dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 577 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pomorska

Wejherowo,pomorskie

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

921 000 zł100 m² 9 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'słodki_330' z ceną: 646 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

419 000 zł31 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie - gdynia cisowa ul. Kcyńska opis: nowoczesne, ustawne 2-pokojowe o pow. 31 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

926 000 zł105 m² 8 819,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 2_982' z ceną: 701 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Malbork,pomorskie

310 000 zł53 m² 5 871,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Malborka. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na ulicy Jasnej, w centrum Malborka. Bliskość sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Połchowo,pomorskie

879 000 zł93 m² 9 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'galia_706' z ceną: 619 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

1 063 000 zł103 m² 10 320,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'willa Gaja_1061' z ceną: 629 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł1 200 m² 1 249,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż objętą mpzp o powierzchni 1200m2 w historycznej dzielnicy Stare Szkoty, gdańsk. Funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Puck

Puck,pomorskie

485 000 zł57 m² 8 508,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko 7 minut spacerem do molo, plaży i Zatoki Puckiej! W pobliżu: skateparku, kortów tenisowych, przedszkola, szkoły. Najbardziej pożądana lokalizacja w Pucku. Ładne, ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

725 000 zł64 m² 11 417,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dolna

Buszkowy,pomorskie

300 000 zł46 m² 6 493,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o niepowtarzalnym, rustykalnym charakterze, położonego na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rubinowa

Chłapowo,pomorskie

1 299 000 zł191 m² 6 801,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Wyjątkowy ośrodek wczasowy , położony w Chłapowie w gminie Wladysławowo. Mozliwośc zamiany na działki w województwie pomorskim. Cena 1299.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

1 091 000 zł95 m² 11 484,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'szymonz211_255' z ceną: 616 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowiec

Borowiec,pomorskie

1 899 000 zł224 m² 8 894,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Lokalizacja: dom znajduję się w miejscowości Borowiec położonym w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Borowiec wchodzi w skład sołectwa Banino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

769 000 zł119 m² 6 477,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Stylowy dom (118,72 m ) w zabudowie szeregowej bez prowizji i pcc Układ: salonu z aneksem kuchennym (30,39 m ) 2 łazienki 3 sypialnie Dodatkowy pokój do własnej aranżacji Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 450 000 zł198 m² 12 381,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Atuty: dzielnica Gdynia Redłowo jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, usytuowanym w pobliżu morza i plaży oraz licznych zielonych terenów rekreacyjnych. Rezerwat Kępa Redłowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdynia,pomorskie

844 000 zł85 m² 9 887,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Loft z antresolą i tarasem - przestrzeń, światło i zieleń | Gdynia, sokółka Zielenisz Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy loft w stanie deweloperskim, idealny do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Darzlubie,pomorskie

728 000 zł90 m² 8 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w kostrzewach_677' z ceną: 598 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

440 600 zł26 m² 16 759,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują się apartamenty posiadające balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbki

Dąbki,pomorskie

189 000 zł1 380 m² 136,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż urokliwe zaciszne działki Z dobrym dostępem do centrum bytowa opis: na sprzedaż działka budowlana o powierzchnia 1380 m2 (z możliwością dokupienia sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł68 m² 17 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pośredniku, zacznę od informacji do Ciebie - zapewne nie zdążyłeś tutaj dotrzeć a już link do ogłoszenia i informacje z góry lądują w twoim programie typu Asari i czekasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stegna

Stegna,pomorskie

1 096 000 zł105 m² 10 438,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warzno

Warzno,pomorskie

833 000 zł90 m² 9 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 576 978 zł51 m² 31 128,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

303 502 zł34 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem bez prowizji i pcc Metraż: 33,76 m Układ: salon z aneksem i wyjściem na balkon Sypialnia Łazienka Nowoczesne osiedle z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

649 500 zł43 m² 15 104,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz słonecznego mieszkania z widokiem na zieleń, w doskonałej lokalizacji blisko morza? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: widok na park, słoneczny salon od strony południowej, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia obłuże ul. Turkusowa opis: nowoczesne, ustawne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul. Turkusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł48 m² 23 938 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Wyjątkowy apartament z widokiem na Motławę w prestiżowym kompleksie mieszkaniowo-usługowym- chlebova na Gdańskim Śródmieściu. Apartament Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł44 m² 20 674,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty Widok na Motławę i panoramę miasta. Lokalizacja Bastion Wałowa to pierwszy mieszkaniowy projekt, który powstał na terenie Młodego Miasta. To obszar, który podlega intensywnemu rozwojowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Gdynia,pomorskie

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i było z sukcesem wynajmowane, co potwierdza jego atrakcyjność i doskonałą lokalizację. Nieruchomość znajduje się przy ul. Abrahama,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, bardzo dobrze skomunikowane w Gdyni ( Chylonia ) przy ul. Morska 305 Powierzchnia 38m2. Składa się z :sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

839 000 zł54 m² 15 479,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szukasz gotowej inwestycji na wynajem w Sopocie? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - idealne na wynajem krótko- i długoterminowy - świetna lokalizacja (2 km do morza), - bliskość lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

520 415 zł42 m² 12 373,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2. Funkcjonalny rozkład zapewnia przestrzeń z podziałem na strefę dzienną, sypialnię oraz przechowywanie. W sam raz na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

387 453 zł44 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Przestronny salon z aneksem kuchennym, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł53 m² 14 232,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu idealną nieruchomość inwestycyjną znajdującą się w samym sercu historycznego Gdańska! Nieruchomość 2-pokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bąkowo,pomorskie

800 000 zł96 m² 8 343,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny dom 3-kondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni 95,88 m , położony w urokliwej okolicy rezerwatu przyrody Bursztynowa Góra. Sąsiedztwo lasu, ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł97 m² 8 722,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do odbioru już dziś ekologiczny dom w zabudowie bliźniaczej, wyposażony w panele fotowoltaiczne i pompę ciepła. Rekuperacja i ogrzewanie podłogowe zapewnią w Twoim domu niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rumia,pomorskie

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.00 m z ogródkiem 17,00 m . Spokojna, dobrze skomunikowana okolica w pobliżu centrum handlowego. 3 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

777 700 zł49 m² 15 806,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Globalproperty ma do zaoferowania dla Państwa nieruchomość w centrum Gdańska przy cichej i urokliwej ulicy Żabi Kruk. Dzięki bliskości wszelkich udogodnień, takich jak sklepy, rozrywka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauzego

Gdynia,pomorskie

844 000 zł85 m² 9 894,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie plus antresola w Gdyni, dzielnica Chwarzno-Wiczlino os. Sokółka Zielenisz. Piękny, duży taras! Mieszkanie o powierzchni 85,30m2 znajduje się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reda

Reda,pomorskie

1 228 000 zł107 m² 11 476,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'bursztyngl-315_132' z ceną: 698 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij