dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

687 000 zł30 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament na sprzedaż | sol marina Gdańsk Widok na Marinę. Lokalizacja: gdańsk, sobieszewo, ul. Łąkowa 199 Budynek B7. Powierzchnia użytkowa: 30 m Piętro: 2 z 3 (winda) Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł40,50 m² 19 358,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kontakt: monika Lipska   Link do filmu z nieruchomości: Mieszkanie na osiedlu Pohulanka w bliskim sąsiedztwie Śródmieścia Gdańska skąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł114 m² 17 096,49 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 5- pokojowy z widokiem na morze, znajdujący się na ostatnim piętrze budynku. Nieruchomość znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska- letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł49,28 m² 36 120,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany apartament wchodzi w skład inwestycji pod nazwą Apartamenty Wyspa , usytuowany jest w nowo powstałym kompleksie kameralnych, nowoczesnych, niewysokich budynków, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł61,54 m² 10 545,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł32,80 m² 19 207,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż słoneczne studio o powierzchni 32,8 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na I piętrze w prestiżowej inwestycji Murapol Portovo apartamentach inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 000 zł37,48 m² 15 554,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zacznij zarabiać pasywnie dzięki nieruchomości którą można oddać w zarządzanie krótkoterminowe z przewidywaną stopą zwrotu 6% w skali roku. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone w Gdyni - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30,87 m² 6 478,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 1-pokojowe (z możliwością adaptacji dodatkowej sypialni) mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,87 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90,85 m² 20 803,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwustronny apartament W kamienicy Z 1958 roku W samym sercu gdańska Po remoncie generalnym w 2023 roku | W pełni umeblowany | Niedaleko długiego Pobrzeża Motławy ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł75 m² 15 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Premium 75 m | smart home | 2 miejsca | gotowe do wejścia mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ponad 75 m , zaprojektowane kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 100 zł61,48 m² 10 655,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na czerwiec 2026. W ofercie 4 pok. z balkonem 9m. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. W pobliżu Lidl, biedronka, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

207 993 zł23,37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowa inwestycja na Kaszubach! Porcelanowa Dolina - inwestycja premium położona na skraju Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu lasów, jezior i rzeki Pilicy. Idealna dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 700 zł35 m² 10 905,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rentowny apartament z możliwością obsługi najmu i wykończenia pod klucz. Szacowana roczna stopa zwrotu (roi) wynosi ok. 7%, co czyni inwestycję konkurencyjną względem tradycyjnych form.

Szczegóły ogłoszenia

668 150 zł58,10 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie na kameralnym osiedlu w sercu Gdańska Osowej! Idealne połączenie spokoju, zieleni i doskonałej komunikacji z całym Trójmiastem. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,16 m² 14 019,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przytulnego, dwupokojowego mieszkanie o powierzchni 39 m w spokojnej, zielonej dzielnicy Gdyni. Lokal idealnie łączy funkcjonalność z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie W inwestycji aura orłowo Apartament 55 m | Balkon | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

583 000 zł41,66 m² 13 994,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Marzysz o mieszkaniu, które nie wymaga remontu, ani wielomiesięcznego oczekiwania? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, w pełni urządzonego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

9 980 zł121,30 m² 82,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w zabytkowej kamienicy - Dolny Sopot, 400 m od plażydo wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 121 m2, położony na pierwszym piętrze kameralnej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,89 m2 położone w Gdańsku (dzielnica Łostowice). W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł61,19 m² 19 611,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie 61,19 m z balkonem i wyjątkowym widokiem na panoramę Gdańska. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Salon z aneksem kuchennym - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł55 m² 17 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska- aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca 2026r. Biuro wex Nieruchomości proponuje do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,03m2 położone na parterze w apartamentowcu "tarasy Sobieskiego" w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 045 zł26,50 m² 17 171,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w Śródmieściu, blisko wody i starówki lokalizacja, która dobrze się wynajmuje przez cały rok. Dlaczego warto: centrum i turystyka mocny najem krótkoterminowy małe metraże.

Szczegóły ogłoszenia

430 521 zł24,93 m² 17 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny, wykończony pod klucz apartament inwestycyjny, położony w spokojnej, zachodniej części Jastrzębiej Góry, zaledwie 600 metrów od morza, w otoczeniu zieleni i w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 546 000 zł49 m² 31 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament 49 m | Centrum Gdyni | 2 pokoje | 10 minut do plaży. Na sprzedaż komfortowy, zupełnie nowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni - przy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł30,70 m² 10 390,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,70m2 zlokalizowane na parterze z ogródkiem w Wejherowie na Osiedlu Franciszka Fenikowskiego. Opis nieruchomości: budynek 4-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł23,40 m² 6 623,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ekonomiczna kawalerka po remoncie idealna na start lub pod inwestycję! Człuchów, ul. Traugutta Cena 155.000 Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,4 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł46,33 m² 7 770,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: powierzchnia: 44,6 m , Mieszkanie na 11 piętrze z pięknym, niezakłóconym widokiem, dodatkowa piwnica, mieszkanie do gruntownego odświeżenia, doskonałe nasłonecznienie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 355 zł74,51 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim. Opis Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74,51 m2, położone na 3. piętrze, jest idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, - 3 minuty pieszo do parku Reagana, 10 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze handlowo usługowe - spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 900 zł48,84 m² 7 164,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lęborku - ul. Wrocławska Przestrzeń do życia, która oddycha spokojem W zielonej, spokojnej części Lęborka, zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 000 zł60,80 m² 7 138,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,80m2 z balkonem i przestronnym salonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 620 zł26,92 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł97,40 m² 8 716,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Położone w Ustce, znanym i popularnym nadmorskim kurorcie, kameralne osiedle stokor vip apartamenty znajduje się po zachodniej stronie miasta. Jest odsunięte od śródmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,39 m² 14 737,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z dumą prezentujemy unikatowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł41,10 m² 9 002,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ofruje przestronne mieszkanie 41,10 m2 plus piwniaca I balkon W pucku jedynie 700 m od zatoki puckiej, plaży, mariny, portu jachtowego, molo I parku Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł51,90 m² 7 263,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 51,90 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł36,10 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz spokoju, ale z szybkim dojazdem do miasta? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! Zapomnij o wysokich czynszach i poczuj swobodę w tym jednopokojowym, bezczynszowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł56,50 m² 12 387,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament we Władysławowie, osiedle Osada Cetniewo Zapraszam do zakupu wyjątkowego trzypokojowego apartamentu o powierzchni 56,5 m , położonego na pierwszym piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij