dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Gdynia,pomorskie

899 000 zł65 m² 13 871,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w Północnej Gdyni - obszarze, gdzie powstaje coraz więcej realizacji deweloperskich. Właśnie tutaj, bardzo blisko lasu i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

549 000 zł63 m² 8 772,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w Rumi Janowo - tylko w Mio Casa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2 w samym sercu Rumi Janowo, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

439 000 zł44 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam przytulne mieszkanie położone na osiedlu Fenikowskiego. Nieruchomość znajduje się na III piętrze (budynek 3 piętrowy) zadbanego budynku z 2009 roku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

608 280 zł33 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z tarasem w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku Śródmieście Strefa fitness Lobby z portierem Gdańska Starówka (14 minut pieszo) Tereny spacerowe wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

813 800 zł81 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4- pok mieszkanie narożne, 8 km do centrum z dużym balkonem 17m2. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

568 000 zł38 m² 14 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Atuty nieruchomości Wyjątkowa lokalizacja na Przymorzu - jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Zaledwie 15 minut spacerem do plaży w Jelitkowie i nadmorskich alei spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Gdańsk,pomorskie

464 000 zł38 m² 12 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Atuty: - 1 piętro -ekspozycja południowa mieszkanie sprawne, ale do odświeżenia/remontu brak ścian nośnych - pełna swoboda aranżacji prywatny parking ze szlabanem duża piwnica 8 m możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

514 576 zł44 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Investkon Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe - miejscu, które łączy spokojny charakter z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiszera

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł111 m² 10 720,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1911

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania inwestycyjnego zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - we Wrzeszczu, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rumia,pomorskie

699 999 zł62 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Rumi - 62 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w centrum Rumi w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słupsk,pomorskie

299 000 zł36 m² 8 246 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na parterze 2-pokoje, 36,26 m słupsk, os. Zatorze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Sopot,pomorskie

795 000 zł47 m² 16 772,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji- ul Grottgera Sopot mieszkanie - dwa odrębne pokoje - spora kuchnia z oknem - balkon - piwnica - teren zabezpieczony bramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Gdańsk,pomorskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią i balkonem przy ul Siennej Koszty 2000+ czynsz administracyjny aktualnie 800 zł + prąd wg zużycia Wolne od 01.03 marca 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 475 563 zł100 m² 14 785,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 99,80 m z prywatną łazienką w sypialni. Położone na 1. piętrze budynku. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

1 500 zł31 m² 47,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: lokalizacja otoczenie parku, tereny zielone, brodwino Sopot doskonale skomunikowane osiedle, mieszkanie do adaptacji rozliczenie kosztów do ustalenia, przynależne piwnica do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

559 900 zł51 m² 10 997,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocyjna cena! dużo zieleni wokół budynków! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Wyjątkowe cechy mieszkania: miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Sopot,pomorskie

875 000 zł47 m² 18 459,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przepiękny panoramiczny widok na morze I las! Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe Z osobną I jasną kuchnią W fantastycznej lokalizacji blisko monte cassino wyjątkowo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

326 000 zł28 m² 11 854,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie kawalerki w topowej lokalizacji! Gotowe do odbioru! Zostało tylko kilka mieszkań! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Gdynia,pomorskie

785 000 zł52 m² 15 096,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Horyzonty Gdyni, przy ul. Bronisława Dembińskiego w dzielnicy Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Ustka,pomorskie

699 000 zł49 m² 14 268,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty lokalizacji: plaża wschodnia 500 m Port i nabrzeże 450 m Promenada nadmorska 600 m Most obrotowy 400 m Latarnia morska 650 m Park Chopina 300 m Restauracje, bary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Hel,pomorskie

569 400 zł26 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atuty: optymalna powierzchnia 26 m idealna pod inwestycję i wynajem krótkoterminowy. Kameralna inwestycja i nowy budynek. Ekstremalnie bliska odległość do morza: 5 minut spacerem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | wynajem | blisko skm | blisko centrum | piwnica | wyposażone Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia - Gdynia Śródmieście, ul. Bema 27 miejsce parkingowe w cenie najmu! ? Lokalizacja: gdynia Śródmieście, ul. Józefa Bema 27 - ścisłe centrum Gdyni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka po remoncie | Gdańsk Przymorze | blisko parku i plaży Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł66 m² 63,64 zł/m²