dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stylowa

Borkowo,pomorskie

599 000 zł60 m² 9 971,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na prezentacje trzy pokojowego mieszkania o powierzchni 60,07 m2, położonego na osiedlu Nowy Horyzont w Borkowie. Lokal jest doskonała propozycja dla rodzin, ze względu na znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 088 000 zł103 m² 10 521,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty Czteropokojowe mieszkanie, świeżo wykończone w podwyższonym standardzie. Widok na staw i zieleń. Niska zabudowa osiedla, cicha i spokojna okolica. Wygodny i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 647 000 zł49 m² 33 612,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% Prowizji Wyjątkowy Apartament w Gdańsku - Stare Miasto, ul. Stara Stocznia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

800 000 zł52 m² 15 252,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nieruchomość idealna pod inwestycje - najem długoterminowy, krótkoterminowy lub do zamieszkania. W bliskiej odległości plaża i Śródmieście Gdyni Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

380 000 zł39 m² 9 733,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 39,04 m2 w Redzie - doskonała lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,04 m2, usytuowane na 3 piętrze w świetnie skomunikowanej części Redy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Roszkowo,pomorskie

1 640 000 zł229 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:964 m²

nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaz w stylu rustykalnym. Szczegóły oferty: pani Magda i Pan Krzysztof postanowili sprzedać swój piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku Przymorze Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m , usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

526 634 zł45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem od południa Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

429 000 zł31 m² 14 005,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gniew

Gniew,pomorskie

5 950 000 zł1 075 m² 5 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:115 951 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwór wolnostojący zlokalizowany w malowniczym Rakowcu, w gminie Gniew wraz z dwoma budynkami zaplecza, prywatnym jeziorem o pow. ok. 5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

739 000 zł146 m² 5 069,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Nowoczesne lokale mieszkalne na sprzedaż - Glincz, ul. Grabowa Termin wydania kluczy do pierwszych lokali : listopad 2024 Z przyjemnością zaprezentuję ofertę sprzedaży przestronnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,pomorskie

599 000 zł46 m² 12 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Paderewskiego w Pogórzu Opis inwestycji: konstelacja to inwestycja o podwyższonym standardzie w atrakcyjnej, a zarazem spokojnej lokalizacji. Łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłocińska

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł45 m² 11 062 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 45,2 m2 w południowej części Gdanska, przy ulicy Miłocińskiej. Mieszkanie z najemcą - gwarantowane 3 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Słupsk,pomorskie

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Batorego, 49 m , 10. piętro, balkon, winda Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostnika

Słupsk,pomorskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie w centrum Słupska ul. Mostnika | Kapitalny remont | Gotowe do wprowadzenia od kwietnia! Marzysz o stylowym mieszkaniu w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nasturcji

Gołębiewo Wielkie,pomorskie

160 000 zł1 004 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wstęp: 4 działki budowlane w Gołębiewie Wielkim - Możliwość postawienia domu wolnostojącego lub bliźniaka. Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku -dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

341 475 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z widokiem na morze mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Klimatyczna

Gdańsk,pomorskie

3 759 295 zł4 705 m² 799 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, jednej z najbardziej urokliwych części Gdańska. Jest to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł42 m² 17 660,90 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament z widokiem na morze - Gdańsk Letnica Na sprzedaż przestronny, 42,41 m apartament położony na 13. piętrze 18-piętrowego budynku przy ul. Sucha 41. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

984 000 zł68 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji przy zakupie tej nieruchomosci Trzypokojowe mieszkanie w stylu Hampton na osiedlu Kaskada Jasień - Gdańsk Na sprzedaż w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

1 779 000 zł81 m² 21 963 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego Apartament 4-pokojowy w prestiżowej dzielnicy Przymorze - Gdańsk Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Gdynia,pomorskie

695 000 zł67 m² 10 373,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Klient Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67 m , zlokalizowanego na parterze wolnostojącego domu w prestiżowej dzielnicy Mały Kack przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łagowska

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł130 m² 5 607,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Klient Dwupoziomowe mieszkanie w Gdańsku - Kiełpino Górne, ul. Łagowska Powierzchnia mieszkania: 130 m Liczba pokoi: 5 Liczba łazienek: 2 Dodatkowa przestrzeń: ogródek Stan: do remontu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

248 201 zł30 m² 8 371,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż kawalerka o powierzchni prawie 30m2 w Stanisławiu, koło Tczewa :dla kogo?: -Dla singla, młodej pary, uczniów, którzy potrzebują szybkiego dojazdu do Tczewa lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

368 936 zł34 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - lokal usługowy w inwestycji "turystyczna 44' - gdańsk - Sobieszewo. Zielone płuca miasta Gdańsk - czyli Wyspa Sobieszewska to coraz bardziej doceniana lokalizacja zwłaszcza ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Oddzielna kuchnia i osobna jadalnia - możliwa zamiana na trzeci pokój :dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Sopot,pomorskie

1 189 000 zł65 m² 18 320,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Sopotu, przy ulicy Podjazd. Przy której od wielu lat prosperują lokale o różnym przeznaczeniu. Nieruchomość jest zlokalizowana pomiędzy słynnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł148 m² 8 761,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 148,26 m2. Jest to segment środkowy inwestycji Futura Park. :dla kogo?: -Dla osób, które potrzebują przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rybacka

Wejherowo,pomorskie

299 600 zł50 m² 6 013,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Apartament typu loft na ewentualny wynajem - lokal użytkowy. Na sprzedaż apartament w centrum Wejherowa przy ul. Rybackiej położony na cichym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu - do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Polaszki

Nowe Polaszki,pomorskie

250 640 zł3 133 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wstęp: działka w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych - Nowe Polaszki. 15 km do Kościerzyny 50 km do Bytowa 60 km do Gdańska Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

410 000 zł25 m² 16 269,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Nieruchomość położona w cichej i zielonej części Płyty Redłowskiej w Redłowie. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Budynek otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

940 000 zł45 m² 20 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta inwestycyjna Mieszkanie w Bastion Wałowa, śródmieście Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

1 090 000 zł61 m² 17 868,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu gotowy apartament kilka minut od Plaży w Mechelinkach zaprojektowany i wykończony wg najwyższych standardów z dbałością o każdy detal i obecne trendy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

629 140 zł40 m² 15 756,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania jest bezpośrednio od dewelopera, i podatku pcc! Oferujemy pomoc w: - uzyskaniu finansowania - wykończeniu i aranżacji nieruchomości - zarządzaniu najmem Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

999 999 zł350 m² 2 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Niesamowita nieruchomość - gotowiec inwestycyjny z możliwością wysokiej stopy zwrotu Dom na sprzedaż | Bolszewo | Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia Wstęp Przestronny, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł47 m² 18 843,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - Pohulanka, osiedle zamknięte. Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

675 000 zł60 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Po generalnym remoncie, wykończone wysokim standardem dostępne od zaraz. Mieszkanie 3 pokojowe, 60m2, w dobrze skomunikowanej Gdyni Cisowa zapewnia wygodę oraz bliskość natury. Główne atuty:.