dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rodziewiczówny

Rumia,pomorskie

849 000 zł90 m² 9 390,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90,41 m , znajdujące się w centrum Rumi, w spokojnej i zielonej okolicy, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. To doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuracyjna

Jastrzębia Góra,pomorskie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Domu w Jastrzębiej Górze - Nowoczesny Bliźniak Blisko Morza Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania domu nad Bałtykiem? Ten nowoczesny bliźniak w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu do wynajęcia 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie znanego Dewelopera Allcon, w inwestycji Redłowska Kaskada, położone w bardzo dogodnej lokalizacji w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

680 000 zł58 m² 11 740,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57,92m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. Mieszkanie znajduję się w kamienicy z 1960r., z windą na 5-piętrze, W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

624 750 zł26 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ogłoszenie sprzedaży mieszkań - Inwestycja Bastion Lew, gdańsk Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Bastion Lew, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kowale,pomorskie

640 000 zł76 m² 8 458,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe osiedle | prywatny las | stan deweloperski | komórka lokatorska | miejsce postojowe | kowale | Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

413 722 zł29 m² 14 139,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują się apartamenty posiadające balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 550 000 zł61 m² 25 289,60 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z widokiem na Miasto w inwestycji Św. Piotra 6, gdynia. Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 930,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 35,82 m z balkonem - 23% vat! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferujemy 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 223 947 zł48 m² 25 419,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament Gdańsk Oliwa! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie Na sprzedaż 2- pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

940 000 zł49 m² 19 129 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doki living - mieszkanie W stanie deweloperskim Z widokiem Serce Gdańska | W nowoczesnej przestrzeni miejskiej Doki | Widok na industrialną część stoczni | ***** opis inwestycji: doki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomości położona w nowej inwestycji Zielona Laguna znajdującej się na Wielkim Kacu - prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

1 750 zł18 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - gdynia, ul. Komandorska lokal: do wynajęcia nowoczesne studio o powierzchni 18 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul. Komandorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cechowa

Gdynia,pomorskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę od zaraz. Jeden pokój kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie umeblowane wyposażone w lodówkę, pralkę, tv sat. internet .Budynek wolno stojący 1 piętro, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z pięknym widokiem na park krajobrazowy o pow. 50 m2, położone na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku na osiedlu Leśna Polana zrealizowanym przez dewelopera "górski".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowe i zadbane 3-pokojowe mieszkanie z zaaranżowanym i przestronnym ogródkiem w Gdańsku. Lawendowe Wzgórza to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

484 000 zł40 m² 11 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł44 m² 13 096,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz komfortowego mieszkania w rozwijającej się dzielnicy Gdańska? To idealna propozycja dla Ciebie! W pełni wyposażone, jasne i funkcjonalne doskonałe dla rodziny lub jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 582 786 zł80 m² 19 701,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras Gotowe do odbioru kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

849 000 zł53 m² 15 988,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z ogródkiem w Sopocie! Atuty oferty - lokalizacja, blisko do plaży - piwnica, ogródek, miejsce postojowe na posesji - tylko 4 lokale w klatce - pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

680 446 zł62 m² 10 925,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 8,41 m2 - Nowa Dąbrowa, gdynia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w inwestycji, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

755 000 zł66 m² 11 370,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończone "pod klucz" mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,4m , położone na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

3 216 303 zł153 m² 20 970,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Penthouse Z tarasem I widokiem na zatokę W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum | Wspaniałe widoki *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

699 000 zł38 m² 18 346,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz second home blisko morza W gdyni? A może swojej inwestycji W centrum gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - mieszkanie po kapitalnym remoncie, - spacer nad morze zajmuje raptem 14 minut!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie na zamkniętym Osiedlu królewskim/rumia Janowo w nowej koronie. Sprzedaję bezpośrednio. Cena do negocjacji. Blok z 2017 roku, mieszkanie 3 pokojowe 59,57m2, na ostatnim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

3 460 000 zł86 m² 40 115,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu prawdziwą Perełkę w inwestycji Neptun Park. Apartament w pierwszej linii od morza o powierzchni 86m zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł54 m² 10 594,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo duże mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w budynku mieszkalnym położonym przy ulicy Złotej 21 w Gdańsku wybudowanym w 2017 roku. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

1 260 148 zł74 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Słupsk,pomorskie

470 000 zł134 m² 3 494,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Miejscowość: słupsk Lokalizacja: ul. Zielona Forma własności: własność Piętro: 0 Powierzchnia: 94 m2 Liczba pokoju: 4 Balkon: ogród Ogrzewanie: własne gazowe Typ budynku: budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jelitkowski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł54 m² 21 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe Mieszkanie 2-Pokojowe w Gdańsku - Jelitkowski Dwór Atuty oferty: *10 minut spacerem do plaży i molo w Brzeźnie *południowa ekspozycja mieszkanie jasne i nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Atrakcyjne, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze Przedmiotem oferty jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w IV piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewniana

Słupsk,pomorskie

460 000 zł64 m² 7 212 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Słupsk ul. Drewniana, blisko Parku Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,78m, zlokalizowane na III piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Drewnianej w Słupsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

617 171 zł60 m² 10 286,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji (bez prowizji i pcc) Szybki dojazd do Gdańska - 15 min autem Nowoczesna architektura, niska zabudowa, plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł39 m² 12 927,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja lub własne miejsce do życia? Trafiłeś na idealną ofertę! Atuty: - bliskość do Sopotu ciesz się urokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament W orłowie Nowy budynek | Wysoki standard | Przestronny taras | Świetna lokalizacja | Doskonała komunikacja | Miejsce parkingowe | Bliskość terenów rekreacyjnych | Bogata oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czyżewskiego

Sopot,pomorskie

2 000 000 zł118 m² 16 949,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1905

Inwestycyjne mieszkanie w Sopocie Dolnym o powierzchni 107,65m2 przy monte cassino w bocznej, zacisznej uliczce. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanej kamienicy z 1905r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

995 000 zł67 m² 14 884,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie z tarasem na granicy Oliwy i Przymorza mieszkanie o powierzchni całkowitej 66,85 m , położone na 1. piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

963 500 zł41 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

| kawalerka | osobna kuchnia | po remoncie | nowa instalacja elektryczna | piwnica | chłopska | Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Gdynia,pomorskie

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdynia Oksywie - tanie w utrzymaniu 35m2. Czynsz 320zł miesięcznie. Budynek z 1930 roku. tel. Ogrzewanie gazowe piecem energooszczędnym. Rachunki w sezonie grzewczym 200 zł za miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Gdynia,pomorskie

475 000 zł35 m² 13 418,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Witomino, ul. Uczniowska Szukasz mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij