dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł34 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Marzysz o przytulnym mieszkaniu z dużym tarasem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Dla kogo? Singiel lub para szukający komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy Student -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie z dużymi możliwościami w znakomitej lokalizacji! Nieruchomość o powierzchni prawie 62m2. Gdańsk Wrzeszcz Dolny, ul. Hallera 155. Mieszkanie do remontu generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! | 3 pokoje | balkon | blisko skm | piwnica | rumia janowo | Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni prawie 60 m2, położone na czwartym piętrze w bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł66 m² 11 581,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Orunia Górna. Atuty Nieruchomości: świetna lokalizacja doskonałe połączenia komunikacyjne: autobusy, tramwaje we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie I 2 pokoje na powierzchni 40 m2 I Miejsce w hali garażowej I Komórka I Winda I Wysoki standard mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonecznikowa

Gdynia,pomorskie

2 200 zł51 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie do wynajęcia - Gdynia Dąbrowa, ul. Słonecznikowej Oferujemy do wynajęcia przestronne, wygodne mieszkanie położone na wysokim parterze w spokojnej i zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Władysławowo,pomorskie

1 095 000 zł67 m² 16 441,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, niemal w centrum miasta, lecz jednocześnie w spokojnej, zacisznej okolicy z sąsiadującymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

520 590 zł40 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest całkiem nowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,02 m , idealne dla osób poszukujących gotowej do zamieszkania nieruchomości w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

1 447 950 zł56 m² 26 061 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 800 000 zł45 m² 40 178,60 zł/m²

 

Piętro:12/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament W najbardziej rozoznawalnym apartamentowcu W polsce! Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą naszego biura. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Mam do wynajęcia piękną, wyremontowaną kawalerkę w dzielnicy Gdynia Chylonia. Tuż przy ul. Morskiej, bardzo blisko obwodnicy, tesco, obi. 12min do skm Metraż ok 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grudziądzkiej w Gdańsku. Mieszkanie mieści się na siódmym (ostatnim) piętrze. Dostępne od marca! Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Sea Salt na gdańskiej Zaspie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

329 999 zł49 m² 6 734,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Spełnij swoje marzenie o doskonały mieszkaniu w centrum Luzina ul. Robakowska + komórka lokatorska i poddasze + miejsce postojowe gratis Kupując to mieszkanie nie zapłacisz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Przestronna kawalerka z balkonem o powierzchni 36m2 znajdująca się na parterze bloku czteropiętrowego w skład której wchodzi salon z aneksem kuchennym, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł92 m² 17 876,50 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny i przestronny apartament o powierzchni 92,3 m2 usytuowany na 16 piętrze w 17 kondygnacyjnym budynku na osiedlu Trzy Żagle w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Rumia,pomorskie

2 300 zł61 m² 37,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** od 01.03.2025 *** Komfortowe i przestronne 2-pok.mieszkanie z klimatyzacyjną w Rumi. Mieszkanie znajduje się w bardzo zadbanym budynku z 2012 roku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wyjątkowa oferta. Idealnie rozplanowane, kompaktowe mieszkanie. Trzy pokoje. Dwie niezależne sypialnie w kwadracie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł23 m² 17 944,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na Żabiance z lokatorami do przejęcia Atuty nieruchomości: - blisko morza - świetna lokata kapitału, mieszkanie z najemcami do przejęcia - niskiej opłaty - pełna baza handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

1 390 000 zł70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam Państwu elegancki, nowoczesny, a zarazem wykończony ze smakiem czteropokojowy apartament mieszczący się zaledwie 350 m od sopockiej plaży. Apartament w loftowym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości ; - wynajem długoterminowy - mieszkanie w pełni wyposażone, po remoncie - świetna lokalizacja - dużo miejsc parkingowych ogólnodostępnych lokalizacja Na wynajem mieszkanie 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

4 000 zł69 m² 58,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe wykończone w wysokim standardzie z tarasem przy ścianie lasu 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Chwarznie na os. Polanki o pow.68,7m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewniki

Gdańsk,pomorskie

777 000 zł42 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania Gdańsk, ul. Łagiewniki Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Gdańsku! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone w urokliwej dzielnicy Gdańska. To doskonale doświetlone wnętrze zapewnia przyjemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł48 m² 12 602,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku wielorodzinnym w dzielnicy Gdańsk Jasień. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nagórskiego

Gdańsk,pomorskie

655 000 zł49 m² 13 394,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem! zaspa Powierzchnia mieszkanie to 48,9 m2. Na lokal składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc i przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

482 000 zł58 m² 8 301,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jedno z ostatnich - 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze położone blisko kompleksu handlowego. Idealne dla rodzin z dziećmi. Miejsce dla osób aktywnych, którzy cenią komfort i chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

889 950 zł52 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowy apartament - Gdańsk Zaspa, inwestycja Awiator Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Awiator na gdańskiej Zaspie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Władysławowo,pomorskie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Inwestycyjny całoroczny 3 pokojowy. Atrakcyjne miejsce do wypoczynku i rekreacji oraz zamieszkania. Rok 2024r. Zdjęcia jeszcze poglądowe ponieważ sesja zdjęciowa jest zamówiona po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł67 m² 14 695 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 67,37m zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica, położone na 5 ostatnim piętrze w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

578 116 zł31 m² 18 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Lokale inwestycyjne z możliwością odliczenia 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

366 000 zł27 m² 13 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż apartament o powierzchni 26,85 m w nowoczesnym kompleksie, zlokalizowanym na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. *podana cena jest ceną netto Opis apartamentu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł48 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 48m , położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam do zaoferowania mieszkanie o łącznym metrażu 46,8 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Mniejszy, idealnie nadaje się na pokój dla dziecka lub sypialnię, większy posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł66 m² 10 552,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej i najbardziej pożądanej dzielnicy - Gdańsk Wrzeszcz w klimatycznej kamienicy z lat 50-tych. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

594 000 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie klimatyczne, wysokie( prawie 3 m) , 2 pokojowe o powierzchni 54 m2 mieszczące się na 4 piętrze z 4 w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł37 m² 14 986,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: - plaża Jelitkowo - 500m do Parku Reagana - popularna, pożądana lokalizacja - atrakcyjna, świetnie skomunikowana okolica - idealne inwestycyjnie Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pucka

Reda,pomorskie

649 000 zł86 m² 7 581,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż : Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Redzie przy ul. Puckiej. Spełnij swoje marzenie o doskonałym mieszkaniu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

689 000 zł43 m² 15 846,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą z 2013 roku, położonym w doskonale zlokalizowanej dzielnicy Gdynia - Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł69 m² 11 294,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż blisko 70 (69,06)-metrowe, urokliwe 3-pokojowe mieszkanie, na drugim piętrze bloku z 1955 roku posadowionej przy cichej i spokojnej ulicy Starego Miasta Gdańska - ulicy Zamkowej.