dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

Rynek pierwotny

423 000 zł36 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (35,60 m ) położone na 1. piętrze na nowoczesnym osiedlu. | możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem! układ.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł36 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 500M od plaży baltic park lipowa Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: lokal niemieszkalny w budynku zakwaterowania turystycznego /możliwość amortyzacji/. - lokalizacja: stegna.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32,56 m² 26 074,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament W sercu historii - chlebova apartamenty Klimatyzacja w każdym pokoju | Wysoki standard wykończenia | Balkon typu loggia | Prywatne miejsce parkingowe w hali garażowej |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł95 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie! Prezentuję Państwu dwupoziomowy apartament w centrum Kartuz - idealny dla rodziny lub inwestora! Centrum Kartuzy Cena 1 300 000 zł | 13 684,21 m2 Ponad 95 m | 5 pokoi | 2.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37,60 m² 11 303,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,6 m , idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest ustawne, ciche i posiada oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,45 m² 23 735,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: * Wysoki standard wykończenia; * W pełni wyposażone; * 5 minut spacerem do Starego Miasta; * Dobrze skomunikowana lokalizacja; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; *.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł65,60 m² 12 118,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Atuty: mieszkanie gotowe do wprowadzenia się Komfortowy dojazd do Gdyni oraz Sopotu Tereny spacerowe wokół osiedla Plac zabaw dla dzieci Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39,78 m² 8 044,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 39,78 m2 w centrum Lęborka. Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 740 000 zł122,71 m² 30 478,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferujemy na sprzedaż unikatowy, kolekcjonerski apartament położony w zabytkowej, ponad stuletniej kamienicy, na jednej z najpiękniejszych sopockich ulic. Atuty: wyjątkowy styl sopockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 744 zł85,14 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe, jasne mieszkanie w sercu Przymorza - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Funkcjonalny układ, świetna lokalizacja i zielone otoczenie sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł77,95 m² 5 901,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta W naszym biurze Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, dla siebie lub swojej rodziny, ze słonecznym ogrodem, z dala od ruchliwej ulicy, a zarazem blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

1 204 000 zł42,86 m² 28 091,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

homfi prezentuje w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 11, z widokiem na elegancką zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł89,81 m² 18 583,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa inwestycja dewelopera Allcon usytuowana na osiedlu stylowych i kameralnych budynków przy ulicy Sołeckiej w cichej i spokojnej okolicy. Jest to świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł59 m² 25 406,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

* ścisłe centrum! * tuż przy Marinie! * niesamowity Widok na Motławę * spa z basenem * bardzo przestronne wnętrze! * słoneczne * miejsce w hali Na sprzedaż apartament w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł66,40 m² 8 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze w Gdyni (obłuże). Lokal o powierzchni 66,4 m z piwnicą, dwustronny i ustawny. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł35,23 m² 19 301,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do obejrzenia oraz zakupu lokalu w znanym kurorcie nadmorskim - Krynicy Morskiej przy ul. Orzechowej. Położony w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 043 636 zł35,79 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona w 2024 roku idealny produkt pod inwestycje lub second.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga ostatnie 17 piętro Z pięknym widokiem mieszkanie Z widokiem na zatokę cena transakcyjna to 792.000 ZŁ Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł38 m² 13 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę - Puck | Balkon | Zachodnia ekspozycja Na sprzedaż oferujemy nowocześnie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę Pucką,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 464 zł51,28 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 957 zł112,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł61,54 m² 9 246,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67 m² 13 432,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 67 m na 1 piętrze, z windą oraz balkonem, to idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu i wygody. Kluczowe cechy:- 67 m , 3 pokoje - Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19 m² 20 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne Przymorze vat 23% do odliczenia Brak pcc, 0% prowizji Opis nieruchomości Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Na wynajem długoterminowy 2 niezależne pokoje i oddzielna kuchnia | Gdańsk, ul. Kartuska | 4 przystanki do centrum! Świetna komunikacja przystanek tramwajowy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł46 m² 21 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy, funkcjonalny i wygodny, 3 pokojowy apartament obecnie funkcjonujący jako mieszkanie na wynajem. Lokal mierzy łącznie 46 m2. Składa się z: - 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34,25 m² 14 569,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Gdańsk Osowa przytulne 2-pokojowe mieszkanie Zapraszamy do składania ofert zakupu wyjątkowo funkcjonalnej nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. 34,25 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł52,30 m² 14 340,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: * 7 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej; * 10 minut autem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; * 7 minut autem do Politechniki Gdańskiej; * praktyczny rozkład mieszkania; * Szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,89 m² 7 165,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Polecam Państwu zakup mieszkania w Tczewie przy ulicy Saperskiej 11. To mieszkanie jest jednym z najtańszych mieszkań w Tczewie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na okazanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 839 zł40,52 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 40,52 m2 - Reda Zamieszkaj w Osiedlu w Redzie na granicy z Rumią - kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o komforcie, funkcjonalności i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł26 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , położona na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 719 zł42,63 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 000 zł73,82 m² 16 784,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł57 m² 11 929,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przedstawiamy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m2, położone w nowoczesnym budynku z windą w Rumi na ul. Jęczmiennej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować, państwu piękne 2 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu utworzonym przez dewelopera Gamma w 2020 roku. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł75 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, bardzo przytulny apartament o powierzchni ok. 75m2 usytuowany na III piętrze kameralnego apartamentowca położonego na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,95 m² 10 722,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prężnie rozwijającej się i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Jasień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł54 m² 40 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

W świetnej lokalizacji w Dolnym Sopocie, blisko plaży i słynnego sopockiego molo warunki do spędzania czasu są doskonałe. Tuż pod oknami eleganckiego Apartamentowca z 1999 roku Domu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 724 zł62,62 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia -.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł85 m² 75,29 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sea Towers, to prestiżowa lokalizacja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Miejsce, w którym czuć morski klimat Gdyni pełną piersią. W bezpośrednim sąsiedztwie Skwer Kościuszki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.