dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 692 ogłoszenia

1 399 000 zł88,43 m² 15 820,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na pograniczu dwóch dzielnic Oliwy i Przymorza, w otoczeniu zieleni i spokoju, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł60 m² 21 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na gdańskim Przymorzu. 2 niezależne mieszkania - jedna księga wieczysta, jeden zakup, podwójny zysk. Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 607 700 zł66,40 m² 24 212,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Balkon | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł90,73 m² 5 069,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,25 m , położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej, na spokojnym osiedlu z niską zabudową. Kameralna inwestycja tylko jeden sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 353 zł36,90 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie Z ogródkiem gdańsk południe! Nowa inwestycja powstająca w cichej i spokojnej a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części Gdańska. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł33,43 m² 18 516,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: * 2 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej; * 7 minut autem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; * 7 minut autem do Politechniki Gdańskiej; * Mieszkanie gotowe do wprowadzenia; *.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł55,40 m² 3 610,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i działką Chynowie ul. Słoneczna Cena: 200 000 zł Lokalizacja: chynowie ul. Słoneczna spokojna, zielona okolica, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,35 m² 26 601,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy loft w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56,35m2. Apartament znajduję się na ostatnim piętrze w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 900 zł105 m² 18 951,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokojowe mieszkanie pod inwestycję w świetnej lokalizacji informacje ogólne: lokalizacja: gdańsk, ul. Św. Barbary Powierzchnia: 80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 000 zł42 m² 15 047,62 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: ekspozycja południowo-zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,06 m² 8 570,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie Z 2 pokojami I osboną dużą kuchnią do odświeżenia nieruchomość: wysokie mieszkanie 290 cm o powierzchni 64 m2 położone jest na 2 piętrze. Składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,80 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe mieszkanie w kameralnym budynku na ul. Krakowskiej w Rumi. Salon z aneksem kuchennym. Sypialnia. Bardzo duży narożny balkon. Wyjście na balkon z obu pokoi. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne w ofercie wynajmu długoterminowego [12 m-cy +]. Wolne od zaraz. Propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł70,50 m² 8 070,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż jasne, ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,5 m , położone na 1. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku na Osiedlu Sarnia Dolina przy ul. Jaśminowej.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł74 m² 8 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń I umów się na spotkanie zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji najniższa cena za metr W gdańsku - poniżej 9.000! ODBIÓR JUŻ WE WRZEŚNIU! OFERUJEMY SKUTECZNĄ POMOC.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł68 m² 10 661,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonałe miejsce do zamieszkania pod każdym względem. Niewielka odległość do Bulwaru Nadmorskiego, plaży, polanki Redłowskiej , kortów tenisowych oraz lasów czyni tę propozycję bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Jeśli zależy Ci na wygodzie życia w centrum miasta i mieszkaniu, które nie wymaga dodatkowych inwestycji ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie przy ul. Odrodzenia w Dzierzgoniu to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł45,50 m² 13 516,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem - zobacz na yt INWESTYCJA Apartamenty FILMARE, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł140 m² 7 492,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty mieszkania: -dwustronna ekspozycja wschodnio-zachodnia -budynek z 2002 roku -ogólnodostępne miejsca parkingowe -piwnica o pow. 5,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,54 m² 10 880,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe położone w Rumi w zadbanym budynku i na terenie ogrodzonym. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł37,90 m² 11 952,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie jasne i funkcjonalne o powierzchni 37,90 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania oraz jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 000 zł46,39 m² 9 980,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta w Rumi to jedna z najciekawszych propozycji na rynku tylko 9 980 zł/m za przestronne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46,60 m² 5 686,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Człuchowie, na osiedlu gen.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 472 zł58,27 m² 13 067,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze, na osiedlu przy al. Adamowicza w gdańskiej dzielnicy Piecki Migowo. - 3 pokoje o pow. 58,27.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł56 m² 11 232,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o dostępność! bez pcc I 0% Prowizji I Wiele inwestycji I Znajdź Idealne Mieszkanie! mieszkanie przy potoku I zieleni | gdańsk | idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł35,04 m² 42 808,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tczew - Nowoczesne mieszkanie 45 m | 2 sypialnie | Klimatyzacja | Niski czynsz nowa niższa cena - 419yś zł Na sprzedaż eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł44 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doki living to nowoczesna odsłona Śródmieścia Gdańska. Młode Miasto charakterystycznie wpisuje się w historyczny, postoczniowy klimat miejsca. Nowoczesne, postindustrialne bryły budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 500 zł32,56 m² 12 300,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla tych, którzy cenią naturę I spokój! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,59 m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 300 zł59,84 m² 11 218,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,84m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł31,43 m² 28 157,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,20 m² 12 642,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w historycznej części Gdańska, przy ul. Mariana Seredyńskiego. Strefa dzienna:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 799 zł42,35 m² 18 885,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 Pokoje z Garderobą i Balkonem | Zachodnia ekspozycja | Smart Home | u Bram Śródmieścia Szukasz idealnego mieszkania na start, dla pary lub jako pewnej inwestycji pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48,81 m² 12 190,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są miejsca nad morzem, gdzie sezon trwa tylko latem. I są takie, do których chce się ciągle wracać. Cetniewo należy właśnie do tej drugiej kategorii. To bardziej kameralna, spokojniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł105 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament o powierzchni 105 m2 znajdujący się na VII piętrze w prestiżowym budynku, położony na osiedlu Trzy Żagle w Gdańsku, z widokiem na zieleń, 10 min od plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,98 m² 14 982,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2, znajdujące się w południowej części Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł58,48 m² 26 504,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament premium | brabank | gdańsk śródmieście Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Trójmiasta - Brabank, zlokalizowany nad samą Motławą,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,12 m² 12 564,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ustawne mieszkanie dwupokojowe ulica aksamitna W śródmieściu Mieszkanie o powierzchni 54,12 m2 zlokalizowane na 1 piętrze 2-piętrowej kamienicy. Kamienica znajduje się w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł81,38 m² 9 572,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokojowe mieszkanie z balkonem. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza cena W tej części gdańska- tylko 9 572,38 zł/m2 ____ lokalizacja.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij