dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Basztą

Gniew,pomorskie

280 000 zł101 m² 2 763,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1860

Prezentujemy Państwu dwa osobne lokale mieszkalne nr 2 i nr 3 w Gniewie, z dwoma osobnymi wejściami. Oferujemy dwa lokale mieszkalny o łącznej powierzchni 101,33 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł57 m² 51,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże i przestronne mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku w dzielnicy Piecki-Migowo. Idealne dla osób poszukujących lokum w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł43 m² 65,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2- pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji dewelopera Euro Styl- dawna Poczta przy ul. Mickiewicza w Dolnym Wrzeszczu. Lokal o powierzchni 42,58 m2 usytuowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

478 128 zł57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 56,92 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Lokal będzie gotowy do odbioru w 2025 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł61 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 206 501 zł71 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta mieszkania w centrum Gdańska! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją mieszkania w jednej z najlepiej zlokalizowanych dzielnic Gdańska - Siedlce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł27 m² 18 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku - składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienna

Gdynia,pomorskie

1 465 000 zł101 m² 14 505 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Najważniejsze atuty:Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, rozwijającej się części Gdyni przestronny apartament w otulinie lasu- trójmiejskiego Parku Krajobrazowegoponadstandardowa wysokość 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 230 500 zł73 m² 16 867,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy wykończone w 2024 roku, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, ul. Myśliwska 24a (skrzyżowanie ul. Myśliwskiej i Piekarniczej), dzielnica Piecki-Migowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

444 000 zł40 m² 10 990,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 30 m2, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chłopskiej w Gdańsku! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

660 000 zł53 m² 12 547,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - w sąsiedztwie Świętojańskiej Atuty: - możliwość zakupu przez cudzoziemców - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, - idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

2 500 zł41 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Husarskiej w Rumi. Nowe I duży balkon | winda I wysoki standard | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

468 000 zł47 m² 9 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szanowni Państwo tylko w Inhome Development. Na sprzedaż mieszkanie w jednej z ulubionych dzielnic Gdyni. Dwupokojowe mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Gdańsk,pomorskie

610 000 zł46 m² 13 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Gdańsk Dolne Miasto Lokalizacja: mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy w sercu Gdańska Dolne Miasto, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frąckowskiego

Słupsk,pomorskie

473 000 zł63 m² 7 454 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie na sprzedaż Słupsk, ul. Frąckowskiego 9 | os. Niepodległości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na 3 piętrze w 4piętrowym bloku, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

772 005 zł42 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem- gdańsk Siedlce " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł40 m² 12 805 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy gotowego do zamieszkania? Świetnie trafiłeś! atuty: - super lokalizacja, cicha i spokojna okolica - Jasne wnętrze - W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

805 000 zł75 m² 10 790,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem / Rumia Cena: 805 000 zł Powierzchnia: 76,60 m2 Ogród: ok. 100 m2 Rok budowy: 2010 Piętro: parter Wysokość pomieszczeń: 2,54 m Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

526 000 zł49 m² 10 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestuj w marzenia - trzypokojowe mieszkanie na osiedlu w Gdyni. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł77 m² 14 840,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Gdańsk Ujeścisko na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2012 roku, znajduje się funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł41 m² 15 093,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie Budzisz się w swoim zupełnie nowym mieszkaniu. Promienie słońca wpadają przez duże przeszklenia. Wychodzisz boso na swój prywatny ogródek, zaparzasz kawę i w ciszy poranka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Gdynia,pomorskie

638 000 zł67 m² 9 536,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie Gdynia Obłuże.Czteropokojowy lokal o powierzchni 66,9 m2 z otwartą kuchnią o przyjaznej ekspozycji północ - południe.Piętro 3 z 4. Budynek z roku 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł67 m² 14 910,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 03.02.2026 Od godziny 13:00 do 15:00 Zainteresowane osoby zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo. Apartament 67 m + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

2 600 zł59 m² 43,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy! Gdynia Śródmieście! 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Do budynku przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Gdynia,pomorskie

740 000 zł50 m² 14 949,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja! Świetna lokalizacja w rozsądnej cenie! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w sercu Gdyni. To idealne miejsce dla osób chcących poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szumilas

Kowale,pomorskie

449 000 zł40 m² 11 315,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór lipiec 2026. Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 39,68 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

2 044 362 zł85 m² 23 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfort I jakość W otulinie trójmiejskiego parku krajobrazowego Luksus na łonie przyrody | Wysokiej klasy strzeżone osiedle ze spa, fitness oraz wieloma atrakcjami dla dzieci | W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pl. Gabriela Narutowicza

Malbork,pomorskie

339 000 zł48 m² 7 077 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz pewnej inwestycji, która zabezpieczy Cię na lata lub marzysz o spokojnym miejscu do zamieszkania w doskonałej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Gdańsk,pomorskie

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament na wynajem - gdańsk jelitkowo Stylowe wykończenie | Jedna z najbardziej cenionych inwestycji - Botanica | Invest Comfort | Idealne połączenie komfortu, stylu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł44 m² 84,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Atrium Oliwa położony w prestiżowej lokalizacji. Osiedle oferuje strefę fitness, sauny oraz tężnię solankową. Na terenie inwestycji znajduje się mały plac zabawi piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rokitki

Rokitki,pomorskie

331 982 zł37 m² 9 078 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle Kociewskie III - Kameralne mieszkania blisko Tczewa Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Zapoznaj się z ofertą mieszkań w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł63 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Gdańsk Morena ul. Warneńska Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zielonej W gdyni opis mieszkania: lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: - salonu - przedpokoju - sypialni - pokoju - łazienki Lokal kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parwark,pomorskie

139 000 zł62 m² 2 224 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 62,5 m w Parwarku, położone na parterze w spokojnej okolicy. Do lokalu przynależy przestronna piwnica oraz duża działka 3422 m . Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Gdynia,pomorskie

489 000 zł42 m² 11 783,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Ikara na Babich Dołach w Gdyni. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na duży balkon, przestronna sypialnia, mała garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

836 500 zł32 m² 26 140,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa niższa cena! Szukasz pewnej inwestycji w topowej lokalizacji? Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny 2-pokojowy zlokalizowany w elegancko odrestaurowanej kamienicy Waterlane Vintage na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Targ,pomorskie

189 000 zł62 m² 3 048,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 81,86 m , z czego 61,86 m stanowi powierzchnia mieszkalna, a ok. 20 m to duża, funkcjonalna piwnica.