dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mściwoja

Gdynia,pomorskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem do 30.06.2025r. 2-pok.mieszkanie o pow.37m2 po generalnym remoncie w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w dobrze utrzymanym budynku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł32 m² 15 993,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnej kawalerki dla siebie lub pod wynajem, idealnie trafiłeś! atuty: - 10 minut spacerem do Parku Reagana - idealne na wynajem - położenie w rozwiniętej pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta sprzedaży mieszkania w samym sercu Gdyni Śródmieście, ul. Władysława IV Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Sopot,pomorskie

2 050 000 zł87 m² 23 563,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne mieszkanie w sercu Sopotu Twoja wymarzona inwestycja! Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą mieszkania w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

381 000 zł32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się w wyjątkowej inwestycji w otoczeniu zieleni i spokoju, blisko pkm. Zakończenie budowy zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , na pierwszym piętrze. Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe, okna na 3 strony świata. Czyste, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

943 920 zł68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Letnica Letnica to najmniejsza dzielnica Gdańska, która bardzo dynamicznie się rozwija od momentu, gdy władze miasta zdecydowały o budowie stadionu piłkarskiego na Euro 2012. Uwaz any za jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł46 m² 12 007,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania z pełnym wyposażeniem w Gdańskiej dzielnicy Łostowice? Niniejsza oferta może Cię zaciekawić! dostępne od zaraz! ul. Niepołomickiej 21b atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

289 999 zł33 m² 8 787,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż kawalerka na Karwinach. Duża loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. Winda. Blok tuż przy ścianie lasu. Możliwość zakupu przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia. Lokal składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

589 225 zł67 m² 8 822,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie miejsce, gdzie natura spotyka komfort, a każda chwila nad morzem staje się niezapomniana. Apartament A3 w Baltic Nova to coś więcej niż tylko przestrzeń - to Twój osobisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

549 000 zł60 m² 9 119,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią! Możliwość zakupu dla osób spoza ue! atuty: 15 min do plaży. Balkon od zachodu. Bliskość komunikacji miejskiej. Lokal idealny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł72 m² 10 433 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania w lokalizacji, którą docenią miłośnicy natury, przyjaznej infrastruktury, a jednocześnie chcący mieć dobrą komunikację z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

409 000 zł32 m² 12 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Największe atuty: pięknie wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

498 000 zł47 m² 10 686,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! | 3 pokoje | blisko skm | spokojna okolica | dobrze skomunikowane | balkon | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

1 255 650 zł76 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję wyjątkowe, słoneczne dwupoziomowe mieszkanie znajdujący się w Gdańsku w Centrum dzielnicy Osowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

389 999 zł36 m² 10 915,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja, od ceny Z ogłoszenia dodatkowy rabat 12%! Inwestycja w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 35,73 m z balkonem - 23% vat! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43,5m2 położone na III piętrze zadbanego budynku z lat 50-tych. Położenie nieruchomości idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 582 786 zł80 m² 19 701,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Apartament W cenionej lokalizacji - - zadzwoń I zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł36 m² 23 349,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwupokojowy w nowoczesnej inwestycji Dwie Motławy to idealne miejsce dla osób, które relaksują się w otoczeniu innowacyjności, widoku natury oraz klasyki architektonicznej Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

879 000 zł50 m² 17 580 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko W miocasa, nowa oferta Nowość w miocasa! Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalne mieszkanie przy ul. Partyzantów - położone w samym centrum miasta, lecz jednocześnie w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko u nas. 0% prowizji dla kupującego! Zapraszam do wirtualnego spaceru po mieszkaniu : Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

2 050 071 zł185 m² 11 091,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie życie w miejscu, gdzie luksus spotyka się z harmonią natury, a nowoczesność przeplata się z kameralnym klimatem. Linea to ekskluzywne osiedle domów szeregowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

439 000 zł38 m² 11 477,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie świetne pod inwestycje blisko Uniwersytetu Morskiego Atuty nieruchomości: - doskonała dla inwestor pod wynajem - bardzo dobra komunikacja - pełna baza handlowo-usługowa, - w okolicy lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

406 580 zł35 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w stanie deweloperskim, znajdujące się w wyjątkowej inwestycji w otoczeniu zieleni i spokoju. Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

564 425 zł70 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bonus do końca miesiąca - odbierz bon o wartości 10.000 zł! Możliwość zakupienia Garażu. Gotowe do odbioru. **luksus, komfort i Nowoczesność w Rumii** Odkryj wyjątkową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Kawalerki, zlokalizowanego w Gdyni, redłowo (płyta Redłowska). 6 piętro, ok. 26 m2. Mieszkanie umeblowane, po generalnym remoncie. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

479 419 zł40 m² 12 051,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 39,78 m , zlokalizowaną na parterze inwestycji przy ul. Rdestowej w Gdyni. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

687 000 zł65 m² 10 569,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Wygoda, wysoki standard i funkcjonalność. Te słowa idealnie opisują to komfortowe, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie, które znajduje się w doskonałej lokalizacji Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia przy ul. Śląskiej o powierzchni 50m2. Nieruchomość jest gustownie wykończona ze starannie dobranymi elementami Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m2 I Budynek z 1997 roku, zlokalizowany przy ul. Dywizji Wołyńskiej I 2 pokoje, II Piętro I Balkon, miejsce parkingowe ogólnodostępne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agencja westate oferuje Państwu wynajem przytulnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie na terenie Gdyni, dzielnica Fikakowo. Aktualny rozkład oferuje trzy pokoje pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

354 000 zł44 m² 8 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji. Dwupokojowe, z oddzielną kuchnią oraz balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 767 278 zł77 m² 22 838,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Premium - Apartament 4-pokojowy w sercu Oliwy - Zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łotewska

Słupsk,pomorskie

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu przy ul. Łotewskiej w Słupsku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł40 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

To mieszkanie w osiedlu Pastelowym w Gdańsku jest idealną propozycją dla osób szukających spokoju, komfortu oraz bliskości natury, a jednocześnie łatwego dostępu do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

1 179 000 zł90 m² 13 030,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni ponad 90 metrów kwadratowych, zlokalizowanego w dolnych częściach Jaśkowej Doliny. Mieszkanie czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rumia,pomorskie

1 950 zł35 m² 56,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia z akceptacją zwierząt Duża kawalerka ul Asnyka w Rumi. Powierzchnia 34,73m2, parter w budynku z 2000 roku kameralnie, tylko 4 mieszkania na klatce schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł42 m² 13 229 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskich Łostowicach przy ul. Niepołomickiej! Nowa, bardzo dynamicznie rozwijająca się część miasta leży w sąsiedztwie naturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

564 425 zł70 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu lokale mieszkalne w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł43 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję komfortowo wyposażone i niedawno wykończone mieszkanie położone przy ulicy Niepołomickiej w Gdańsku w dzielnicy Łostowice. Najważniejsze informacje: lokalizacja:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij