dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Gdynia,pomorskie

3 300 zł67 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem! Bezczynszowe, tylko czynsz najmu i opłaty licznikowe wg. zużycia! Lokalizacja Budynek położony w dogodnej lokalizacji przy ulicy Przebendowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł37 m² 13 900,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i perspektywę rozwoju. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

326 000 zł28 m² 11 854,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie kawalerki I dwupokojowe w topowej lokalizacji! Gotowe do odbioru! Zostało tylko kilka mieszkań! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ławnicza

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł76 m² 17 159,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m , położone na 3 piętrze w budynku z cegły z lat 50 przy kameralnej ulicy Ławniczej w ścisłym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

346 254 zł27 m² 12 595,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki W gdyni. Umów się na prezentację, zanim się sprzeda! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! negocjuj rabaty! wyjątkowa oferta przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

293 000 zł26 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Genialna lokalizacja we wrzeszczu kilka minut od politechniki gdańskiej I gumedu, tramwaj, skm, blisko śródmieście I morze świetne pierwsze mieszkanie dla młodych - studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł32 m² 21 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32m2. Nowa letnica - Wysoki Standard | Widok na Las | Miejsce postojowe. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na prestiżowym, nowym osiedlu "nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

766 400 zł53 m² 14 460,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: bardzo dobra komunikacja 3 min do przystanku tramwajowego i autobusowego, ok. 2 - 2,5 km od centrum miasta, zamknięte, nowoczesne osiedle, blisko tereny zielone, parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 2-pokojowe mieszkanie w Redzie o pow.48m2 wykończone w wyższym standardzie! Idealne nawet dla najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nagietkowa

Bolszewo,pomorskie

598 500 zł60 m² 10 038,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie | 59,62 m2 | Winda, bolszewo, ul. Nagietkowa Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 59,62 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

1 121 381 zł43 m² 26 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z widokiem na wodę W sercu gdańska Prestiżowa lokalizacja | Boczny widok na Motławę | Blisko Starego Miasta | Kameralna inwestycja | Balkon 7,17 m | 1 piętro | Wykończenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł46 m² 34 716,20 zł/m²

 

Piętro:9/32

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wiślinka,pomorskie

688 329 zł30 m² 23 254,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż prosto od dewelopera! bez prowizji! luksusowe apartamenty Z miejscem cumowniczym inwestycja gotowa na koniec 2026 atuty - luksusowe apartamenty - 1, 2, 3-pokojowe do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Norwida

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł38 m² 78,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najem okazjonalny. Minimalny okres najmu 12 miesięcy. Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Gdańsku, ul. Norwida 11 Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

293 000 zł26 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Genialna lokalizacja we wrzeszczu kilka minut od politechniki gdańskiej I gumedu, tramwaj, skm, blisko śródmieście I morze świetna oferta dla inwestora pod wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

471 379 zł41 m² 11 449,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji- - poleć nas I zyskaj-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

559 500 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta mieszkania w Gdańsku osowej/barniewice - idealne połączenie natury i miasta! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł65 m² 9 914,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem do własnej aranżacji zlokalizowane w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Gdańsk Niedźwiednik. Atuty:mieszkanie 3-pokojowe do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

379 030 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja inwestycyjna W gdańsku Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesną architekturę i realny potencjał zwrotu? Portovo to inwestycja zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swarzewska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł49 m² 9 074,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Swarzewskiej w Gdyni - dzielnica Chylonia, doskonale skomunikowanej części miasta, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł63 m² 21 538 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe mieszkanie W pełni wyposażone - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,68 m , położone na 17. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

401 500 zł33 m² 12 289,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

594 000 zł41 m² 14 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Przemyska 25 (dzielnica Ujeścisko, nowa inwestycja Ujeścisko Vita).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

820 120 zł81 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! Gotowe do odbioru! 4 pokojowe mieszkanie 81,20 m2 z balkonem na osiedlu zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim. To nowe miejsce dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł56 m² 14 166,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie, wraz z wymianą instalacji - dwustronna ekspozycja okien - niski czynsz - blok po ociepleniu i renowacji - oddzielna kuchnia, możliwość 4 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie położone na 9 piętrze w charakterystycznym budynku Falowiec, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z początku lat 70., zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 850 000 zł41 m² 44 794,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atutypowierzchnia: 41,3 m Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania, klimatyzacja Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

982 770 zł30 m² 32 759 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: nowe studio gotowe do zamieszkania Wysoki standard wykończenia, klimatyzacja Duży balkon z pięknym widokiem na Marinę Prestiżowa inwestycja z pełną infrastrukturą.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij