dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 692 ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pok.mieszkanie wykończone w wysokim standardzie dla wymagającego klienta! Mieszkanie znajduje w Pogórzu, na nowoczesnym osiedlu Beauforta 4, Eurostyl. Osiedle z 11.2025r.,budynek.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59,40 m² 13 282,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Gdynia Karwiny Oferuję całkowicie odmienione, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, który właściciel przeprowadził w 2025 roku z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 zł19,56 m² 112,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: plaża w Brzeźnie w odległości 4km, dzielnica Zaspa, świetna lokalizacja dla osób poruszających się komunikacją miejską, pełna infrastruktura, nowoczesne wnętrze!.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34,68 m² 24 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku o powierzchni 34,68 m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Kotwiczników w nowo powstałej inwestycji Rezydencja Wintera.

 

 

 

Rok budowy:2025

Como park - nowe mieszkania | 2 i 3 pokoje | balkon lub ogródek | Starogard Gdański Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji Como Park przy ul. Selmanowicza Zagończyka w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł36,91 m² 23 245,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu oro. Elegancka, biało-szara bryła apartamentowca nadaje wyjątkowego charakteru osiedlu. Miejsce stworzone dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50,17 m² 8 172,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Home Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość - mieszkanie w domu wolnostojącym w pożądanej części Gdańska-Rotmanka. Lokalizacja: rotmanka to spokojna dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji przy ul. Rybaki Dolne - w samym sercu Gdańska! nieruchomość: dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł58 m² 25 689,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł89 m² 14 494,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,8 m , położone przy ulicy Legionów w Gdyni (dzielnica Redłowo). Mieszkanie posiada cztery oddzielne pokoje, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 996 zł34,76 m² 15 592,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł87,28 m² 34 257,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Sprzedaż bez pcc. Prestiżowy apartament z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 87,28m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 575 zł55,40 m² 32 248,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament Z balkonem I możliwością zakupu miejsca cumowniczego 55,40 m | 2 sypialnie + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł59,64 m² 9 641,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Gdynia Śródmieście ul. Śląska | 59,64 m Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,64 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie 66,1 m na parterze Gdańsk Chełm, ul. Tytusa Chałubińskiego 22. Największe atuty: parter super wygoda dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł54 m² 93 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow 54m2, zlokalizowane na 15 piętrze z widokiem na zatokę. Trzy pokoje - dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł30,22 m² 12 739,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie na parterze w kameralnej inwestycji Rosa renomowanego dewelopera robyg ma styku dwóch dzielnic Morena - Ujeścisko. Powierzchnia mieszkania: 30,22 m , w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,10 m² 9 477,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wejherowa przy ul. Dzięcielskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe - 2 pokoje - Parter - Taras - Ogród - Spokojna Lokalizacja - Tczew Idealna oferta dla osób indywidualnych oraz firm! Przedmiotem prezentowanej oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 646 zł65,55 m² 34 334,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 65,55 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł124,38 m² 4 261,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 124,38m2 położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Słupsku przy ul. Chopina, ok. 500m od ratusza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 422 500 zł120,50 m² 45 000 zł/m²

 

Piętro:22/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament narożny w wieży A inwestycji Sea Towers Atuty: z każdego pomieszczenia rozpościera się zapierający dech w piersiach, panoramiczny widok w stronę zatoki, plaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Przymorzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w niezwykle atrakcyjnym gdańskim kurorcie. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,50 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 920 zł51,16 m² 13 759,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Morena - Jasień | Nowe osiedle | Odbiór - Grudzień 2025 Nowoczesne osiedle, doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i otoczone pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,89 m w Sopocie Górnym (osiedle Przylesie, ul. 23 Marca) w miejscu, gdzie za oknem jest las i zieleń, a dookoła panuje cisza i spokój. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł47,24 m² 23 073,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania słoneczne mieszkanie znajdujące się w inwestycji Nadmotławie z 2022 roku, nad rzeką Motławą, składające się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon, sypialni od.

Szczegóły ogłoszenia

770 515 zł60,77 m² 12 679,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sercu Chwarzna Wiczlina Gdynia Zamieszkaj tam, gdzie codzienność staje się przyjemniejsza. W miejscu, które łączy bliskość natury z wygodą miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł53,18 m² 18 616,02 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni, przy ul. Św. Piotra 6. Nieruchomość będzie doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 950 zł36,86 m² 7 811,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Stanisławie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na II piętrze w nowym, kameralnym budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł72,40 m² 7 859,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje | 50,44 m (72 m po podłodze) | ostatnie piętro | Kowale | gotowe do zamieszkania Przestronne, jasne mieszkanie ze skosami na ostatnim piętrze - dużo światła, brak sąsiadów nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 187 zł27,60 m² 12 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem + miejsce postojowe gratis! Gdańsk, ul. Borkowska Lokalizacja: gdańsk, ul. Borkowska Powierzchnia: 27,6 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Balkon: tak Stan: deweloperski Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,60 m² 11 409,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie położone w budynku typu falowiec w Gdańsk, przy ul. Wyzwolenia, w dzielnicy Nowy Port. Lokal znajduje się na 1. piętrze i stanowi świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł28,40 m² 13 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka 28,4 m na parterze Z dużym balkonem Oferta mieszkania z niskim czynszem i bardzo dobrym standardem. Gotowe do wprowadzenia, umeblowanie w cenie. Kawalerka W łebie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł29,09 m² 27 157,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 29,09 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsk. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,45 m² 46,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | Słupsk, ul. Mostnika | 32,45 m | balkon loggia Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,45 m , położone na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 153 zł25,12 m² 14 297,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Lokalizacja, która robi różnicę: nieruchomość znajduje się w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Śródmieścia jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska,.