dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perłowa

Gdynia,pomorskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka od wynajęcia Gdyni na Obłużu o powierzchni 38m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym,łazienka z wanną i wc oraz przedpokój. Standard wykończenia:na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł67 m² 66,77 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu City Park na gdańskiej Zaspie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze z 11, w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Tczew,pomorskie

240 000 zł30 m² 7 949,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Gaudium Nieruchomości prezentuje funkcjonalna kawalerkę z piwnicą, położoną w Tczewie. Przedmiotem oferty jest funkcjonalna, kawalerka do remontu o powierzchni 30,19m2, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Gdynia,pomorskie

3 300 zł54 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Gdańsk,pomorskie

788 000 zł41 m² 19 219,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie w samym sercu Gdańska! mieszkanie: na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Pogórze,pomorskie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 3-pokojowe mieszkanie na Pogórzu na os. Shiraz Park II. Mieszkanie o pow. 65m2 znajduję się na 1-piętrze w nowoczesnym budynku w niskiej zabudowie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słupsk,pomorskie

880 000 zł80 m² 10 950,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w kameralnym bliźniaku - 80,36 m , gotowe do zamieszkania 0% prowizji kupujący Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie na ul. Jana Kiepury o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** Sztutowo - Twój apartament nad morzem!** Zainwestuj w gotowy do odbioru apartament i ciesz się gwarantowaną stopą zwrotu. Dla przykładu kupując mieszkanie za kwotę 299 000,- pln przez 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeliwna

Gdynia,pomorskie

759 000 zł98 m² 7 744,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na las - Gdynia, ul. Żeliwna Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 11. piętrze budynku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie na ul. Wejhera pomiędzy Żabianką a Jelitkowem w odległości 10 min od plaży; 2 pokoje z balkonem 42 m2 + piwnica; lokal jest usytuowany w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

1 300 zł28 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,5 m2, zlokalizowana na parterze budynku na Osiedlu Fenikowskiego w Wejherowie. Mieszkanie dostępne od 16.02 Mieszkanie Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł47 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż mam mieszkanie dwupokojowe w Gdyni Chyloni. Jest to spokojna i bardzo dobrze skomunikowana okolica. W pobliżu wiele sklepów, przychodnia, apteki, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł41 m² 10 755,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - dużo zieleni w okolicy - nowe budownictwo - przestronny balkon - prywatne miejsce parkingowe za szlabanem - mieszkanie narożne, słoneczne - bardzo duża odległość między kolejnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

890 000 zł61 m² 14 585 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: eleganckie mieszkanie na prestiżowym, monitorowanym osiedlu - Bernardowo Park Mały Kack, gdynia. Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łady-Cybulskiego

Słupsk,pomorskie

515 000 zł43 m² 11 847,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| słupsk, ul. Edwarda Łady-Cybulskiego | Poszukują Państwo mieszkania w budynku pozbawionym barier architektonicznych, idealnym dla osób starszych, rodzin, jak i każdego, kto ceni wygodę?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

469 900 zł46 m² 10 105,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

U nas Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem -reda, ul. Obwodowa Komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i bardzo praktyczne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 m2, znajdujące się w Gdyni przy ul. Morskiej, w świetnym punkcie komunikacyjnym - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomiejska

Gdańsk,pomorskie

317 000 zł34 m² 9 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje | 34 m | kamienica | ul. Małomiejska, gdańsk Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w kamienicy przy ul. Małomiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Gdynia,pomorskie

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Gdyni, w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wyspiańskiego Mieszkanie o powierzchni ok. 29 m , usytuowane na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Gdynia,pomorskie

990 000 zł76 m² 12 975,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - oferta dla inwestora gotówkowego - możliwość szybkiego podziału na dwa osobne mniejsze mieszkania - gotowy potencjał inwestycyjny - ostatnie piętro w nowoczesnym budynku - prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

| 2 pokoje | top lokalizacja | inwestycja | piękny widok | gdańsk oliwa | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na las - Oliwa, ul. Bobrowa Na sprzedaż komfortowe i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży mieszkania na kaczych bukach. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe nieruchomość o powierzchni 42,82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 575 000 zł67 m² 23 458,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: -Nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji przy ul. Angielska Grobla, w samym sercu Gdańska. - zaledwie 50 metrów dzieli ją od Przystani Jachtowej Marina na Motławie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy od zaraz! 15 minut tramwajem do Oliwy i Wrzeszcza! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Idealna miejscówka do pracy online. Dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł32 m² 19 968,20 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: * 18 minut spacerem do plaży * 2 minuty pieszo do Alfy Centrum * przystanek autobusowy pod blokiem * mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz całoroczny * wyposażenie mieszkanie zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 743,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w atrakcyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Portowa

Gdynia,pomorskie

636 000 zł33 m² 19 307,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Miejski komfort Z własnym ogrodem Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Gdyni - Twoje Miejsce nad Morzem! Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty zakupu mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

899 000 zł112 m² 8 930,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem na mieszkanie oraz prowadzenie działalności w jednym miejscu w świetnej lokalizacji (gdynia Redłowo) Atuty nieruchomości Bezczynszowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

407 000 zł42 m² 9 576,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Głowne atuty: - balkon od strony południowej idealny na poranną kawę. - w pobliżu liczne ścieżki spacerowe i tereny zielone cisza mimo centrum. - dogodny dostęp do komunikacji. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Gdańsk,pomorskie

704 500 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie, w pobliżu urokliwego jeziora Wysockiego. Oferowane Państwu mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu położonym w Barniewicach, na granicy Gdańska - Osowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.