dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Goręczyno,pomorskie

175 000 zł933 m² 187,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki na malowniczych Kaszubach? Mam na sprzedaż działkę budowlaną (mpzp) o powierzchni 933 m kw, numer z ewidencji gruntów 340, położoną przy ulicy Świerkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Wierzchucino

Wierzchucino,pomorskie

145 000 zł1 150 m² 126,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1150 m położoną w malowniczej miejscowości Wierzchucino-Wybudowanie Na obecną chwilę teren jest przeznaczony głównie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bratek

Czapielsk,pomorskie

349 000 zł777 m² 449,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana domem letniskowym, otoczona zielenią działka mieszkaniowa składająca się z dwóch działek: 31/2 oraz 30 o powierzchni 777m zlokalizowana przy ulicy Bratek 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Krynica Morska,pomorskie

879 000 zł640 m² 1 373,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Krynicy Morskiej z dobrą infrastrukturą oraz z dobrym dojazdem położona pośród działek z zabudową o niedużej kubaturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł74 m² 16 866,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Informacje podstawowe Na sprzedaż 3 - pokojowy, stylowy apartament o powierzchni 74 m2 znajdujący się na gdańskiej Letnicy. Budynek jest częścią osiedla Latarników, wybudowanym w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

399 000 zł42 m² 9 428,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Rumii - idealne dla singla, pary lub pod inwestycję Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Legionów

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie w doskonale zlokalizowanej dzielnicy Wrzeszcz przy al. Legionów. Mieszkanie idealnie wpasowuje się za równo w oczekiwania rodzin jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

505 000 zł53 m² 9 564,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8m2, położone na 10 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję, możliwość zrobienia dwóch osobnych kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Wierzchucino,pomorskie

163 800 zł1 170 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 5 malowniczych działek budowlanych, położonych przy ul. Łąkowej w Wierzchucinie pośród kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych. Wierzchucino to urokliwa miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

790 923 zł48 m² 16 416 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje (48,18m ) - Gdańsk Wrzeszcz - odbiór IV kwartał 2025 Atrakcyjna lokalizacja: 3 km od piaszczystej plaży w Brzeźnie 2 km od Galerii Bałtyckiej 5 km od Olivia Business Centre Dodatkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

673 016 zł60 m² 11 164,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc! nieruchomość: na sprzedaż: 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60. 28m , znajdujące się na parterze 5-piętrowego budynku, a w jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł68 m² 16 231 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży w promocyjnej cenie, położony w prestiżowej lokalizacji - Gdynii Orłowie, uniwersalny lokal do własnej adaptacji w zależności od potrzeb. Położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł45 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie 44,5 m z komórką lokatorską w cenie Lokalizacja: gdańsk Myśliwski Stok | Powierzchnia: 44,5 m (w tym komórka lokatorska 3,3 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł26 m² 19 192,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Z jednej strony las. Z drugiej - całe miasto. Gdańsk Wrzeszcz | ul. Batorego 33 | 26 m | 1 pokój | 2/4 piętro To nie jest zwykła kawalerka. To 26 metrów kwadratowych, które działają jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Gdynia,pomorskie

467 000 zł42 m² 11 014,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz słonecznego dwupokojowego mieszkania blisko centrum Gdyni? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - drugie piętro - dużo naturalnego światła - miedziane instalacje elektryczne - nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

420 000 €147 m² 2 864,74 €/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radosna

Gdynia,pomorskie

770 000 zł64 m² 11 938 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie w cichym zakątku Wielkiego Kacka, balkon, południowa ekspozycja, pełna infrastruktura miejska oraz dobra komunikacja Lokalizacja Wielki Kack to spokojna i zielona dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

895 000 zł68 m² 13 257,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 67,51 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla Sokółka Zielenisz (gdynia, chwarzno-Wiczlino). Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie 60 m z ogrodem 70 m - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe (60 m ) z dużym, pięknie urządzonym ogrodem (70 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

807 000 zł36 m² 22 249,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**luksusowy Apartament z Tarasem przy Parku Oliwskim - Gdańsk Oliwa | | 36,27 m | Gotowy do zamieszkania** Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 36,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerniewo

Czerniewo,pomorskie

295 585 zł1 907 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker na sprzedaż Atrakcyjna, duża (prawie 2 ary) działka budowlana na wzniesieniu - doskonała dla inwestorów jak i osób szukających cichej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Rybno,pomorskie

2 790 000 zł218 m² 12 798,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z basenem na dużej działce o powierzchni 1,2 ha. Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy ulicy Leśnej w miejscowości Rybno. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

396 000 zł32 m² 12 184,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie nad morzem! Sztutowo Cena: 396 000 pln Powierzchnia: 32,20 m Oddane do użytku Zakup bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania w spokojnej, nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

1 174 000 zł42 m² 28 221,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Kossaka

Tczew,pomorskie

425 000 zł644 m² 659,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka położona przy ul. W. Kossaka (tczew) z pełnym uzbrojeniem, płaska 18x36 m prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koźmin

Koźmin,pomorskie

1 420 000 zł493 m² 2 880,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 707 m²

Przestronny, nowoczesny dom z pięknym ogrodem i dodatkowymi możliwościami - Koźmin, woj. pomorskie Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny - z dużą przestrzenią, zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubowidz

Lubowidz,pomorskie

1 500 000 zł9 825 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o pow. 9825 m2 zlokalizowaną w miejscowości Lubowidz. Działka w kształcie prostokąta. Usytuowanie nieruchomości to jest bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Widokowa

Miechucino,pomorskie

149 000 zł1 394 m² 106,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w samym sercu Kaszub w miejscowości Miechucino (gmina Chmielno, powiat kartuski) o powierzchni 1394 m2. Lokalizacja Działka położona jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - słoneczna ekspozycja, - pełna baza handlowo - usługowa w najbliższej okolicy, - blisko komunikacji miejskiej, - piwnica, - do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować gustowny 3-pokojowy apartament w najszybciej rozwijającym się mieście Małego Trójmiasta - Rumi. Kompletne wyposażenie i umeblowanie dobrych marek w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

547 000 zł46 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta w przygotowaniu, więcej zdjęć już wkrótce Atuty: - 15 minut pieszo nad morze - 5 minut pieszo do Parku Reagana - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

925 000 zł37 m² 24 932,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, u zbiegu ulic: złotników i Świętego Ducha. Budowa kładki prowadzącej na Wyspę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł74 m² 10 059,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam bardzo ciekawą i nietypową nieruchomość! mieszkanie I budynek Nieruchomość o powierzchni 74,46m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

1 060 000 zł42 m² 24 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym. Lokalizacja: ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, długiej , Neptuna. Budowa kładki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

790 000 zł114 m² 6 910,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru nieruchomości, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Wyobraź sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Gdynia,pomorskie

820 000 zł68 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw - łatwy dostęp do całego Trójmiasta dzięki licznym linkom komunikacyjnym - świetny dostęp do gdyńskich plaż oraz centralnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37m2, w skład którego wchodzi: - salon z balkonem *ekspozycja południowa* - Sypialnia *ekspozycja południowa* - Łazienka z wanną - Zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz dwupokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - widok na Zatokę, - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska - budynek otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Inżynierska

Wejherowo,pomorskie

498 002 zł857 m² 581,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana położona w dobrej lokalizacj (ul.Inżynierska), z miejscowym planem zagospodarowania, karta terenu 02MN/U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł92 m² 9 180,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem o powierzchni 92,48 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Źródło Marii

Gdynia,pomorskie

799 000 zł1 334 m² 598,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: na sprzedaż działki gruntu o łącznej powierzchni 1334m2 z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe usytuowane w Gdyni Wielki Kack przy ul. Źródło Marii. Oferowane.