dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żuławska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 190 000 zł395 m² 3 015,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Zapraszamy do zakupu przestronnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego, przy ulicy Żuławskiej. Ta interesująca nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

568 944 zł39 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie, w zacisznej i urokliwej lokalizacji z dala od zgiełku miasta, świetnie skomunikowanej z trójmiejską obwodnicą i traktem Św. Wojciecha. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

825 421 zł85 m² 9 749,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dąbrowa to jedna z najmłodszych i najbardziej zielonych dzielnic Trójmiasta. W niedalekim sąsiedztwie ul. Rdestowej znajdują się m.in. liczne trasy rowerowe i piesze, biegnące przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

420 000 zł41 m² 10 352,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustawne 2 pokoje (40,57 m2) na parterze z ogródkiem 52 m2 - cicha i spokojna okolica. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poziomkowa

Kolbudy,pomorskie

439 890 zł1 419 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona W malowniczej miejscowości Kolbudy | Bliskość natury | Aktywny wypoczynek | Malownicza okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 416m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kieleńska

Kamień,pomorskie

217 000 zł1 085 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki budowlanej w spokojnej i zielonej okolicy? Świetnie trafiłeś! Przedstawiam Państwu działkę w bardzo dobrej lokalizacji- kamień. Atuty nieruchomości: - bliskość nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

420 000 zł56 m² 7 433,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w Wejherowie na osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości: powierzchnia: 56.50m2 powierzchni użytkowej, dodatkowo przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopianowa

Gdynia,pomorskie

1 249 000 zł126 m² 9 904,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe Mieszkanie na Pierwszym Piętrze w Gdyni Dąbrowie Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykłego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Gdyni Dąbrowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł89 m² 7 922 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły mieszkania: powierzchnia całkowita: 88,67 m Powierzchnia netto: 87,52 m Liczba pokoi: 2 + garderoba + antresola Miejsce postojowe naziemne: wliczone w cenę domu! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pucka

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł44 m² 13 614,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 - pokojowe na parterze w budynku 4 piętrowym o pow. 44,07 m2 w Gdańsku na Przymorzu. Atuty mieszkania: - cicha i spokojna okolica - bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

1 350 000 zł47 m² 28 741,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament w Sopocie Górnym na kameralnej, otulonej lasem inwestycji Aqarius jednej z ładniejszych w Sopocie,10 minut spacerem od Monte Cassino. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grabowiec

Grabowiec,pomorskie

282 000 zł4 700 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4700 m w malowniczej lokalizacji. Główne atuty działki: powierzchnia: ok. 4700 m Typ działki: budowlana Dostępne media: woda, prąd Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 060 000 zł160 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta dodana za pomocą addom Dom wolnostojacy w malowniczym miejscu Rebiechowo (przed Baninem) w okolicy niska zabudowa sasiedzka dobrze skomunikowane miejsce blisko stacja pkm gdansk rebiechowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

517 308 zł51 m² 10 143,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku umów się na prezentacje! Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą w cenie promocyjnej. Mieszkanie jest idealną opcją dla rodzin, par, lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Reda,pomorskie

349 000 zł34 m² 10 279,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko W miocasa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, położonej w Redzie przy ul. Trzcinowej. Nieruchomość posiada wiele atutów, lecz najważniejsze z nich to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wierzbowa

Glincz,pomorskie

179 000 zł1 019 m² 175,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1019 m , położoną na dynamicznie rozwijającym się terenie w malowniczej miejscowości Glincz. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubiatowo

Lubiatowo,pomorskie

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Proponujemy dwa oddzielne domki letniskowe w miejscowości Lubiatowo nad polskim morzem. Idealne na inwestycję, na wynajem! Dla letników! Każdy z domków ma powierzchnię 75 mkw. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kolbudy,pomorskie

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działek budowlanych i inwestycyjnych zlokalizowanych w malowniczych Kolbudach, miejscowości znanej z przepięknych krajobrazów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

900 000 zł217 m² 4 142,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja przynosząca stały dochód. Atrakcyjna lokalizacja - Pogórze Obiekt położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jesionowa

Sasino,pomorskie

499 900 zł1 014 m² 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni 60m2 w stylu skandynawskim z balią. Nieruchomość znajduje się w Sasinie urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

199 000 zł794 m² 250,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 794m2, zlokalizowana przy ul. Słowackiego w Malborku. Lokalizacja Działka znajduje się w Malborku, w atrakcyjnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jesionowa

Gdańsk,pomorskie

3 900 000 zł480 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu kamienicę przy ul. Jesionowej w Górnym Wrzeszczu w Gdańsku Cena do negocjacji Dodatkowe informacje: - nr działki: 124 - Powierzchnia działki: 164 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

558 000 zł59 m² 9 505,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jednym z największych atutów osiedla jest świetna lokalizacja. Inwestycja mieści się w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska, w malowniczym otoczeniu przyrody, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

349 000 zł31 m² 11 218,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka w stanie deweloperskim zlokalizowana na kameralnym osiedlu Młode Pogórze z 2024 roku - położonym w Pogórzu na granicy Gdyni i gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chlebnicka

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w sercu Głównego Miasta - Gdańsk, ul. Chlebnicka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chlebnickiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Lublewo Gdańskie,pomorskie

1 355 000 zł4 519 m² 299,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura The House Nieruchomości. Przedstawiamy niezabudowaną działkę dla osób ceniących ciszę i bliskość natury znajdującą się na przedmieściach Gdańska. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł38 m² 17 260,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie W centrum gdańska świetna lokalizacja I funkcjonalny układ! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji? To 2-pokojowe mieszkanie w sercu miasta spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

833 000 zł131 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferuję Państwu piękne, duże mieszkanie - bezczynszowe - położone w bardzo dobrej lokalizacji blisko promenady przy jeziorze Karczemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jaśminowa

Mieroszyno,pomorskie

230 000 zł902 m² 254,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Mieroszynie, ul. Jaśminowa Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 902 m2, położoną w malowniczej miejscowości Mieroszyno w powiecie puckim. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł1 052 m² 713 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Gdańsk dzielnica Olszynka Działka o powierzchni 1052m2 usytuowana jest na terenie płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

470 000 zł39 m² 12 054,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustawne 2 pokoje 38,99 m2 na 2 piętrze z widokiem na las - cicha i spokojna okolica. Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętopełka

Gdynia,pomorskie

4 900 000 zł246 m² 19 918,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:453 m²

Orłowo to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. Spokojne miejsce do komfortowego zamieszkania z dużą bliskością morza i leśnych ścieżek. W kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

611 437 zł54 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup z nami a wynegocjujemy spory rabat! Posiadamy również inne lokale mieszkalne w tej inwestycji oraz innych Dewelopera Murapol! Millennium Nieruchomości Prezentuje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bukowiny

Bukowiny,pomorskie

550 000 zł6 000 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż kilka działek inwestycyjnych i budowlanych - Bukowiny, gmina Osiek Na sprzedaż 15 000 m gruntu obj. Bukowiny , w gminie Osiek, starogard Gdański. Podział działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

549 000 zł77 m² 7 129,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,13 m , zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Gdyni - Oksywie, w pobliżu portu. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę życia miejskiego.