dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

4 100 zł75 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całoroczny wynajem, duże 3 pokojowe mieszkanie, gdynia Śródmieście Przedwojenna kamienica z windą Lokalizacja Spokojna część Śródmieścia Gdyni, zabudowanego głównie przez przedwojenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

585 000 zł32 m² 18 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie - Mały Kack, gdynia | blisko pkm i lasu Na sprzedaż świeżo oddane, nowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

490 000 zł56 m² 8 715,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

549 000 zł48 m² 11 397,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni ulica Komandorska Jest to oferta prywatna, bezpośrednio od właściciela. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł44 m² 12 083,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz komfortowego, przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty nieruchomości: - słoneczna ekspozycja południowa co powoduje, że mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Gdynia,pomorskie

359 000 zł36 m² 9 944,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka z możliwością przekształcenia w dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,10m , zlokalizowana na drugim piętrze kameralnego i zadbanego bloku w Gdyni Oksywiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kempingowa

Gdańsk,pomorskie

493 000 zł36 m² 13 797,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 35,73 m z balkonem - 23% vat! promocja, od ceny Z ogłoszenia możliwy rabat %! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 985,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 35,68 m z ogródkiem około 15 m2 - 23% vat! promocja, od ceny Z ogłoszenia dodatkowy rabat %! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jastrzębia Góra,pomorskie

444 744 zł35 m² 12 663,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, naturę i bliskość morza! Gotowy do odbioru, dwupokojowy apartament z prywatnym ogródkiem, o powierzchni 35,12 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł37 m² 11 725,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,10 m2 z balkonem 4,5 m2. - zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

383 500 zł31 m² 12 557,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w sercu nadmorskiego raju! możliwy bardzo duży rabat od kwoty Z ogłoszenia! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

357 500 zł28 m² 12 809 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z możliwością aranżacji na 2 osobne pokoje o powierzchni 27,91 m . OD ceny Z ogłoszenia możliwy spory rabat! Szukasz nieruchomości z wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowa

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł54 m² 12 033,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

a sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Oliwa, ul. Bobrowa 7 Powierzchnia: 53,6 m + piwnica 2,1 m 1. piętro w 10-piętrowym budynku z windą (rok budowy: 1973) Ogrzewanie i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

425 000 zł50 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w budynku ośmiopiętrowym w Gdyni Pogórzu przy ulicy Romanowskiego. Lokalizacja Pogórze to północna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla osób pracujących w biznesowej części Gdańska. Atuty: wysoki standard, 2 sypialnie, osiedle strzeżone, bliskość obc i Alchemii. Lokalizacja: jedna z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szyprów

Jastarnia,pomorskie

870 000 zł50 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dla kogo: apartament, który po przystosowaniu pod własne potrzeby może stanowić idealne, nadmorskie, mieszkanie wakacyjne. Nieruchomość idealna dla osób aktywnie korzystających z oferty sportów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

299 097 zł33 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy lokalu nr iv_4_1. Zakup bespośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! Udogodnienia: idealne miejsce dla osób aktywnych, którzy cenią komfort i chcą być blisko z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

1 449 000 zł98 m² 14 857 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywny Apartament 3-Pokojowy z Prywatną Strefą spa, dwoma Miejscami Postojowymi i Poddaszem - Willa Park, gdynia-Dąbrowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

650 000 zł63 m² 10 301,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością natury ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferowane mieszkanie jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podhalańska

Gdańsk,pomorskie

1 549 000 zł85 m² 18 223,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Unikatowa oferta! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane na parterze w domu dwulokalowym, położonym w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Oliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

369 000 zł48 m² 7 752,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Twój spokojny azyl w wygodnej lokalizacji - do własnej aranżacji! atuty - do własnej aranżacji, - budynek po całkowitej renowacji, - przemyślany układ pomieszczeń, - instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł49 m² 12 538 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, w nowym budownictwie z bezpośrednim dojazdem komunikacją miejską do dzielnicy Wrzeszcz, bądź centrum Gdańska? To mieszkanie Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł84 m² 21 544,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem na osiedlu "angielska Grobla" - prestiżowa lokalizacja w sercu Gdańska Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Bytów,pomorskie

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Zwycięstwa. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju. Koszt wynajmu to: czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł51 m² 20 628,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży naszego prywatnego mieszkania o powierzchni 50,9 m2 wraz z niespełna 30 m2 tarasem, znajdującego się na prestiżowym osiedlu Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł86 m² 15 175,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament w historycznej kamienicy | Wrzeszcz Górny | 85,6 m | 3 pokoje | 2 łazienki Prezentowana nieruchomość to połączenie klasycznej architektury przedwojennej kamienicy z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w zadbanej i wyremontowanej kamienicy w Gdyni, przy ul. Morskiej. Blok oznaczony jest ulicą Morską 99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowa

Gdynia,pomorskie

879 000 zł79 m² 11 133,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem oferty jest 1/2 udziału w nieruchomości. Nieruchomość składa się z dwóch samodzielnych mieszkań (każde posiada oddzielną księgę wieczystą). Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

686 105 zł57 m² 12 020,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk, ul. Kiedrowskiego | Inwestycja Linea - Allcon Cena: 686 105 pln Powierzchnia: 57,08 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 5 Termin oddania: IV kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

685 000 zł53 m² 12 851,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w Gdańsku, na ulicy Przytulnej na osiedlu Wiszące Ogrody. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiosłowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł46 m² 19 633,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu nr C1. Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji! lokale na 8% vat! Lokalizacja - wschodnia część Wyspy Sobieszewskiej, to idealna lokalizacja dla pasjonatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł45 m² 13 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie pod klucz, w doskonałej lokalizacji, na gdańskim Przymorzu! mieszkanie: mieszkanie 45m2, dwa pokoje z osobną kuchnią, mieszkanie znajduje się w niskim 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

575 000 zł43 m² 13 279,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie - 2 pokoje, blisko skm, wysoki standard. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w nowoczesnej inwestycji, na osiedlu janowo park II, w Rumi, w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł63 m² 22 906,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3-pokojowy w Centrum Gdańska przy ulicy Szafarnia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,3 m2. Możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej + 100 000zł Okolica: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł81 m² 16 001,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na gdańskiej Morenie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

345 000 €70 m² 4 928,57 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

539 000 zł43 m² 12 611,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w II piętrowym budynku wyposażonym w windę na osiedlu Beauforta wybudowanym przez eurostyl w 2021 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majkowskiego

Gdynia,pomorskie

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępność do końca czerwca! Do wynajęcia 3-pok. apartament o powierzchni 50m2 z dwoma tarasami. Apartament znajduje się na 1-piętrze w budynku położonym na wzgórzu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Gdynia,pomorskie

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. W lokalu wymieniono wszystkie instalacje. Położono nowe tynki, podłogi. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

1 756 000 zł70 m² 25 146,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się na Ul. Angielska Grobla. Mieszkanie o łącznej powierzchni 69,83 mkw zostało zaaranżowane jako dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Brama

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł102 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie, po generalnym remoncie w kamienicy w centrum Gdańska. Mieszkanie ma wymienione wszystkie instalacje: hydraulika, C.O., elektryka, gaz oraz nowe okna PCV, nowy piec.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij