dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 690 ogłoszeń

Rynek pierwotny

949 000 zł63,72 m² 14 893,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, komfort i prywatny ogród - 3 pokoje w Ogrodach Neptuna. Szukasz mieszkania z własnym ogrodem, w kameralnej okolicy blisko centrum Gdańska? Ta nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,30 m² 7 215,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy lokal mieszkalny o pow. 55,30 m.kw. usytuowany na III piętrze bloku wielorodzinnego znajdującego się przy ulicy Ignacego Bogdanowicza na słupskim Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł25,23 m² 19 619,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 260 zł55,88 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - przestronny taras, stanowiący wyjątkową, dodatkową strefę relaksu. - nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,47 m² 13 244,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w Gdyni Chyloni, przy ul. Kartuskiej. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie, które aktualnie przechodzi kompleksową modernizację. Lokal zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,62 m² 9 250,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - idealne dla rodziny! mieszkanie: przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,62 m , zlokalizowane na trzecim piętrze. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,08 m² 6 609,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 68,08 m2 położone na 4 (czwartym) piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Wileńskiej w Słupsku (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł62,15 m² 1 271,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 62,15 m w malowniczym Słosinku - między jeziorami! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 62,15 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,12 m² 10 852,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na morze I Gdynia | balkon | piwnica | Jednym z kluczowych atutów tego mieszkania jest widok z 7. piętra, obejmujący panoramę Gdyni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Atuty nieruchomości: wygoda parteru: lokal położony na parterze w niskim, zaledwie 3-piętrowym budynku, co zapewnia łatwy dostęp i komfort codziennego użytkowania Kameralna zabudowa: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł41,10 m² 17 250,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w sercu Gdańska! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77 m² 12 974,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gdańska. Lokalizacja: mieszkanie w samym sercu Gdańska, w bezpośredniej bliskości historycznego Starego Miasta. W pobliżu urzędy,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61,30 m² 9 771,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 61,3 m na polu golfowym Sierra Golf. Lokalizacja: okolica bardzo cicha oraz elegancka, w pobliskim sąsiedztwie znajduje się hotel, restauracja oraz jedno z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,50 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , z dodatkową komórką lokatorską (1,5 m ), położone w spokojnej i zielonej części Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 832 zł51,07 m² 10 824,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł32,53 m² 30 402,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w tej inwestycji to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz bliskość natury. Przemyślany układ wnętrza w połączeniu z unikalną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł50,70 m² 13 944,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

306 840 zł25,34 m² 12 108,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,46 m² 11 935,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | balkon | 2 miejsca w hali + komórka | Rotmanka, ul. Bajki Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł111,04 m² 4 134 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszam na prezentację dwóch mieszkań: gotowe do zamieszkania lub wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Tczewa oraz mieszkania obok do własnej aranżacji. 1. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

685 800 zł41,31 m² 16 601,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament | widok Z 6 piętra na zieleń | siłownia | bez pcc | bez prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 205 240 zł95,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z imponującym tarasem Taras 66,22 m | Ostatnie piętro | Słoneczna ekspozycja | Kameralny charakter | Idealny jako second home nad morzem To wyjątkowa propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe + oddzielna kuchnia + zadaszony taras 18 m.kw. + ogródek 30 m.kw. + garaż. Idealne dla pary, umeblowane. Bardzo duża, wygodna i widna kuchnia. W kuchni zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

2 560 000 zł80 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty - widok na marinę - południowo-zachodnia ekspozycja - bliskość pięknych plaż - second home Opis Składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży (ponad 14.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Dostępne do wynajmu w okresie od września, października 2026 maks do końca czerwca 2027. Mieszkanie na wynajem bez zwierzaków. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku Przymorze Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 650 zł39,50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal 4 budynek 1 Osiedle Pogodne w Redzie złap okazję, zanim ceny wzrosną! Jeszcze tylko przez chwilę możesz kupić mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Stopy procentowe spadają,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul. Zygmunta Augusta w Gdyni Śródmieściu. Lokal położony na 3. piętrze kamienicy z 1932 roku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Luksusowe mieszkanie z balkonem narożnym w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 56,3 m2 na 3 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł47 m² 14 787,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, bardzo ciche. po generalnym remoncie, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, który wykonany został w 2024 r. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104,62 m² 24 851,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż lokalizacji, przestrzeń domu i komfort apartamentu premium? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł54,88 m² 10 550,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem w Pruszczu Gdańskim ( Osiedle wschód ). Stan deweloperski. ( szpachlowane , 2 razy malowane na biało ) Dodatkowo możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł66,09 m² 24 965,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m , położone przy ul. Opackiej w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdańsk - klimatycznej Oliwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł71,63 m² 15 007,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m + piwnica 2,33m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku Fregata w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe Słupsk, osiedle Hubalczyków Biuro Nieruchomości merkury oferuje do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32,69 m² 8 228,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł117,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę Gdańska z piękną wieżą Kościoła św. Katarzyny, żurawiami Gdańskiej Stoczni Cesarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł39,87 m² 12 039,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w Łebie + komórka lokatorska + miejsce postojowe. Dostępne są jeszcze 4 ostatnie mieszkania w prezentowanym budynku o powierzchniach od 40 do 45 m Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 213 zł30,80 m² 15 753,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle Platynowe - Twoje Nowe Miejsce w Gdańsku Wyjątkowe mieszkanie z balkonem w świetnej cenie. Usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku, o powierzchni 30,80 m2. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł95,86 m² 7 813 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Uwaga zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonu Mieszkanie bezczynszowe 95,86 m z balkonem - Gdynia, ul. Krawiecka Nieruchomość z ogromnym potencjałem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 642 050 zł49,83 m² 32 953,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj na wyspie sobieszewskiej | zyskaj 29,64% | gwarancja zwrotu 49,83 m | 2 sypialnie + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum Gdańska |.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij