dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 577 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł53 m² 10 764,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gwarancja najlepszej ceny Przedstawiamy wyjątkowe osiedle w dzielnicy Kokoszki w Gdańsku, które charakteryzuje się nie tylko unikalną nazwą, ale także fascynującą historią. W miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

376 625 zł5 228 m² 72,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłowo

Miłowo,pomorskie

109 800 zł3 011 m² 36,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

463 559 zł3 007 m² 154,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

995 070 zł47 m² 21 280,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

"Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Atrakcyjna inwestycja na 23% vat Kompleksowy resort zaplanowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Życzliwa

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz przestronnego mieszkania w nowym budownictwie oraz cichej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - nowe mieszkanie - wyposażone i gotowe do wprowadzenia - przestrzenny balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł62 m² 17 713,40 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękny apartament przy plaży w popularnej dzielnicy Letnica! apartament: przestronny apartament o powierzchni 62 m2 znajduje się na 3 piętrze i jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

813 000 zł60 m² 13 487,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania na Jasieniu z dużym ogródkiem? Trafiłeś idealnie! atuty: - ustawne, - zaciszny i przestronny ogród z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malinowa

Gowino,pomorskie

215 000 zł1 105 m² 194,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana nr 389 o powierzchni 1105 m2 w Gowinie przy ulicy Malinowej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pozwalająca na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak w Bojanie 145m + 45m poddasza! Cena: 799 000 pln Odbiór: III kwartał 2025 Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowino

Gowino,pomorskie

2 199 000 zł272 m² 8 084,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Oferta Sprzedaży Domu w Zacisznym Zalesiu pod Wejherowem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny zlokalizowany na osiedlu Zaciszne Zalesie, uznawanym za jedno z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł52 m² 14 686,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta biura The House Nieruchomości. Odkryj nowy wymiar komfortu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska! Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Rumia,pomorskie

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie pomiędzy ulicami władysława sikorskiego/saperów W rumi opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o powierzchni 54m2 mieszkanie znajdujące się w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Chwaszczyno,pomorskie

670 000 zł1 135 m² 590,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamknij oczy i wyobraź sobie spokojny poranek, kiedy na boso przechadzasz się po swojej własnej trawie, delektując się ulubioną kawą i otaczającymi Cię naturalnymi widokami. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

669 900 zł54 m² 12 451,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości: na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą, w otulinie zieleni i dobrze rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 840,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,65 m , zlokalizowane przy ulicy Niepołomickiej w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manifestu Połanieckiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł48 m² 14 421,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie w samym centrum Gdańska -dzielnicy Wrzeszcz. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł52 m² 13 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 52,38 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskim Jasieniu. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł36 m² 15 182,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne dla singla, pary lub inwestora! Kontakt : nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta bezpośrednio od deweloperów - znajdziemy idealną nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Rumia,pomorskie

595 000 zł50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż (odrębna własność lokalu), 50 m - Rumia Janowo ul. Olsztyńska. Atuty nieruchomości: gotowe do zamieszkania - mieszkanie odświeżone, umeblowane, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

549 000 zł46 m² 11 847,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji (gdynia Chylonia). Mieszkanie jest w trakcie remontu, dołączone zdjęcia przedstawiają stan po zakończeniu prac remontowych, jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świecka

Gdynia,pomorskie

459 000 zł46 m² 9 947,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow.46,14 m2 - pierwsze piętro! Gdynia Chylonia! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 46,14 m2 zlokalizowane na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piaskowa

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł16 m² 18 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Atuty nieruchomości: - idealna propozycja pod inwestycję, - niska, kameralna zabudowa, - świeżo po remoncie, nigdy nie była zamieszkana, - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - 12 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pińska

Bieszkowice,pomorskie

470 000 zł3 004 m² 156,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki z wydanymi Warunkami Zabudowy, położonej w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Bieszkowice, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

556 000 zł46 m² 12 045,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: dąbrowa jest jedną z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni. Graniczy z: chwarznem, wiczlinem, karwinami, wielki Kackiem oraz Żukowem. Bardzo blisko jest wjazd na Obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

763 800 zł46 m² 16 611,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

681 161 zł69 m² 9 942,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr 3.A.3.11 DOSTĘPNE INNE METRAŻE! Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

| 2 pokoje | oddzielna kuchnia | od zaraz | inwestycja | dobra lokalizacja | gdynia karwiny | Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Karwiny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

889 000 zł64 m² 13 890,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pierwoszyno,pomorskie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkową nieruchomość położoną w Pierwoszynie. Niezwykły dom od lat zaskakuje wyjątkowym wnętrzem i fantastycznym, zielonym ogrodem. Zachwyca klasą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stylowa

Borkowo,pomorskie

569 000 zł53 m² 10 735,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego z balkonem w Borkowie, na Osiedlu Nowy Horyzont Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,11 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormorana

Gdynia,pomorskie

989 000 zł139 m² 7 115,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej - 139 m , 5 pokoi, gdynia - Wiczlino - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

418 000 zł35 m² 11 878,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (35,19 m ) położone na 1. piętrze na nowoczesnym osiedlu. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem! układ mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

945 000 zł82 m² 11 475,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dobrze rozwiniętej okolicy, po generalnym remoncie bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Kcyńska Cena: 439 000 zł Opis: oferujemy na sprzedaż jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

695 000 zł54 m² 12 966,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu "lawendowe Wzgórza" w dzielnicy Jasień, wybudowanym przez cenionego dewelopera Robyg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żytnia

Cieplewo,pomorskie

1 299 000 zł240 m² 5 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, z ogrodem położony w spokojnej okolicy w Cieplewie koło Pruszcza Gdańskiego Parametry domu: powierzchnia całkowita 240m2, powierzchnia użytkowa 119m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

650 000 zł96 m² 6 779,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom szeregowy na pograniczu Kowal i Bąkowa idealne miejsce do zamieszkania! Marzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej i zielonej okolicy, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polanka

Sztumskie Pole,pomorskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam Sprzedam działkę najmniejszą 1500 metrów kwadratowych największa cztery i pół 1000 metra kwadratowego Działki są w trakcie podłączenia robienia dojazdu z płyt betonowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

470 000 zł53 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni 53m2 zlokalizowane w Redzie przy ul. Olimpijskiej (reda Park). Nieruchomość składa się z: - przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 030 000 zł52 m² 19 961 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,63 m , zlokalizowane na 2. piętrze.