dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z ogródkiem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla ciebie! Idealna propozycja dla osób ceniących połączenie nowoczesnego standardu, funkcjonalnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Curie-Skłodowskiej

Gdynia,pomorskie

849 000 zł54 m² 15 842,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,59 m położone w Gdyni - Grabówek, z prywatnym ogrodem ok. 50 m , który stanowi idealne miejsce do odpoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

617 000 zł48 m² 12 734,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Stan deweloperski. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

473 000 zł49 m² 9 712,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i bardzo zadbanego mieszkania 2-pokojowego, położonego w Pruszczu Gdańskim przy ul. Jana Kusocińskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Młyny Gdańskie, dewelopera Allcon. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perseusza

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , garaż (20 m ) oraz komórka lokatorska (5,1 m ), co daje łączną powierzchnię użytkową aż 59,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ramułta

Gdynia,pomorskie

1 600 zł32 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** *** Dogodnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek o pow.32,16 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: dzielnica: przymorze Odległości: park Reagana 45m; plaża 950m; galeria Przymorze 500m; przystanek autobusowy 20m; przystanek tramwajowy 900m. Bardzo pożądana dzielnica w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 175,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe w świetnym stanie | balkon | dużo słońca | Gdynia Chylonia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

1 970 000 zł93 m² 21 182,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Chcesz zamieszkać w Sopocie, blisko morza, w bardzo dobrej lokalizacji? Szukasz apartamentu w klimatycznej kamienicy na wakacje lub długie weekendy? A może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł38 m² 18 395 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdańsk Oliwa, tuż przy awfis! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na pokoje studentom, istnieje możliwość zakupu z aktywną umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 064 000 zł61 m² 17 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Gdynia,pomorskie

869 000 zł58 m² 14 982,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

519 000 zł56 m² 9 321,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 55.68m2 na 2 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Kartuzy,pomorskie

430 000 zł39 m² 11 102,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

O mieszkaniu Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Powierzchnia mieszkania wraz z powierzchnią pom. przynależnych (opisana w dz. I-o księgi wieczystej) wynosi 38,73 m . Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Gdynia,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem na wynajem, znajdującym się w Gdyni przy ul. Wieluńskiej. Nieruchomość znajduje się w domu wielorodzinnym. Lokal składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

1 215 000 zł47 m² 25 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kontakt: szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością dzielę się naszą nową ofertą - dzisiaj mam przyjemność zaprosić Państwa do pięknego Sopotu. Tu, przy Alei Niepodległości nr 875 czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitańska

Gdynia,pomorskie

3 000 zł64 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z ustawnego salonu z wyjściem na duży balkon, 2 sypialni, kuchni, łazienki z prysznicem, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł34 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu nowoczesnej kawalerki o powierzchni 33,5 m , zlokalizowanej przy ulicy Rybaki Górne 7 w prestiżowej inwestycji Aura40, oddanej do użytkowania w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

1 259 000 zł73 m² 17 246,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament położony na kameralnym, ogrodzonym osiedlu nad morzem. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, przemyślanym projektem wnętrza i przepięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

305 000 zł28 m² 10 739,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: twoje nowe, przytulne M w Wejherowie! Jeśli szukasz mieszkania, w którym od razu możesz się wprowadzić, zrobić herbatę i poczuć, że to to , to trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł39 m² 15 284,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko w Panthers Estete. Komfort zamieszkania blisko morza Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1 piętrze kameralnego 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 75 m2. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym , dużej sypialni z łóżkiem 2 osobowym , 3 komody i garderobą. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Harcerska

Gdynia,pomorskie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe - Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana - ulica Harcerska Lokalizacja - stanowi bardzo ważny aspekt każdej nieruchomości. To mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł101 m² 19 792,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 101 m2 znajdujący się w odległości zaledwie 15 min pieszo od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

? 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni ul. Krasickiego dostępne od zaraz Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym centrum Gdyni - przy ul. Krasickiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Harcerska

Gdynia,pomorskie

1 850 zł36 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 0d 01.05.2026r kawalerka na III piętrze budynku przy ul. Harcerskiej 2 - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana - zaraz przy Śródmieściu. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Gdynia,pomorskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w spokojnej i cichej okolicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł63 m² 12 979,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł44 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe blisko tramwaju z widokiem na panoramę miasta! ul. Stolema 22 w Gdańsku, os. Gardenia, dzielnica Stary jasień/piecki Migowo Mieszkanie o powierzchni 43,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż nastrojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w wyjątkowej kamienicy we Wrzeszczu - ul. Kochanowskiego Przedmiotem oferty jest stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji Wzgórze Focha. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni. Dogodna lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

779 000 zł44 m² 17 705 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pok.mieszkanie o powierzchni 44m2 przy ul. Strzelców w inwestycji Apartamenty Altoria w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne i topowe osiedle z 2012 roku. Developer Hossa. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominika

Gdynia,pomorskie

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 47,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł32 m² 93,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty:Pięknie wykończone wnętrze z pełnym, wysokiej jakości wyposażeniem oraz klimatyzacją. Najem długoterminowy, min. roknowoczesny obiekt z całodobową ochroną, dwiema windami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielony Stok

Gdańsk,pomorskie

1 089 000 zł81 m² 13 477,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz inwestycji z wysoką stopą zwrotu, świetnie sprawdzającą się zarówno do najmu długo jak i krótkoterminowego? atuty: - zaprojektowane pod maksymalizację zysku z wynajmu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 569 000 zł69 m² 22 683,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Gdańska przy ul. Łąkowej. W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.