dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

647 000 zł35 m² 18 406,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej. Została ona zaprojektowana jako produkt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

1 790 zł27 m² 66,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, zadbane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słabego 9 w Gdańsku. Nieruchomość: powierzchnia 26,87 m2. Piętro 1/4. Lokalizacja: rewelacyjna lokalizacja, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

400 000 zł40 m² 9 957,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Basztowa

Gdańsk,pomorskie

2 549 900 zł106 m² 24 030,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na prestiżowej Wyspie Spichrzów. Wyróżnia ją topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

440 000 zł43 m² 10 206,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

4 600 zł70 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem nowoczesne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego budynku z windą , znajdującej się w dzielnicy Siedlce przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

439 450 zł35 m² 12 555,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealny produkt inwestycyjny w świetnej lokalizacji Gdańska Idealne dla inwestora, pod wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub jako mieszkanie dla studenta. Cena netto+vat23% Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

645 000 zł53 m² 12 101,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Najprężniej rozwijająca się część Gdyni, uważana za małe miasteczko dzielnica Gdynia Wiczlino. Tu w otoczeniu zieleni powstało nowe osiedle z pełna infrastrukturą. W tej zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

495 000 zł48 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 349 000 zł110 m² 12 219,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Opis nieruchomości Ze względu na lokalizację, jakość, luxus'owe wykończenie i adekwatną cenę, mieszkanie to cieszy się ponadprzeciętnym zainteresowaniem. Już niedługo zniknie z naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

490 000 zł56 m² 8 715,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

470 000 zł48 m² 9 818,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Feniksa

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł39 m² 64,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W ossa nieruchomości dostępne od zaraz! Świeżo oddany, kameralny budynek w Gdańsku Osowej oferuje 16 mieszkań o różnych metrażach. To nowoczesna inwestycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł51 m² 13 137,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powierzchnia: 51 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 z 5 Typ zabudowy: blok Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie ok.50m2 w Gdyni, Wielki Kack. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze apartamentowca na zamkniętym i dozorowanym osiedlu Apartamenty na Polanie przy ul. Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

409 000 zł42 m² 9 664,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia odbiór W tym roku! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdańska - ul. Rzeźnicka Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które możesz zaaranżować według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

835 000 zł56 m² 14 991 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sopot, ul. Bitwy pod Płowcami _ Doskonałe mieszkanie na wynajem lub jako "second home" uwaga: po 16.IX.2025r mieszkanie przechodzi pod wynajem długoterminowy i zostaje wycofane z możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Gdynia,pomorskie

505 000 zł38 m² 13 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty: * Znakomita lokalizacja, * Dużo terenów rekreacyjnych, * 1 min pieszo do przystanku autobusowego, * 10 min pieszo do skm, * Pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, przychodnie, hipermarkety, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Władysławowo,pomorskie

1 070 000 zł67 m² 16 066,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, niemal w centrum miasta, lecz jednocześnie w spokojnej, zacisznej okolicy z sąsiadującymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

4 600 zł68 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - 3-pokojowy apartament na os. Zajezdnia Wrzeszcz. Składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz wc. Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zajączkowska

Tczewskie Łąki,pomorskie

387 000 zł52 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Eleganckie mieszkanie w kameralnym otoczeniu - Tczewskie Łąki, ul. Zajączkowska Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem przedmieścia a wygodą szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie 50 m Gdańsk Przymorze, ul. Bora-Komorowskiego 87a Lokalizacja: gdańsk Przymorze, jedna z najbardziej poszukiwanych dzielnic miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł46 m² 19 633,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjny apartament 45.79 m z obszernym ogrodem 98.52 m na Wyspie Sobieszewskiej, na potrzeby własne lub inwestycyjne. Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w promocyjnych cenach! odbiór na już! bez prowizji! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem, gotowe do odbioru od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

737 902 zł49 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne ceny, doskonała lokalizacja! bez prowizi, bez podatku pcc 2%, możliwość odliczenia 23% vat! Modernistyczne apartamenty inwestycyjne, zaprojektowane z myślą o osobach, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

7 900 zł93 m² 84,95 zł/m²

 

Piętro:20/36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

426 307 zł37 m² 11 575 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

468 000 zł36 m² 12 850,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2- pok mieszkanie z ogródkiem blisko przystanku autobusowego! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Straszyn,pomorskie

528 037 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu w Straszynie - 2 pokoje | 59,33m. Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Gdynia,pomorskie

485 000 zł49 m² 9 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cudownej dzielnicy Witomino-leśniczówka. Mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia długoterminowo bardzo przytulne, słoneczne mieszkanie o pow. 42 m2 składające się z 2 pokojów, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł47 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Dwa Potoki w zielonej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

5 300 zł42 m² 126,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament W centrum gdyni! Do wynajęcia apartament w nowym budownictwie w centrum Gdyni przy ulicy Sw. Piotra Nowe budownictwo monitorowane, w budynku winda, miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł58 m² 9 914,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Zapraszam na prezentację mieszkania 2-pokojowego z bardzo ciekawym rozkładem pomieszczeń i intrygującej lokalizacji w Gdańsku Siedlce, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker lokalizacja: przestronne i ustawne mieszkanie znajduje się w Gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Jest to szybko rozwijająca się część Gdańska, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

U nas Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji we Władysławowie, ul. 1000-lecia 10 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 48 m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w niskim, czteropiętrowym budynku na gdańskim Śródmieściu. Układ mieszkania daje szerokie możliwości aranżacyjne to dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 550 zł14 m² 110,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od września 2025 r. DO (końca) czerwca 2026 r. Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jednej z kilku dostępnych w naszym biurze mikrokawalerek, usytuowanych w obrębie przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na gdańskim Przymorzu. 2 niezależne mieszkania - jedna księga wieczysta, jeden zakup, podwójny zysk. Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij