dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 375 ogłoszeń

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! atuty: - duża, zadbana działka - cicha spokojna okolica - niskie koszty utrzymania - użytkowanie wieczyste - altanka i domek rekracyjny na działce opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł834 m² 1 199,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka 834m2 przy głównej ulicy. Teren płaski. Wymiary 30x29m. Aktualnie zabudowana małym budynkiem wolnostojącym do wyburzenia. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

7 790 000 zł23 882 m² 326,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna tuż przy nowoprojektowanym węźle miszewo opis: działka o powierzchni 23 882 m2 idealnie nadaje się pod budowę hali magazynowej, biurowca, siedziby firmy, stacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł700 m² 7 128,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zlokalizowana ok. 10 km od Gdańska obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności oraz wynajmu (ok. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna 530.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł66,70 m² 13 118,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty * 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zaciszne mikro osiedle składające się z 5 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38,37 m² 16 419,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja i jej atuty Apartament znajduje się w samym centrum Sztutowa przy prestiżowej ulicy Mierzeja Park, co gwarantuje szybki dostęp do lokalnej infrastruktury i punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,46 m² 7 520,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie - propozycja idealna na inwestycję na wynajem! Jest obecnie wynajmowane i przynosi zysk, możliwość kontynuacji umowy wynajmu i zarabiania od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł4 658 m² 384,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna idealna pod budowę hali magazynowej bezpośrednio przy obwodnicy metropolli trójmiejskiej opis: działka o powierzchni 4658 m2 idealnie nadaje się pod budowę hali.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł194,90 m² 14 622,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Wyjątkowy dom z charakterem | Gdynia Orłowo | 194 m | dwa niezależne wejścia Wyjątkowy dom o niepowtarzalnym charakterze, położony w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

161 328 zł3 361 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Podole Małe, gmina Dębnica Kaszubska. Działka nr 330/4 powierzchni 3361m2 idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł33,25 m² 24 661,65 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę eleganckiego, w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone, zlokalizowane w spokojnej części Łostowice przy ul. Porębskiego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,35 m² 12 226,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni nowy apartament w ofercie - komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, balkonem, garażem i poddaszem w Gdyni Chyloni. Idealne dla osób ceniących spokój, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 880 m² 79,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Mam przyjemność zaprezentowania państwu działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej miejscowości Abisynia. To oferta idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł580 m² 1 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Interesująca działka inwestycyjna w centrum Malborka. Jeśli poszukujesz idealnej działki inwestycyjnej, która łączy w sobie doskonałą lokalizację, różnorodne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł1 654 m² 264,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mieszkanie * hotel * pensjonat * restauracja * korty * kręgielnia Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa, usytuowana w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 392 m² 186,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

= działka budowlana = = świetna lokalizacja, zaledwie 6 km do morza! = = Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego = Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

880 440 zł40,02 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowy nadmorski apartament zlokalizowany w pobliżu plaży w Krynicy Morskiej. Cena mieszkania, 880 440 zł, jest ceną netto. est to lokal użytkowy ze stawką vat 23%, co.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,10 m² 9 477,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wejherowa przy ul. Dzięcielskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł27 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: nowoczesny apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji Plaża 41 w Brzeźnie, zaledwie kilka kroków od morza i wejścia na plażę nr 41. Lokal gotowy do wprowadzenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł195 m² 11 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Oferta wyłącznie W pepper house Marzysz o przestronnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i całego Trójmiasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 099 zł43,18 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,18 m , położone na 14. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł8 928 m² 33,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka siedliskowa w otoczeniu natury Klukowa Huta, gm. Stężyca Na sprzedaż pięknie położona działka siedliskowa o łącznej powierzchni 8928 m , z czego 1227.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł232,79 m² 7 302,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość usługowo-mieszkalna : 3 pawilony usługowe + duże mieszkanie w samym sercu Kolbud lokalizacja: w pobliżu zabytkowe budynki, liczne miejsca rekreacyjne, rezerwat przyrody. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł240 m² 5 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Jeśli szukasz domu w otoczeniu lasów , w zacisznej zielonej okolicy w której można odpocząć od całodziennego miejskiego zgiełku - to oferta skierowana do Ciebie - Luzino - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 205 m² 149,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę budowlaną Niewierowo, 1205 m , 6 km od Słupska Na sprzedaż nieruchomość gruntowa nr 611/5 o powierzchni 1205 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 056 000 zł110 m² 18 690,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament o powierzchni 110m2, w inwestycji Odea Park dewelopera Yareal. Odea Park to komfort i spokój w sercu Gdańska, osiedle położone na wzgórzu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,67 m² 16 691,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz komfortu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie dwupokojowe znajduje się w prestiżowej dzielnicy Mały Kack, przy ul. Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł19,53 m² 9 933,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w bardzo dobrej, widocznej lokalizacji w Lębork przy ul. Krzywoustego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł36,77 m² 13 842,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36,77 m , obejmujące: przedpokój, pokój, salon, łazienkę oraz balkon. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.