dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

415 539 zł25 m² 16 405 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie o powierzchni 25,3 m w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Młode Miasto, gdańsk. Cena: 415 538,65 zł (z możliwością odliczenia vat 23%). Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

506 000 zł46 m² 10 945,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w Gdyni w dzielnicy Pogórze! Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 46,23 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Starogard Gdański,pomorskie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Brak czynszu administracyjnego! Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność oferować do wynajęcia przestronne mieszkanie położone na II piętrze przy ulicy Traugutta w Starogardzie Gdańskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

518 000 zł45 m² 11 392,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Jasień w otoczeniu parku oraz ścieżek rowerowych. W pobliżu osiedla znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

816 940 zł48 m² 16 956 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji i Podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowo powstającej inwestycji przy ul. Hallera w Gdańsku Termin oddania I kwartał 2026r Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

730 000 zł46 m² 15 742,90 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gdynia Redłowo ul.Legionów 1. Mieszkanie 46,37 m - 749 000 zł (16 152,68 zł/m ), 2. Miejsce w hali garażowej o pow.14 m - 50 000 zł Opis Ad 1. Mieszkanie w idealnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

486 982 zł43 m² 11 233,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru, blisko planowanego przystanku pkm bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta - około 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

971 251 zł86 m² 11 325,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z dużym ogrodem, na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Inwestycja, dzięki wyjątkowemu położeniu na granicy Moreny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

692 035 zł58 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru w stanie deweloperskim w cichej okolicy Gdańskiej części miasta - dzielnicy Jasień. Od ceny wyjściowej możliwe uzyskanie rabatu. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowa, ul. Zbożowa budynek Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu z 1983 roku, zarządzanym przez prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

2 200 zł58 m² 38,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie gdynia chylonia ul chylońska Opis: mieszkanie składa się z pokoju, sypialni, oddzielnej kuchni ( jest możliwość zrobienia salonu z aneksem kuchennym ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 690 000 zł69 m² 24 617,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczny apartament 3 pokojowy z loggią, znajdujący się w kameralnej części dzielnicy Gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu morza oraz Parku Prezydenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bruk

Bruk,pomorskie

129 000 zł52 m² 2 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu mieszkania Z ogródkiem w Bruku, woj. pomorskie, pow. sztumski, gmina Dzierzgoń Parametry: - 2 duże pokoje - duża kuchnia z oknem - łazienka - przedpokój - pow. 52m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

2 650 zł58 m² 45,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym kompleksie przy ul.Łokietka 23A w Sopocie. Osiedle z 2005r.znajduję się w drugiej linii zabudowy, jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 244 931 zł64 m² 19 361,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w pięknej i świetnie skomunikowanej okolicy? Nowoczesne budownictwo z dostępnymi tylko dla mieszkańców udogodnieniami to dla Ciebie rzecz niezbędna? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Bolszewo,pomorskie

446 000 zł48 m² 9 342,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 3 - pokojowe mieszkanie w Bolszewie, które usytuowane jest na 1 piętrze w nowym 2 - piętrowym bloku wybudowanym w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

991 800 zł68 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Letnica o powierzchni 68,40 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

455 000 zł45 m² 10 197,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 44,62 m2, położone na 2 piętrze w bloku na monitorowanym osiedlu. Budynek z 2008 roku z przestronną klatką schodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 000 zł37 m² 12 201,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania, które możesz mieć od ręki? Mamy dla Ciebie wyjątkową okazje. nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze, które zachwyci Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 63m2 na Placu Kaszubskim w apartamentowcu transatlantyk. Do linii brzegowej dzieli go zaledwie 400 m, do popularnego Skweru Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Gdynia,pomorskie

742 000 zł70 m² 10 615,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w w największej a zarazem kameralnej dzielnicy Gdyni. Najważniejsze atuty mieszkania to: powierzchnia: 66 m Lokalizacja: i piętro, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

760 000 zł58 m² 13 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Młody Straszyn mieszkanie własnościowe z ogródkiem. Powierzchnia całkowita 58,02m2. 3 pokoje: 1. pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,76m2 2. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

376 246 zł26 m² 14 555 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Możliwość odliczenia 23% podatku vat oraz zniżki nawet do 23% dla indywidualnych klientów ossa-Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu inwestycję "portovo" znajdującą się w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

486 500 zł36 m² 13 597 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena 486 500,00pln (możliwość odliczenia 23% vat) Powierzchnia: 35,78 m Piętro: 0 Układ mieszkania: sypialnia: 8,76m2 Salon z aneksem kuchennym: 17,84 m Łazienka: 4,43 m Przedpokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

549 000 zł64 m² 8 646 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

: na skróty : Rumia Janowo || Krakowska || Ciche mieszkanie na osiedlu w centrum, z widokiem na miasto i wzgórza morenowe || Powierzchnia użytkowa 63,5m2 || 3 pokoje || oddzielna kuchnia ||.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z ciekawszych dzielnic Gdyni - Dąbrowie, w spokojnej okolicy, otoczonej Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym z mnóstwem ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie z bajecznym widokiem na otaczające miasto i morze. W doskonałej lokalizacji w centrum Gdyni. Mieszkanie ma przemyślany rozkład pomieszczeń. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szafranowa

Gdynia,pomorskie

810 149 zł75 m² 10 867,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle mieszkalne, zapewniające wygodę i samowystarczalność i bliskość natury. Zlokalizowane blisko głównych tras i rozwiniętej infrastruktury oferuje dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

591 337 zł61 m² 9 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego się w Gdańsku, w dzielnicy Łostowice, w nowym budownictwie. Nowoczesna inwestycja zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł64 m² 8 906 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania przestronną kawalerkę o ciekawym, słonecznym układzie. Jest to własnościowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym i odświeżonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

2 550 zł44 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania z widokiem na park, położonego w atrakcyjnej pięknej dzielnicy Gdańsk Orunia Górna, obok pętli tramwajowo-autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 147 000 zł68 m² 16 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz apartamentu lub miejsca do zamieszkania w pasie nadmorskim? Szum fal, klimatyczne molo, plaża, do której dotrzesz spacerem -> Ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł59 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

U nas najmujący nie płaci prowizji! Mieszkanie 3-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, przymorze Cena: 650 000 zł Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o wielkości 59 m2, zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

869 000 zł71 m² 12 181,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,34 m znajdujące się na III piętrze kamienicy wybudowanej z cegły w latach 40-tych przy Ulicy Elizy Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe Mieszkanie z Loggią | Żabianka Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 7. piętrze budynku z pięknym widokiem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łeba

Łeba,pomorskie

470 250 zł47 m² 10 093,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w Łebie w atrakcyjnej lokalizacji. Dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań w prezentowanym budynku o powierzchniach od 36 do 47 m Mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 890 000 zł71 m² 26 694,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W centrum Sopotu, zaledwie 700 metrów od plaży znajduje się zespół kameralnych apartamentowców z 2019 roku, otoczonych starannie dobraną roślinnością, zaopatrzonych w hale garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

465 000 zł38 m² 12 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokoje | dobrze skomunikowane | centrum gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Polna

Tczew,pomorskie

199 900 zł26 m² 7 594,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w spokojnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż kawalerki o powierzchni użytkowej 26,32 m2, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

580 469 zł48 m² 12 194,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Gdyni na Nowej Dąbrowie, gdzie znajdziemy wiele terenów zielonych do wypoczynku spacerów i rekreacji. Lokal znajduję.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij