul. Emilii Plater. Podstawowe informacje: cena: 748 000 pln Powierzchnia: 53,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ugory

Gdańsk,pomorskie

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | 28 m | ul. Ugory | 1 piętro | niski czynsz | najem okazjonalny Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na 1 piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staniszewskiego

Gdynia,pomorskie

975 000 zł58 m² 16 804,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż nowy, komfortowy, wyposażony i umeblowany 3-pokojowy apartament w Gdyni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damroki

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone w spokojnej, zielonej części Gdańska - dzielnicy Jasień z dogodnym dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

599 000 zł70 m² 8 535 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 70,18 m2 Mieszkanie idealne za równo dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

8 500 zł92 m² 92,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne mieszkanie W cichej okolicy Vis a vis Parku Oliwskiego I Stylowe wnętrze I Po generalnym remoncie | Oliwia Business Centre ***** rozkład pomieszczeń: na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 46m2 usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z windą, znajdującej się w dzielnicy Siedlce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

1 150 000 zł88 m² 13 061 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 88,05 m | gdynia - ul. Świętojańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł48 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla osób ceniących sobie klimatyczne wnętrza i lokalizację w samym centrum miasta. Mieszkanie z duszą, usytuowane na ostatnim piętrze kamienicy. Na powierzchnię mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Słupsk,pomorskie

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokoje W nowym budownictwie centrum miasta Mieszkanie nowe (pierwszy najemca) umeblowane i wyposażone, media miejskie opomiarowane Telewizja kablowa i internet w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 347 425 zł70 m² 19 243,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 6-metrowy balkon Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

1 334 000 zł58 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska na pograniczu Oliwy i Przymorza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

2 400 zł40 m² 59,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lubisz nowoczesne i świeże wnętrza na osiedlu z dostępem do darmowej siłowni?! To miejsce jest dla Ciebie! Słoneczne, jasne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Błoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

3 335 458 zł119 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna poza standardowymi godzinami pracy, również w weekendy. Zakup bezpośrednio od dewelopera to brak pcc i brak prowizji. Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

659 000 zł64 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni. To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

340 000 zł52 m² 6 546,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witaj W goodstory nieruchomości I finase. Kupujacy 0 % prowizji! Jeśli to Twoja pierwsza nieruchomość - nie musisz mieć wkładu własnego, a rata kredytu na 25 lat od 2210 zł. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł52 m² 9 978,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atuty: możliwość przerobienia na 3 pokoje, niska trzypiętrowa zabudowa z windą, funkcjonalny układ, na zewnątrz ogrodzone patio, z piękną zieloną roślinnością. Idealne do zabawy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł74 m² 12 115,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na 2-piętrze w kamienicy z 1912 roku zlokalizowanej przy ul. Obrońców Westerplatte w przepięknej dzielnicy jaką jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

485 000 zł36 m² 13 596,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: - bogata infrastruktura handlowo-usługowa w okolicy, gwarantująca pełen komfort codziennego życia, - doskonała lokalizacja, blisko centrum miasta, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł51 m² 13 216,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna Tylko w naszym biurze! Mieszkanie jednostronne, do kapitalnego remontu, co daje nam możliwość zmian aranżacji. Obecnie mieszkanie 2 pokojowe. Z każdego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam Państwu do zaoferowania na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50m2 z ogródkiem 80m2, idealnym do relaksu w słoneczne dni. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Gdańsk,pomorskie

2 100 000 zł92 m² 22 826,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Luksusowy apartament przy parku reagana I plaży Prestiżowe osiedle Jelitkowski Dwór (invest Komfort) | Powierzchnia 92 m | 3 niezależne sypialnie | Generalny remont - standard "pod klucz" |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni, zaledwie kilka minut spacerem od morza i pełnej infrastruktury miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 48 m2 na parterze na zasadzie wynajmu okazjonalnego. Może być dłużej niż na rok. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, duży taras 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Gdańsk,pomorskie

574 000 zł62 m² 9 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Gdańsk Orunia | ul. Uranowa | 61,27 m | 3 pokoje |.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij