dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł63 m² 19 050,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa o zróżnicowanej zabudowie - kameralne wille, niskie kamienice, budynki wielorodzinne. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł44 m² 20 431,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowiec inwestycyjny na Przymorzu 4 pokoje, które zarabiają od pierwszego dnia Marzysz o inwestycji, która nie wymaga ani złotówki na start, a zaczyna pracować na Ciebie od razu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Astronomiczna

Gościcino,pomorskie

239 999 zł1 381 m² 173,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1381m2 W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i las. Wydany plan zagospodarowania przestrzennego. Cenna do lekkiej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Gdynia,pomorskie

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Nieruchomość: inwestycyjne mieszkanie do kapitalnego remontu, blisko morza, trzypokojowego mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych. Po przeprowadzeniu remontu, mieszkanie może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związkowa

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł37 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Orunia, ul. Związkowa - 37,2 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,2 m , położone na IV piętrze w Gdańsku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł44 m² 11 212,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Gdańskiej Morenie idealne pod dalszy wynajem, bądź dla studenta. Lokalizacja Gdańsk Piecki Migowo (morena) ul.Nałkowskiej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł1 017 m² 422,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą działki w Jankowie Gdańskim. Specyfikacja: adres: błękitna 8 Nr działki: 39/14 Powierzchnia: 1017 m2 Ukształtowanie terenu: płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Pruszcz Gdański,pomorskie

595 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie Pruszcz Gdański, ul. Dywizjonu 303 Mam przyjemność zaoferować mieszkanie na wysokim parterze w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Dywizjonu 303. Nieruchomość jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

830 000 zł130 m² 6 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom szeregowy w stanie deweloperskim - Słoneczne Juszkowo Oferujemy przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczne Juszkowo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Człuchów

Człuchów,pomorskie

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż niezwykły dom na dużej działce, z dwoma garażami, sauną oraz prywatnym lasem! dom: dom powierzchni 260m2 znajduje się w miejscowości Dąbki tuż obok Człuchowa, na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gdańska

Pępowo,pomorskie

899 999 zł2 002 m² 449,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane w centrum Pępowa przy ul. Gdańskiej o łącznej powierzchni 2002 m kw. Obejrzyj w ofercie film - ujęcia z drona ukazujące działkę. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

944 917 zł65 m² 14 634 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Apartament W cenionej lokalizacji zadzwoń I zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

635 000 zł60 m² 10 666,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - rumia janowo, osiedle królewskie Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,57 m , położone na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m , zlokalizowane w centrum Redy przy ulicy Obwodowej. Mieszkanie położone jest na 3 i ostatnim piętrze budynku z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smolna

Sopot,pomorskie

1 093 547 zł57 m² 19 117,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Smolna | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę położoną na cenionym osiedlu Lawendowe Wzgórze. Zapraszam na dni otwarte które odbędą się 20 maja od godziny 17:00 - zadzwoń żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Geodetów

Gdańsk,pomorskie

1 602 000 zł2 002 m² 800,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka przemysłowa na sprzedaż | 2 002 m | Gdańsk Kokoszki - Park | Specjalna Strefa Ekonomiczna Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Albeckiego

Bolszewo,pomorskie

749 000 zł129 m² 5 815,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Bolszewie przy ul. Alberta Albeckiego. W spokojnej i urokliwej okolicy powstaje kameralny budynek w zabudowie bliźniaczej, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zbożowa

Chwaszczyno,pomorskie

549 900 zł1 000 m² 549,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Chwaszczynie przy ul. Zbożowej! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proszę o niekontaktowanie się biur nieruchomości ,pośredników ,pomocników w sprzedaży itp. Nie jesteśmy zainteresowani żadną współpracą. Szanowni Państwo sprzedajemy swoje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Borkowo

Borkowo,pomorskie

400 000 zł40 m² 9 957,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas Lokal C2 to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,17 m2, zlokalizowane na piętrze w Osiedlu Kowalove w Gdańsku. Mieszkanie oferuje balkon o powierzchni 4,5 m2 oraz dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogórze,pomorskie

645 716 zł59 m² 10 946,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe pogórze | nowe budownictwo | dużo zieleni | balkon | winda | hala garażowa | blisko gdyni | bez pcc | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie na osiedlu Nowe Pogórze przy ul. Tadeusza Różewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Otomin

Otomin,pomorskie

999 000 zł1 149 m² 869,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1149 m2, położona w Otominie na osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonale zlokalizowana, posadowiona w cichym miejscu, niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nowa

Połczyno,pomorskie

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy. Płaska, z pięknym widokiem, cicho i spokojnie. Pośrednikom dziękuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

797 500 zł25 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż unikalny apartament typu studio przy ul. Kościuszki w Sopocie! Sprzedaż z 8% vat, podana cena netto. Apartament: mamy przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 530 000 zł92 m² 16 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Agencja westate ma przyjemność przedstawić Państwu niezwykłe mieszkanie przeznaczone dla wymagającej rodziny. Przestronne, 4 pokojowe wnętrze, wykończone w wysokim standardzie, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 018 980 zł37 m² 27 201,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Z widokiem na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta | Widok na ulicę Chmielną ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

559 000 zł63 m² 8 858,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Fenikowskiego. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2. Idealne dla osób, którym zależy na bliskości centrum Gdańska, dobrej komunikacji, przestronnym wnętrzu i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe trzystronne dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na 1 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję, możliwość zrobienia 3 pokoi lub dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dolna

Kawle Górne,pomorskie

129 000 zł724 m² 178,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 724 m , położona w malowniczej miejscowości Kawle Dolne w gminie Przodkowo. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

314 584 zł25 m² 12 429,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania blisko centrum Gdańska - świetna lokalizacja i atrakcyjna cena Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do Śródmieścia i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Słoneczna

Sztutowo,pomorskie

959 000 zł859 m² 1 116,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w Sztutowie, na ul. Słonecznej 39, o powierzchni 859 m2. Działka uzbrojona: prąd, woda, kanalizacja. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Działka położona na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kościuszki

Sopot,pomorskie

6 735 000 zł547 m² 12 312,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż unikalna kamienica - działający pensjonat przy ul. Kościuszki w Sopocie! Sprzedaż z 23% vat, podana cena netto. Budynek został wybudowany przez znanego dewelopera Moderna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Kolbudy,pomorskie

549 000 zł66 m² 8 291,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż rozkładowe, bezczynszowe, 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze dwukondygnacyjnej kamienicy przy ul. Tysiąclecia w Kolbudach. Na powierzchnię użytkową, która wynosi 56,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

576 600 zł41 m² 13 998,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na granicy gdańskich: moreny i Jasienia z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

750 300 zł57 m² 13 096,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na granicy gdańskich: moreny i Jasienia z terminem odbioru na czerwiec 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Kępice,pomorskie

720 000 zł170 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Komfortowy Dom z Fotowoltaiką i Ogrodem - Kępice, blisko centrum i lasu! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 170 m2, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pelplin

Pelplin,pomorskie

2 799 000 zł350 m² 7 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 086 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja w otulinie lasu - Lipinki Szlacheckie Chcesz zobaczyć nietuzinkową rezydencję o powierzchni użytkowej 320 m , położoną zaledwie 6 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Otomin,pomorskie

1 041 000 zł129 m² 7 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w rododendronach 21 (nt)_850' z ceną: 746 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łopianowa

Gdynia,pomorskie

499 000 zł369 m² 1 352,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona W malowniczej części dąbrowy Dąbrowa | Bliskość lasu | Spokojne sąsiedztwo | Malownicza okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 369 m ,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij