dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

90 000 zł600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna ok 700 m od Morza! Karwieńskie Błota II! bez dodatkowych opłat: kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Opis działki : Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księżycowa

Kobysewo,pomorskie

649 000 zł6 948 m² 93,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży kompleksu działek budowlanych w Kobysewie, gmina Przodkowo. Z przyjemnością prezentujemy Państwu kompleks sprzedaży trzech atrakcyjnych działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

718 673 zł74 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie, w zacisznej i urokliwej lokalizacji z dala od zgiełku miasta, świetnie skomunikowanej z trójmiejską obwodnicą i traktem Św. Wojciecha. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Sopot,pomorskie

2 400 000 zł197 m² 12 159,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość leży w Sopocie Dolnym, bardzo blisko plaży i pełnej wakacyjnych atrakcji ulicy Monte Cassino. Z jednej strony plaża i tereny rekreacyjne w pasie nadmorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytów

Bytów,pomorskie

219 000 zł1 387 m² 157,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż urokliwe zaciszne działki Z dobrym dostępem do centrum bytowa opis: na sprzedaż działka budowlana o powierzchnia 1380 m2 (z możliwością dokupienia sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

716 800 zł64 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| 3 pokoje | po remoncie | świetnie skomunikowane | gdynia grabówek | Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Okrzei. Powierzchnia: 64,00m2 Na sprzedaż wyjątkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sasino,pomorskie

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa niższa cena. Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 zabudowana dwoma domkami letniskowym o powierzchni około 65m2 każdy oraz wiatą rekreacyjną i garażem. 3km do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł35 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Podana cena jest ceną Netto! Należy do niej doliczyć 23% vat Ekskluzywny Apartament w Waterlane Vintage - Unikalny Styl i Prestiżowa Lokalizacja Lokalizacja: gdańsk, ul. Wałowa Metraż: 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

288 684 zł26 m² 11 111,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Możliwość odliczenia 23 % vat, zapytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piekło Górne

Piekło Górne,pomorskie

99 000 zł4 747 m² 20,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu, piekło Górne, gmina Przywidz. Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinngo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

712 000 zł88 m² 8 112,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam w sprzedaży unikatową inwestycje w stylu loft z antresolą, gotową do odbioru. Nowe miejsce na mapie Gdańska, w bliskiej odległości do lasu i licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Gdynia,pomorskie

744 362 zł65 m² 11 481,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 64,38 m , usytuowanego w nowoczesnej inwestycji na kameralnym i zielonym osiedlu. To idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

597 411 zł23 m² 26 445,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Odlicz 23% vat (podana cena zawiera vat) Wykończony pod klucz! Model biznesowy zarządzania najmem z gwarantowaną w umowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

670 344 zł66 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie o wielkości 65,72 m2 wykończone w wysokim standardzie- połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania, otoczone zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Władysławowo,pomorskie

535 000 zł54 m² 9 968,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna zatoka - Nowoczesne Apartamenty Blisko Morza! Wyobraź sobie, że budzisz się przy dźwięku fal, a za oknem rozciąga się kojący widok na nadmorską naturę. Witaj w Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle 60-lecia Odzyskania Niepodległości Polski

Starogard Gdański,pomorskie

319 000 zł40 m² 7 896,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość doskonale nadaje się do zamieszkania lub na wynajem. Dostępne od zaraz! Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie! Starogard Gdański, ul. 60-lecia Odzyskania Niepodległości Polski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaskółcza

Gdynia,pomorskie

897 000 zł69 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 68,77 m , usytuowanego w nowoczesnej inwestycji na kameralnym i zielonym osiedlu. To idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł38 m² 11 678,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam Państwu do zaoferowania niezwykle funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na IV-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu ambro.