dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 375 ogłoszeń

Rynek pierwotny

434 000 zł60,80 m² 7 138,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,80m2 z balkonem i przestronnym salonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 000 zł35 m² 10 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł54,49 m² 3 853,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do generalnego remontu. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m , usytuowane na parterze w kamienicy wielorodzinnej, zlokalizowanej w Lęborku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł128 m² 11 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:69 m²

Jeśli szukasz nieruchomości w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni, która łączy komfort życia z ogromnym potencjałem inwestycyjnym- ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

jasne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem Gdańsk Chełm, ul. Łańcucka Na sprzedaż przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28 m² 21 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Freedom oferuje na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Starego Miasta, licznych restauracji, klubów.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 200 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przestronna działka w malowniczym Niedamowie idealna na rekreację lub inwestycję Szukasz dużej działki w atrakcyjnej cenie? A może interesuje Cię inwestycja w pięknie położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł113,64 m² 12 935,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie | Apartament-loft | Powierzchnia użytkowa 113,64 m | 5 pokoi Potrzebujesz więcej miejsca? Posiadanie domu Cię przeraża, bo nie chcesz kosić trawnika, martwić się elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł205,12 m² 12 187,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem pod nieuciążliwą działalność handlowo-usługową w Gdańskim Śródmieściu przy ul. Wilczej 1- inwestycja Atol. Lokal na poziomie zero, jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 992 zł33,28 m² 14 633,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie i swoich.

Szczegóły ogłoszenia

163 300 zł3 266 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy - Odry, blisko rzeki, jeziora i kamiennych kręgów! Jeśli szukasz spokojnego miejsca na wymarzony dom w otoczeniu natury, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 098 zł61,59 m² 18 576,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł341,01 m² 835,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Duży dom z dużą działką i dużymi pomieszczeniami gospodarczymi zaledwie o 3 km od jeziora. Nieruchomości Apartament przedstawiają dom o pow. całkowitej 341,01 m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: - metraż: 46 m - Dla kogo: inwestor, rodzina, osoby szukające apartamentu premium pod wynajem lub własne potrzeby - Prestiżowa lokalizacja Wyspa Spichrzów, serce Gdańska - Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Hot oferta! tylko W pepperhouse! największe atuty: - dogodna lokalizacja we Władysławowie , zaledwie 5 minut od portu Władysławowo i 7 minut od plaży - Energooszczędne domy z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 090 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o domu w miejscu, gdzie cisza przeplata się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 000 zł32,82 m² 12 309,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zacznij zarabiać pasywnie dzięki nieruchomości którą można oddać w zarządzanie krótkoterminowe z przewidywaną stopą zwrotu 6% w skali roku. Na sprzedaż mieszkanie kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z ogródkiem, na prestiżowym osiedlu Królewskie Wzgórze, super skomunikowane, zadbane, przestronne, nowocześnie urządzone, słoneczne, dwustronne, do odświeżenia, 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł191,72 m² 3 990,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Atuty: rozwijająca się okolica bliskość natury - lasy, łąki,.

Szczegóły ogłoszenia

832 290 zł277,43 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości.

 

 

 

Rok budowy:2026

Witam Serdecznie, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,99m2, znajdujące się na trzecim piętrze znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał 2026 r. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 000 zł47,94 m² 11 097,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na IV ostatnim piętrze nowego osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień. To idealna propozycja dla singla, seniora lub osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,74 m² 5 715,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu idealne pod inwestycje, funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie na parterze, w schludnym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowość W okazyjnej cenie! tylko 5541 zł/m2- 4 pokojowe! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ustawne, dwustronne i całkowicie rozkładowe mieszkanie z piwnicą i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 034 999 zł126 m² 8 214,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Jedyny taki dom W pruszczu Skrajny szereg z widokiem na zieleń, a nie na sąsiada! Szukasz domu, który oferuje prawdziwą prywatność, a nie życie w gęstej zabudowie? Masz dość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o charakterze budowlanym wraz z udziałem w prywatnej drodze dojazdowej. Nieruchomość położona jest miejscowości Czarne Dolne gm. Gardeja,.

Szczegóły ogłoszenia

726 612 zł36 m² 20 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska ( Oliwa / Przymorze ). To idealna propozycja dla osób szukających bezobsługowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59 m² 12 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Gdańska | 2 balkony | 58,7 m | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w samym sercu Gdańska przy ul. Heweliusza. To.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł38,64 m² 8 669,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Trzy pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewino | 38,64.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45,22 m² 13 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Helu przy ul. Kapitańskiej. Nieruchomość po generalnym remoncie, z powodzeniem wykorzystywana w najmie krótkoterminowym, stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł14 781 m² 169,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna nad Jeziorem Stężyckim - Nowe Czaple, kaszuby Szukasz miejsca, które połączy potencjał inwestycyjny z niepowtarzalnym urokiem natury? Na sprzedaż oferujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł1 007 m² 551,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu bardzo ładnie położoną działkę bardzo blisko morza i doliny chłapowskiej. Na działkę zostało wydane pozwolenie na budowę domków rekreacyjnych, jednak dzięki istniejącemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł45,60 m² 42 324,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż luksusowy, 2-pokojowy apartament z ogrodem | Botanica Jelitkowo | Gdańsk, ul. Bursztynowa|invest Komfort Cena: 1 930 000 zł Dodatkowo płatne miejsce parkingowe w hali garażowej 100.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł56 m² 10 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2 ooddzielnych sypialni łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł144,82 m² 8 631,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Gotowy do zamieszkania dom wolnostojący w Pszczółkach- przestronny, funkcjonalny, idealny dla rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Nieruchomość: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł146 m² 9 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Oferta dostępna W pepper house atuty: - przestronny dom z wygodnym układem pomieszczeń - duża działka 749 m2 ogrodu - idealny dla osób starszych lub z niepełnosprawnością - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 517 994 zł52 m² 29 192,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z W prestiżowej inwestycji brabank z wiodokiem na patio Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie |.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł36,32 m² 16 437,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z rynku wtórnego w stanie deweloperskim - Hel "kaszubska Bryza II". Położone na cyplu Mierzei Helskiej nad Morzem Bałtyckim miasto Hel, otoczone z trzech stron morzem to.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł399,70 m² 3 752,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej o ogromnym potencjale, zlokalizowanej przy jednej z kluczowych ulic.